Біфітен НЕО капсули №10

Ціни в Україні
від 145.90 до 279.75 грн
в 3831 аптеці

Характеристики

Призначення
для мікрофлори
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Біфітен НЕО капсули №10

Склад

1 капсула містить:

основні речовини: ліофілізовані пробіотичні бактерії одинадцяти (11) штамів, не менше - 5,0 х 109 КУО (Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillus casei; Lactobacillus plantarum; Lactococcus lactis; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium bifidum; Streptococcus thermophilus; Bifidobacterium lactis; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus salivarius; Lactobacillus bulgaricus);

допоміжні речовини: олігофруктоза, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний прежелатинізований, емульгатори: шелак, магнію стеарат, кислота альгінова, триетилцитрат, камідь рожкового дерева, олія оливкова; капсула: гідроксипропілметилцелюлоза, камедь геланова, барвник: титану двоокис.

Рекомендації щодо застосування

За рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело живих штамів пробіотичних бактерій та пребіотику з метою регуляції діяльності шлунково-кишкового тракту при порушенні балансу мікрофлори кишечника (дисбактеріозі):

  • внаслідок кишкових інфекцій бактеріального і вірусного походження, функціональних розладах кишечника (діареї, закрепах);
  • під час або після антибіотикотерапії;
  • при пригніченні імунітету, порушенні обміну речовин, алергічних проявах;
  • при погіршенні якості харчових продуктів і питної води, незбалансованому харчуванні і переїданні, дії несприятливих чинників довкілля, фізичному та емоційному стресі, різкій зміні кліматичних та часових поясів, перебуванні в екстремальних умовах.

Кислотостійка капсула БІФІТЕНУ НЕО підвищує життєздатність пробіотичних бактерій у порожнині кишечника і зберігає їх високу біологічну активність протягом тривалого часу. БІФІТЕН НЕО є безпечним для осіб з непереносимістю казеїну, глютену, лактози, молока та молочних продуктів.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим і дітям віком від 3-х років і старше по 1-2 капсули 1 раз на добу під час їди в залежності від тяжкості симптомів. Тривалість прийому до 10 днів. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом!

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Форма випуску

Капсули масою 428 mg (мг) ± 5,0 %.

Номер партії виробництва: вказано на упаковці.

Дата «Вжити до»: вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не потребує зберігання в холодильнику.

Виробник

ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», Україна, 08135, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60.

Характеристики

Призначення
для мікрофлори
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Середня ціна по Україні