Шприц 5 мл AngelMed 3-х компонентний з двома голками 23G (0,6 мм x 30 мм) і 22G (0,7 мм x 40 мм), 1 штука

Характеристики

Довжина голки
30 мм, 40 мм
Зовнішній діаметр голки, мм
0,7 мм, 0,6 мм
Кількість елементів
3-х компонентний
Тип голки в комплекті
23G, 22G
Особливість
з двома голками
Країна походження бренду
Китайська Народна Республіка
Показати все

Опис для Шприц 5 мл AngelMed 3-х компонентний з двома голками 23G (0,6 мм x 30 мм) і 22G (0,7 мм x 40 мм), 1 штука

Опис

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний Angelmed - це високоякісний шприц з 2 голками, який відповідає міжнародним вимогам.

Завдяки двом голок, забезпечується стерильність, а також можливість використовувати для виконання ін'єкцій другої гострої голки (одна голка використовується для набору лікарського засобу, при якому відбувається затуплення і втрачається стерильність при проколі пробки флакона, або наборі засобу з ампули та інша для проведення ін'єкції).

Дві голки різного діаметру, також дають можливість вибрати голку, в залежності від виду ін'єкцій, віку пацієнта, м'язів (як правило, голкою більшого діаметру, проводиться набір лікарського засобу, а голкою меншого діаметру проводиться ін'єкція).

Шприц упакований в індивідуальну стерильну упаковку і складається з трьох компонентів: циліндр, поршень та ущільнювач, і має дві голки в комплекті.

При виробництві шприців використовуються чисті полімери, що забезпечують повністю прозорий циліндр, що дозволяє чітко визначити ємність шприца і об'єм засобу.

Завдяки гумовому ущільнювачу, який знаходиться на поршні, забезпечується плавний ковзкий рух поршня при введенні лікарського засобу, без ривків, що забезпечує зменшення больових відчуттів при проведенні ін'єкцій.

Безлатексний, повністю синтетичний поршень дозволяє уникнути алергії на латекс. Чітка і стійка до стирання шкала забезпечує більш точне дозування лікарських засобів. Спеціальна тригранна лазерна заточка голки забезпечує максимальний комфорт ін'єкції. Відсутність протікання і випадкового висковзання поршня, за рахунок герметичності шприца і наявності стопорного кільця на циліндрі. Спеціальний упор для пальців, забезпечує максимальну стабільність і комфорт при проведенні ін'єкцій.

Поршень оснащений місцем для великого пальця, для зручності маніпуляцій однією рукою.

Характеристики

Довжина голки
30 мм, 40 мм
Зовнішній діаметр голки, мм
0,7 мм, 0,6 мм
Кількість елементів
3-х компонентний
Тип голки в комплекті
23G, 22G
Особливість
з двома голками
Країна походження бренду
Китайська Народна Республіка

Середня ціна по Україні