Ессенціафарм капсули по 0,4 г №30

Ціни в Україні
від 68.23 до 204.10 грн
в 66 аптеках

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Країна походження бренду
Україна

Опис для Ессенціафарм капсули по 0,4 г №30

Склад

Есенціальні фосфоліпіди – 140,0 мг, розторопша – 100,0 мг, допоміжні компоненти.

Властивості

Одним з найбільш досліджених представників фосфоліпідів є лецитин (центролекс-Ф) – речовина, незамінна для людського організму, основний «будівельний» елемент клітинних мембран. У великій кількості лецитин міститься в мозку, печінці, в оболонці нервових волокон.

Вплив лецитину на організм людини великий:

  • є найважливішим будівельним матеріалом для мозку (розсіяний склероз, зниження пам’яті та інші порушення мозкової діяльності зазвичай супроводжуються зниженим вмістом лецитину в організмі людини; нестача лецитину у дітей призводить до розсіяної уваги, низької здатності до навчання);
  • знижує рівень холестерину і концентрацію жирних кислот у крові, допомагає очистити від холестеринових бляшок стінки судин;
  • допомагає засвоєнню жиророзчинних вітамінів А, Д, Е і К, необхідних для харчування всіх клітин організму (лецитин допомагає організму виробляти енергію, його нестача часто спостерігається при великих фізичних навантаженнях).

Основна діюча біологічно активна речовина розторопші – силимарин, крім того, в ній присутні такі мікроелементи як цинк, мідь, селен, вся група жиророзчинних вітамінів, кверцетин, поліненасичені жирні кислоти, деякі амінокислоти, флаволігнани та ін. компоненти зумовлюють багатобічне вживання розторопші. Силимарин має виражену гепатопротекторну (що захищає) та відновлюючу клітини печінки дію, надає антиоксидантний, детоксикаційний (знешкоджує токсини та отрути) ефект, покращує метаболічні процеси в печінці, підвищуючи її стійкість до несприятливих факторів, прискорює регенерацію клітин печінки після її пошкодження, токсичних впливів і перенесених інфекційних захворювань.

Показання до використання

Рекомендується в раціонах дієтичного харчування при порушеннях функції печінки, як додаткове джерело біологічно активних сполук рослинного походження.

Спосіб застосування та дози

Дорослим приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час прийому їжі. Курс прийому – до одного місяця, в подальшому тривалість прийому і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, лактація.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ККАЛ / 100 Г

194 ккал

ХАРЧОВА (ЖИВИЛЬНА) ЦІННІСТЬ В 100 Г ПРОДУКТУ

Білки – 1,1 г; вуглеводи – 47,28 г; жири – 0 г.

Форма випуску

Капсули по 400 мг № 30

Термін придатності

24 місяці.

Характеристики

Призначення
для печінки і жовчного міхура
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні