Ентерол Імуно капсули №30 у скляному флаконі

Ціни в Україні
від 245.93
до 573.21 грн
в 8570 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Франція
Показати все

Опис для Ентерол Імуно капсули №30 у скляному флаконі

Склад

1 капсула містить: пробіотичного штаму Сахароміцети буларді CNCM I-745 (ліофілізовані клітини) – не менше 2 × 109 (2 мільярдів) КУО, вітаміну С (у вигляді аскорбінової кислоти) – 60 мг, вітаміну D3 (у виглядіхолекальциферолу) – 10 мкг (400 МО), цинку (у вигляді глюконату цинку безводного) – 10 мг; допоміжні речовини: лактоза, сахароза, аскорбат натрію, тригліцериди із середнім ланцюгом, діоксид кремнію, DL альфа-токоферол, модифікований харчовий крохмаль; капсула: гідроксипропілметилцелюлоза (із соснової кори).

Показання до використання

Рекомендована як додаткове джерело вітамінів С, D3 та макроелементу цинку. Сприяє відновленню балансу мікрофлори кишечнику, зокрема при його порушенні внаслідок лікування антибіотиками; сприяє підвищенню імунітету та опірності організму до інфекцій. Має антиоксидантні та антитоксичні властивості.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози

Дорослим. По 1–2 капс. 1 раз на добу, після основного прийому їжі, з 1-го дня прийому антибіотиків протягом усього курсу лікування та протягом 14 діб після закінчення прийому антибіотиків.

Застереження

Підвищена чутливість до складових компонентів дієтичної добавки; діти до 15 років; вагітність і період годування груддю. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози. Містить лактозу. Не вживати за наявності: рідкісних спадкових форм непереносимості галактози, недостатності лактази або синдрому глюкозо-галактозної мальабсорбції. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Не містить глютену. Вегетаріанські. Капсула на 100% без діоксиду титану.

Форма випуску

Капсули № 30 у скляному флаконі у картонній коробці.

Маса капсули – 550.0 мг ± 10%.

Умови зберігання

В сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності 36 місяців з дати виготовлення.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Виробник
Форма випуску
капсули
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Франція

Часті питання

Ціна на Ентерол Імуно капсули №30 у скляному флаконі починається від 245.93 грн.
Ентерол Імуно капсули №30 у скляному флаконі є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні