Гліцерин рослинний Ароматика Glycerin Vegetable, 100 мл

Ціни в Україні
від 60.50 до 113.05 грн
в 45 аптеках

Характеристики

Призначення
пом'якшення, зволоження, живлення
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Гліцерин рослинний Ароматика Glycerin Vegetable, 100 мл

Опис

Гліцерин рослинний Ароматика застосовується для догляду за обличчям, тілом, волоссям, а також для створення мила і косметики ручної роботи. Якщо Ви страждаєте від збезводненої і сухої шкіри, тьмяного і ослабленого волосся, то даний продукт допоможе вирішити ці проблеми. Він не тільки зволожить і наситить шкіру, але і захистить її від впливу зовнішніх факторів і допоможе в боротьбі зі зморшками і несуттєвими нерівностями. Як гіпоалергенний продукт рослинний гліцерин підходить для чутливої, тонкої шкіри і може застосовуватися для сухого і жирного типу.

Гліцерин рослинний - на 100% натуральна сировина, зовні нагадує густу прозору рідку сиропоподібну субстанцію, яка добре розчиняється у воді, пропіленгліколі, спирті. Диспергується в оліях (рослинних), але не розчиняється. Також не характеризується розчиненням в мінеральних маслах і ефірах. Має солодкуватий смак і нейтральний аромат.

Спосіб застосування

Використовувати для збагачення косметичних засобів (креми, маски і т.д.).

Застереження

Для зовнішнього застосування. Індивідуально тестувати. Уникати контакту з очима. При попаданні в очі промити великою кількістю води.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість гліцерину.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритим в недоступному для дітей місці при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Склад

Glycerine.

Рослинний гліцерин не містить синтетичних компонентів, консервантів або фарбувальних пігментів.

Характеристики

Призначення
пом'якшення, зволоження, живлення
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні