ЕнергоВіт Марафон мультивітамінний комплекс по 2,4 г №7 в саше

Ціни в Україні
від 66.99 до 168.70 грн
в 2571 аптеці

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
тонізуючий ефект
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для ЕнергоВіт Марафон мультивітамінний комплекс по 2,4 г №7 в саше

Склад

Кожен порошок масою 2,4 г містить: таурин – 600,0 мг; віт.З – 415,6 мг; бурштинова кислота – 75,0 мг; віт.Е – 10,0 мг; віт.В1 – 1,4 мг; віт.В2 – 1,6 мг; віт.В6 – 2,0 мг; віт.В12 – 1,0 мкг; фолієва к-та – 200,0 мкг; пантотенат кальцію – 6,0 мг; ніацинамід – 18,0 мг; біотин – 150 мкг; допоміжні речовини: екстракт стевії, ароматизатор зі смаком лимона, лактоза .

Властивості

Энерговит® Марафон в умовах активного фізичного та психоемоційного навантаження, заповнює виникає дефіцит організму у вітамінах і в речовинах енергетичного дії: таурине і янтарної кислоти.

Таурин покращує роботу нервової системи, допомагає знімати стрес, покращує пам'ять і увагу, відновлює роботу м'язів після інтенсивного фізичного навантаження (тренування), знижує рівень холестерину в крові, забезпечує антиоксидантний захист серця, бронхів, очей. Таурин не затримує рідину в організмі, що дозволяє ефективно боротися із зайвою вагою.

Янтарна кислота активізує енергетичний обмін в тканинах, має імуномодулюючу дію. Вона володіє властивістю підвищувати активність клітинного дихання, зміцнює імунітет і захищає від різних токсичних отруєнь, у тому числі алкогольного. Янтарна кислота – потужний антиоксидант, прискорює біохімічну детоксикацію організму за рахунок прискорення процесу перетворення недоокислених продуктів розпаду алкоголю в менш шкідливі речовини, стимулює обмінні процеси в клітинах печінки і нормалізує окислювально-відновні процеси всього організму, що сприяє ослабленню і усунення похмільного синдрому. Не дає ефекту післядії, тобто зниження працездатності і пригнічення настрою після закінчення ефекту дії продукту.

ЭнергоВит® Марафон зберігає і підтримує працездатність протягом робочого дня; сприяє концентрації уваги під час тривалого водіння автомобіля (особливо в нічний час); підвищує витривалість організму і знижує виразність психічного і фізичного стомлення (особливо під час активних занять спортом або в період активного відпочинку); сприяє поліпшенню інтелектуальної діяльності (в т. ч. навантаження при навчанні: заліки, іспити); прискорює процес реабілітації під час одужання; знижує негативний вплив факторів навколишнього середовища, підвищує стресостійкість; може сприяти ослабленню і усунення похмільного синдрому.

Продукт не містить ГМО. Не містить барвників та консервантів.

Показання до використання

Як загальнозміцнюючий, энерготоническое засіб при інтенсивній фізичній, розумовій роботі, при підвищеній стомлюваності, для створення оптимальних дієтологічних умов і оптимізації функціонування нервової та серцево-судинної системи, для нормалізації функцій зору, а так само при підвищених фізичних та психо-емоційних навантаженнях у спортсменів, студентів, водіїв, може сприяти ослабленню і усунення похмільного синдрому. Приймати як додаткове джерело вітамінів, таурину і янтарної кислоти.

Спосіб застосування та дози

Дорослим вміст одного пакетика (2,4 г) 1-2 рази на добу після їжі, бажано в першій половині дня.

Спосіб приготування: вміст одного пакета (2,4 г) розчинити в 100 мл теплої (але не вище 50 оС) перекип'яченої води. Вживати відразу після приготування.

Тривалість прийому: 15-30 днів. При необхідності курс можна повторити 2-3 рази на рік. Перед прийомом проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітність, годування груддю, діти і підлітки до 18 років. Не приймати продукт хворим, які знаходяться в стадії загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендована кількість для щоденного вживання.

Форма випуску

Порошок масою 2,4 г в пакетику ( саше ) №7 у картонній коробці.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30 оС і відносній вологості повітря не більше ніж 75%.

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
тонізуючий ефект
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні