Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. З нами 5724 аптеки по всій Україні. Дізнатися більше

Юнігамма капсули тв. желат. №20 (10х2)

Категорія Джерела полівітамінів без мінеральних комплексів
Бренд Юнігамма
Вид товару капсули
Кількість в упаковці 20 штук
Призначення комплексної дії

Опис для Юнігамма капсули тв. желат. №20 (10х2)

Склад

1 капсула містить: холіну -  82,5 мг,  уридину монофосфату – 150 мг, вітаміну В6  – 4 мг, вітаміну В1  – 2,5 мг, фолієвої кислоти – 400 мкг, вітаміну В12  – 3 мкг.

Допоміжні речовини: (DL- холіну бітартрат, уридино-5-монофосфат,  наповнювач (мікрокристалічна целюлоза), піридоксину гідрохлорид, антизлежувач  (магнієві солі жирних кислот), тіаміну гідрохлорид, антизлежувач (кремнію діоксид), птероїлмоноглутамінова кислота,  ціанокобаламін;

склад капсули: желатин, харчові барвники (титану діоксид, оксид заліза жовтий, оксид заліза червоний).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 1 капсулу: білки – 0,24 г; жири – 0,002 г, вуглеводи – 0,14 г.

Енергетична цінність (калорійність) на 1 капсулу: 1,54 ккал.

Властивості

  1. Холін бере участь в синтезі важливого нейромедіатора – ацетилхоліну, який в свою чергу відіграє ключову роль у проведенні нервового імпульсу. Холін є необхідним субстратом для синтезу основних компонентів клітинних мембран - фосфитидилхоліну та сфінгомієліну, та має позитивний вплив на функціональний стан мембранних структур нервових клітин.
  2. Уридину монофосфат – є одним з найважливіших нуклеотидів у метаболізмі нервової тканини. Він відіграє центральну роль у процесах синтезу піримідинових нуклеотидів у нервових клітинах. Також уридину монофосфат виступає у ролі внутрішньоклітинного сигналу для запуску процесів регенерації периферичних нервів. У періоди, коли гостро зростає потреба нервових клітин у нуклеотидах (у разі пошкодження нервової тканини), додаткове надходження в організм уридину монофосфату, має позитивний вплив на синтез нуклеїнової кислоти, активізацію процесів репарації та енергетичного обміну, що в результаті сприяє відновленню пошкоджених нервових волокон при захворюваннях хребта та периферичних нервів.
  3. Вітаміни групи В (В1, В6, В12) відіграють важливу роль у багатьох метаболічних процесах у нервовій тканині. Беруть участь у енергетичному обміні та синтезі структурних елементів мембран нервових клітин, сприяють регенерації нервової тканини.
  4. Фолієва кислота бере участь у якості коферменту у синтезі білка, нуклеїнових кислот, нейротрансмітерів, фосфоліпідів, які є важливими структурними елементами нервових клітин.

Комбінація холіну, уридину монофосфату, вітамінів групи В та фолієвої кислоти фактично є зовнішнім джерелом елементів, які сприяють регенерацї нервової тканини.

Рекомендації щодо застосування

Юнігамма® може бути використана як додаткове джерело холіну, уридинмонофосфату, фолієвої кислоти та вітамінів групи В.

Складові Юнігама® сприяють зниженню напруження в м’язах шиї, попереку, кінцівок, зменшенню відчуття скутості в м’язах, зниженню частоти виникнення епізодів напруження. Уридин є природнім будівельним матеріалом, що сприяє регенерації нервових клітин. Збалансована комбінація компонентів сприяє нормальної роботі нервової системи, підвищенню енергетичного обміну в клітинах, нормальному енергетичному метаболізму.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 капсулі на день, запиваючи достатньою кількістю води.

Термін вживання: 2-3 тижні, в подальшому термін вживання узгодити з лікарем.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, дитячий вік до 18 років. Не перевищувати рекомендовану порцію для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед застосуванням обов’язково проконсультуватися з лікарем. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці.

Форма випуску

Капсули масою 547 мг, по 20 капсул у картонній коробці (2 блістери по 10 капсул).

Термін придатності

3 роки.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі  від 15 ºС до 25ºС і при відносній вологості не більше 75%.

Опис продукту Юнігамма капсули тв. желат. №20 (10х2) представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Запор?
Запор? Зміна послаблюючих не дає результатів? Детальніше
М'яке зниження
М'яке зниження Артеріального тиску Детальніше
Слабкий імунітет?
Слабкий імунітет? Часті застуди? Детальніше
Малюк захворів?
Малюк захворів? Препарат від грипу та ГРВІ , дозволений від народження Детальніше
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога з 5 -ї хвилини Детальніше
Захистити суглоби?
Захистити суглоби? Прийміть лише раз на добу. Вироблено в Канаді. Детальніше
Top