Еспераль таблетки по 500 мг №20 у флак.

Ціни в аптеках

Еспераль таблетки по 500 мг №20 у флак.

Склад

діюча речовина: дисульфірам;

1 таблетка містить дисульфіраму 500 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, повідон КЗ0, натрію кармелоза, целюлоза мікрокристалічна.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: кремово-білого кольору круглі таблетки з перехресною розподільчою лінією з одного боку та гравіюванням «ЕSРЕRАL» – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності. Код АТХ N07B B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Дисульфірам інгібує дію багатьох ферментів. Інгібування ацетальдегід-дегідрогенази призводить до підвищення концентрації ацетальдегіду, метаболіту етилового спирту, який спричиняє виникнення неприємних симптомів: інтенсивне почервоніння обличчя, нудота, блювання, відчуття дискомфорту, тахікардія та артеріальна гіпотензія.

Фармакокінетика.

При пероральному застосуванні дисульфірам швидко, але не повністю абсорбується (від 70 % до 90 %). Він швидко метаболізується: перетворюється на діетилдитіокарбамат, який потім виводиться у формі глюкуроніду або трансформується у діетиламін та сірковуглець. Частина сірковуглецю виводиться легенями. Залишкова частина метаболізується та виводиться з сечею.

Показання

Ад’ювантна терапія для попередження рецидиву алкогольної залежності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до дисульфіраму або до будь-якого компонента препарату та до тіурамових сполук. Печінкова недостатність. Епілепсія. Ниркова недостатність. Тяжка дихальна недостатність. Цукровий діабет. Психоневрологічні розлади. Серцево-судинні розлади. Вживання алкогольних напоїв або лікарських засобів, що містять спирт, протягом останніх 24 годин.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Комбінації, які не рекомендується застосовувати.

Алкоголь (у якості напою або допоміжної речовини) – розвиток антабусної реакції (відчуття жару, почервоніння, блювання, тахікардія). Необхідно уникати вживання алкогольних напоїв або лікарських засобів, що містять спирт, поки препарат не виводиться повністю з організму. З цією метою слід керуватися даними про період напіввиведення.

Ізоніазид – порушення поведінки та розлад координації рухів.

Метронідазол – ризик розвитку гострих психотичних епізодів або сплутаності свідомості, які є зворотними після відміни препарату.

Фенітоїн (і, шляхом екстраполяції, фосфенітоїн) – суттєве та швидке підвищення рівня фенітоїну у плазмі крові з ознаками токсичності (через пригнічення метаболізму). Якщо застосування комбінації не можна уникнути, показаний клінічний нагляд та контроль рівню фенітоїну у плазмі крові під час і після припинення лікування дисульфірамом.

Лікарські засоби групи 5-нітроімідазолу (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинідазол) – короткочасний психотичний розлад, сплутаність свідомості.

Гепатотоксичні препарати – необхідно уникати одночасного застосування з дисульфірамом у зв’язку з імовірністю ураження печінки.

Варфарин (та інші антикоагулянти на основі екстраполяції даних) – посилення антикоагулянтної дії при пероральному прийомі та підвищення ризику виникнення крововиливу (через зниження метаболізму у печінці).

Теофілін – дисульфірам пригнічує метаболізм теофіліну. Внаслідок цього необхідно відкоригувати дозування теофіліну (зменшити його дозу), орієнтуючись на клінічні ознаки та рівні препарату у плазмі крові.

Бензодіазепіни – дисульфірам може потенціювати седативні ефекти бензодіазепінів, інгібуючи їхній окисний метаболізм (особливо для хлордіазепоксиду та діазепаму). Дозу бензодіазепіну необхідно відкоригувати, орієнтуючись на клінічні ознаки.

Трициклічні антидепресанти – потенціювання антабусної реакції.

Комбінації, що потребують обережності при одночасному застосуванні.

Антагоністи вітаміну К – збільшення ефекту антагоніста вітаміну К і підвищення ризику кровотечі. Необхідно частіше контролювати міжнародне нормалізоване відношення (МНВ). Необхідно відкоригувати дозу антагоніста вітаміну К на час лікування дисульфірамом і протягом 8 днів після його відміни.

Особливості застосування

Застосування дисульфіраму в якості монотерапії.

Були зареєстровані випадки тяжкої гепатотоксичності, що призводили до трансплантації печінки або летального наслідку. Якщо з’являються попереджувальні ознаки (астенія, відсутність апетиту, нудота, блювання, біль у животі або жовтяниця), необхідно негайно провести загальне медичне обстеження та оцінити показники функції печінки (див. розділ «Побічні реакції»).

Застосування дисульфіраму з алкоголем.

Пацієнта необхідно повідомити про ризик розвитку антабусного ефекту (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій») у разі одночасного застосування препарату та алкогольних напоїв, навіть у незначній кількості. Пацієнти повинні бути уважними щодо вмісту спирту в деяких інших лікарських засобах (особливо у пероральних розчинах) або в харчових продуктах, а також при використанні парфюмерно-косметичних засобів, таких як лосьйони після гоління і парфуми.

Неприємні симптоми (припливи, еритема, нудота і блювання, відчуття загального нездужання, тахікардія та артеріальна гіпотензія) розвиваються через 10 хвилин після вживання алкоголю і тривають від 30 хвилин до декількох годин.

Реакції при застосуванні алкоголю можуть виникати протягом періоду до 2 тижнів після припинення лікування дисульфірамом. Були зареєстровані більш тяжкі реакції: серцеві аритмії, напади стенокардії, серцево-судинний колапс, інфаркт міокарда, раптовий летальний наслідок, пригнічення дихальної функції і неврологічні явища (сплутаність свідомості, енцефалопатія та судоми).

Не рекомендується застосування дисульфіраму з наступними речовинами:

 • спиртними напоями і лікарськими засобами, до складу яких входить спирт;
 • ізоніазидом;
 • метронідазолом;
 • фенітоїном, фосфенітоїном (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Запобіжні заходи при застосуванні.

Цей лікарський засіб слід застосовувати лише після поглибленого медичного обстеження (загального медичного огляду та лабораторних аналізів). Оцінку показників функції печінки, включаючи визначення рівнів трансаміназ, слід проводити до початку лікування дисульфірамом (див. розділ «Протипоказання»), а потім через регулярні проміжки часу, принаймні один раз на місяць, особливо протягом перших 3 місяців лікування. У разі, якщо підвищені рівні трансаміназ в три рази перевищують верхню межу норми, необхідно негайно та остаточно відмінити препарат. У пацієнтів необхідно проводити ретельний моніторинг, поки показники функції печінки не нормалізуються.

Дисульфірам слід застосовувати з обережністю пацієнтам з екземою, спричиненою нікелем, через підвищений ризик розвитку гепатиту (див. розділ «Побічні реакції»).

Дисульфірам ніколи не слід застосовувати пацієнтам без їхнього відома.

Застосування дисульфіраму не рекомендується у період вагітності, незалежно від стадії, та жінкам репродуктивного віку, які не користуються протизаплідними засобами (див. розділ «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Дослідження на тваринах не дали переконливих результатів, а даних клінічних досліджень недостатньо.

Тому дисульфірам не рекомендується застосовувати як у період вагітності, незалежно від її терміну, так і жінкам репродуктивного віку, які не застосовують протизаплідні засоби.

Розвиток антабусної реакції при одночасному застосуванні препарату з алкоголем може мати серйозні наслідки для плода. 

Годування груддю. Застосовувати препарат у період годування груддю не рекомендується.

Здатність впливати  на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Керування автомобілем або робота з механізмами можуть бути небезпечними у зв’язку з ризиком розвитку сонливості на початку лікування.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального прийому. Рекомендується приймати дорослим 1 таблетку на добу. Таблетку потрібно запити водою (половина склянки), приймати вранці під час сніданку, після утримання від вживання алкоголю принаймні протягом 24 годин. Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально.

Діти. Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

Передозування

Симптоми: передозування лише дисульфірамом може спричинити неврологічні розлади: екстрапірамідний синдром, розлади свідомості (кома, конвульсії, сплутаність свідомості та енцефалопатія). Лікування симптоматичне.

У результаті передозування дисульфідам у комбінації з алкоголем може спричинити кому або синдром сплутаності свідомості, серцево-судинну недостатність, інколи з неврологічними ускладненнями.

Лікування: лікування симптоматичне.

Побічні реакції.

Побічні ефекти, що можуть виникнути під дією дисульфіраму.

З боку шлунково-кишкового тракту:

 • нудота, блювання, біль у шлунку, діарея;
 • металевий присмак у роті після прийому препарату, неприємний запах із ротової порожнини (галітоз);
 • неприємний запах у пацієнтів із колостомою.

З боку печінки:

 • часто відзначаються підвищені рівні трансаміназ. Були зареєстровані випадки гепатиту (переважно цитолітичного): у деяких серйозних випадках гепатит супроводжується печінковою недостатністю або фульмінантним гепатитом, які можуть служити підставою для трансплантації печінки або мати летальний наслідок (див. розділ «Особливості застосування»).

З боку центральної нервової системи:

 • поліневрит нижніх кінцівок, неврит зорового нерва;
 • психоневрологічні розлади (втрата пам’яті, сплутаність свідомості), астенія;
 • сонливість та втомлюваність на початку лікування;
 • головний біль;
 • судоми, що, можливо, асоціюються з енцефалопатією, як правило, зворотні при припиненні лікування.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

 • алергічні висипи на шкірі, можливо, внаслідок перехресної чутливості до гуми.

З боку імунної системи:

 • реакції гіперчутливості.

Побічні ефекти, пов’язані з одночасним застосуванням дисульфіраму та алкоголю:

 • припливи, еритема, нудота та блювання, відчуття нездужання, тахікардія та артеріальна гіпотензія;
 • в окремих випадках спостерігалися більш тяжкі побічні реакції: порушення серцевого ритму, серцево-судинний колапс, напади стенокардії, серцево-судинна недостатність, інфаркт міокарда, раптовий летальний наслідок, пригнічення дихання та неврологічні симптоми (сплутаність свідомості, набряк головного мозку, крововиливи у мозкові оболонки, енцефалопатія та епілептичні напади чи судоми). 

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Не потребує спеціальних умов зберігання.

Упаковка

№ 20: по 20 таблеток у флаконі, по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Софаримекс - Індустріа Кіміка е Фармасеутіка, С.А., Португалія.

 Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Авеню Дас Індастріас, Алто до Коларид, Какем, 2735-213, Португалія.

Заявник

ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Україна.

Дата останнього оновлення: 30.05.2016

Характеристики

Програма "Доступні ліки" не бере участі
Форма випуску таблетки
Умови продажу за рецептом
Категорія Від алкогольної залежності
Реєстрація UA/5332/01/01 от 18.05.2016 (приказ 453(2))
АТХ-класифікація N07BB01 - Дисульфірам
МНН Дисульфірам
Фармгрупа Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності.
Діючі речовини дисульфірам
Виробник Софарімекс для "Санофі-Авентіс Україна, ТОВ", Португалія/Україна
Дорослі дозволено
Діти заборонено
Вагітні заборонено
Годуючі мами заборонено
Алергіки з обережністю
Діабетики заборонено
Водії заборонено

Знайдено 3712 аптек

Будем Здоровы Вместе
Чорноморськ, вул.Данченка 7
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 120,80
Аптека оптовых цен
Київ, вул.Євгена Сверстюка 1В
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Аптека оптовых цен
Полтава, вул.Європейська 35
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Будем Здоровы Вместе
Одеса, вул.Дворянська 13
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 123,15
Мед-Сервіс
Суми, вул.Іллінська 12
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Будем Здоровы Вместе
Одеса, вул.Академіка Корольова 49А
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 113,05
Мед-Сервис
Дніпро, вул.Панікахи 28-д
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека низькі ціни №1
Лозова, вул.Рози Люксембург 37
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервис
Дніпро, вул.Пастера 2
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Мед-Сервіс
Умань, вул.Небесної сотні 7
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Будем Здоровы Вместе
Київ, вул.Русанівська набережна 20
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 118,25
Будем Здоровы Вместе
Одеса, вул.Канатна 84
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 120,40
Мед-Сервіс
Костопіль, вул.Грушевського 27
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека низькі ціни №1
Харків, пр.Героїв Сталінграда 27
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервис
Київ, вул.Олександра Мишуги 3В
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Мед-Сервіс
Івано-Франківськ, вул.Василя Стуса 13а
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 115,70
Фарм-союз
Київ, вул.Васильківська 15/14
Еспераль таб.500мг №20
Санофи-Авентис
від 123,59
Аптека 911
Харків, вул.23-го Серпня 43
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Аптека №101 КП Фармация
Київ, пр.Соборності 6
Еспераль 500 мг №20 табл.
Санофі-Авентіс
від 117,90
Аптека 911
Балаклія, вул.Октябрьская 41
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервіс
Калуш, вул.Богдана Хмельницького 19/79
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека №22
Мерефа, вул.Ігоря Савченка 18
Еспераль® таблетки по 500 мг №20 у флак.
Санофи
від 120,15
Аптека 911
Харків, вул.Ощєпкова 3
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервіс
Ромни, вул.Соборна 9
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека 911
Харків, пр.Олександрівський 81
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 109,67
Мед-Сервіс
Хмельницький, вул.Проскурівська 21
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Будем Здоровы Вместе
Одеса, вул.Катерининська 80
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 117,20
Аптека 911
Шевченкове, вул.Паркова 17/9
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервис
Запоріжжя, вул.Спартака Маковського 2А
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека низкие цены №1
Харків, вул.Полтавський Шлях 140А
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Вітамін
Бородянка, вул.Леніна 337
Еспераль табл. 500мг №20
Sanofi
є
Мед-Сервіс
Суми, вул.Харківська 38
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека Здравица
Нікольське, вул.Свободи 83
Эспераль таб 500мг №20 |
SOFARIMEX
є
Аптека 911
Куп'янськ-Вузловий, пл.Советская 5В
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Будем Здоровы Вместе
Київ, пр.Маяковського 15
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 120,35
Галеніка МПП
Слов'янськ, вул.Комяхова 51
Эспераль тб 500мг №20
Софаримекс
від 115,66
Мед-Сервіс
Вільногірськ, вул.Центральна 49
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека оптовых цен
Київ, вул.Данила Щербаківського 47А
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Аптека Столица
Київ, вул.Братиславська 3 (Лікарня швидкої медичної допомоги, приймальне відділення)
Эспераль табл. 500 мг фл. №20
Sofarimex
від 130,62
Мед-Сервіс
Дніпро, пр.Мануйлівський 77Б
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека оптовых цен
Харків, пр.Московський 252Б
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Мед-Сервіс
Чернівці, вул.Героїв Майдану 50
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
ТОВ "Хмельницька міська перша аптека"
Хмельницький, вул.Кам'янецька 38
Еспераль таб.500мг №20
SANOFI-WINTHROP/ФРАНЦИЯ
від 121,60
Будем Здоровы Вместе
Біла Церква, вул.Павличенко 45
Эспераль таблетки по 500 мг №20
Софарімекс для Санофі-Авентіс Дойчленд ГмбХ, Пор
від 115,85
ГАЛА аптека
Вишневе, вул.Євпорейська 35
Эспераль таб. 500мг n20
Санофи-Синтелабо
від 130,48
Мед-Сервіс
Кам’янське, пр.Тараса Шевченка 13 (прим. 1)
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека Ласкава
Київ, вул.Кіквідзе 1/2
Еспераль таблетки по 500 мг №20
Санофи Авентис
від 130,15
Мед-Сервіс
Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого 40
Эспераль табл. 500мг №20
Софаримекс
від 117,09
Аптека Здравица
Маріуполь, пр.Миру 106
Эспераль таб 500мг №20 |
SOFARIMEX
є
Аптека оптовых цен
Київ, вул.Вишгородська 56/2
Эспераль табл. 500мг №20
СОФАРИМЕКС ИНДУСТРИА КИМИКА И ФАРМАСЕУТИКА
від 110,44
Інструкція для застосування Еспераль, затверджена виробником, представлена виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.
Тільки ваш лікуючий лікар може прийняти рішення про необхідність застосування Еспераль, призначення схем лікування і дозувань, а також обговорити сумісність Еспераль з застосовуваними вами ліками, роз'яснити побічні дії і протипоказання.
Пам'ятайте - самолікування небезпечно для вашого здоров'я.

Рекомендуємо подивитися

Тетурам таблетки по 150 мг №10
Тетурам таблетки по 150 мг №50 (10х5)
Тетурам
таблетки
Борщагівський ХФЗ
Ціни в аптеках
Дисульфірам таблетки д/імплан. по 100 мг №10
Дисульфірам
таблетки
Польфа АТ, Варшавський ФЗ, Польща
Ціни в аптеках
Тетлонг-250 розчин д/ін. 0.25 г/мл по 1 мл №10 в амп.
Тетлонг-250
розчин
Львівдіалік, ДП, ДАК "Укрмедпром" м.Львів, Україна
Ціни в аптеках

Переглянуті товари

Еспераль таблетки по 500 мг №20 у флак.
Еспераль
таблетки
Санофі
Ціни в аптеках

Новинки

Застуда?
Застуда? Як одужати швидше? Детальніше
Як попередити інфаркт міокарда?
Як попередити інфаркт міокарда? ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ В ВАШИХ РУКАХ! Детальніше
Нервові клітини відновлюються!
Нервові клітини відновлюються! Пам'ятай про головне Детальніше
Турбують суглоби?
Турбують суглоби? Комплексна підтримка суглобів! Детальніше
Погано спиш та нервуєш?
Погано спиш та нервуєш? Живи без стресу! Детальніше
Ви вагітні?
Ви вагітні? Мета майбутньої матусі – народити здорову дитину! Детальніше
Top