Ендомар капсули №30 в блістерах

Ціни в Україні
від 172.31 до 415.10 грн
в 680 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Форма випуску (детально)
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Ендомар капсули №30 в блістерах

Склад

1 капсула містить: основні речовини: екстракт кореню перстачу білого – 200 мг, екстракт кореню родіоли рожевої – 100 мг, екстракт кореню шоломниці байкальської – 100 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид, кальцію стеарат.

Форма випуску

Капсули №30 в блістерах у картонній пачці.

Рекомендації щодо застосування

«ЕНДОМАР» рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело фенольних сполук (процианідин, епікатехін), флавоноїдів (байкалін, байкалеїн, вагонін, кверцетин, кемпферол, гіперозид), амінокислот (n-тирозину), сапонінів, а також корисних макро- та мікроелементів з метою відновлення функціонального стану щитоподібної залози переважно при її зниженій функції та після перенесеного оперативного втручання з приводу часткового видалення (резекції) щитоподібної залози в анамнезі.

Екстракт кореню перстачу білого (Potentilla alba). Підземна частина перстачу білого містить амінокислоти, іридоїди, сапоніни, фенолкарбонові кислоти, флавоноїди, дубильні речовини, а також цинк, мідь, залізо, селен та інші, які впливають на виробництво тиреотропного гормону, на процеси відновлення тиреоцитів (клітин щитовидної залози), сприяючи нормалізації рівня гормонів щитоподібної залози. Перстач білий має виражену тиреотропну, антиоксидантну і протизапальну дію.

Екстракт кореню родіоли рожевої (Rhodiola rosea L.) містить феноли та їхні похідні (аурол, салідрозид), амінокислоти (n-тирозин), ароматичні сполуки (розавін, розин, розарин), органічні кислоти (щавлеву, яблучну, бурштинову, лимонну), терпеноїди, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, флавоноїди (кемпферол, астрагалін, 7-рамнозид кемпферолу, трицин, 5-глюкозид та 7-глюкозид трицину, родіонін, родіозин, родіолін, ацетилродалгін, 8-метилгербацетин), алкалоїди, а також цинк, мідь та ін. Екстракт родіоли рожевої сприяє покращенню роботи серця, нормалізації артеріального тиску і покращенню розумової діяльності. Має тонізуючий і заспокійливий вплив, сприяє покращенню зору і гостроти слуху, прискорює процеси репарації (заживлення) тканин.

Екстракт кореню шоломниці байкальської (Skutellaria baicalensis) містить флавоноїди: байкалін і скутеларин; мікроелементи (вкл. залізо, кальцій, магній, цинк, мідь, йод, селен). Екстракт шоломниці використовують при порушеннях нервової діяльності при енцефалопатіях, при деменціях судинного та астено-депресивного генезу, при анеміях у зв’язку з позитивним впливом на метаболічні процеси. Прийом екстракту кореню шоломниці сприяє запобіганню збільшення розміру щитоподібної залози; забезпечує антиоксидантну, антисептичну, антимікробну і седативну дії.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу через 15 хв після прийому їжі, запиваючи питною водою.

Мінімальна тривалість курсу споживання – 3 місяці. За призначенням лікаря курс споживання може складати 6 і більше місяців.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не застосовувати при онкологічних захворюваннях щитоподібної залози. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність та період лактації.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Виробник

ТОВ «ОМНІФАРМА КИЇВ», Україна.

Добавка дієтична. Вироблено з імпортованих рослинних екстрактів.

Характеристики

Бренд
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Форма випуску (детально)
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Ендомар капсули №30 в блістерах починається від 172.31 грн.
Ендомар капсули №30 в блістерах є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні