Бодяга з екстрактом медичної п'явки гель-крем по 75 мл в тубі

Ціни в Україні
від 38.40 до 70.00 грн
в 2281 аптеці

Характеристики

Бренд
Призначення
проти набрякання, для вен, при подряпинах, синцях, забиттях
Виробник
Форма випуску
крем
Об'єм
75 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Бодяга з екстрактом медичної п'явки гель-крем по 75 мл в тубі

Склад

Вода спеціального очищення, пропіленгліголь, гелеутворювач, натрію гідроокис, бодяга, екстракти п'явки медичної, кінського каштана, обліпихи, консервант, віддушка.

Опис

Основа гелю «Бодяга з екстрактом медичної п'явки» - поєднання бодяги, п'явки і екстрактів кінського каштана і обліпихи. Ніжний гель створений спеціально для зміцнення стінок судин, зняття болю і тяжкості в ногах. Сприяє зникненню синців, пігментних і застійних плям.

Гель надає профілактичну дію проти варикозного розширення вен і появи капілярної сітки.

Гель знімає втому і важкість у ногах, надає болезаспокійливу, протизапальну, розсмоктуючу дії, знижує набряклість. Сприяє зміцненню кровоносних судин, підвищенню еластичності стінок капілярів, покращує мікроциркуляцію крові. Все це відбувається завдяки властивостям складових гелю:

Екстракт медичної п'явки - запобігає зростання внутрішньосудинних тромбів, сприяє їх розсмоктуванню і знижує в'язкість крові. Він містить гірудин, дестабілазний комплекс, бделіни, Еглін, гіалоронідази, антибактеріальні і знеболюючі речовини.

Дестабілаза - фермент, який здійснює фібринолітичну активність.

Гірудин - самий специфічний існуючий в природі інгібітор тромбіну, завдяки йому сповільнюється реакція активації тромбіном факторів згортання крові.

Гіалуронідаза - фермент, що руйнує основну речовину сполучної тканини рубців.

Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремнієвих губок (Cornacuspongia, сем. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягають кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослаблення місцевої болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоідов, кенінів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

Екстракт кінського каштана підвищує тонус венозних судин. Він містить катехіни, флавоноїди (рутин, кверцетин) та інші органічні сполуки. Дія екстракту кінського каштана пов'язана з наявністю в ньому флавоноїдів, ескуліну і сапоніну есцину.

Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромботичну активність сироватки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин, посилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них є патологічні зміни.

Есцин - тритерпеновий глікозид, який має виражену капіляропротекторну активність і має протизапальну дію. Есцин знижує в'язкість крові. Ці властивості використовуються для прискорення процесу відновлення функцій тканин (зменшення набряклості, больових відчуттів) після травм (окремо - спортивних), операцій, при флебітах, варикозному розширенні вен і деяких інших патологічних станах.

В обліписі містяться понад сто необхідних людському організму речовин - вітамінів і мікроелементів. Вона містить ненасичені жирні кислоти, органічні кислоти, дубильні речовини, кумарини, флавоноїди, ефірні олії, значна кількість пігментів і каротину, вітаміни С, В1, В2, В6, Р, нікотинову і фолієву кислоти. Обліпиха володіє живильною, протизапальною, регенеративною, біостимулиюючою діями. При її застосуванні пом'якшується шкіра, підвищується її пружність.

Властивості гелю «Бодяга з екстрактом медичної п'явки»:

 • підсилює приплив крові до клітин, відновлює їх живлення, дихання;
 • підвищує тонус шкіри, стимулює процеси відновлення клітин, послаблює застійні явища;
 • відновлює внутрішню поверхню уражених вен, покращує циркуляцію крові, перешкоджає тромбоутворення;
 • знімає біль і спазм, сприяє утворенню нових капілярів, в результаті чого розвантажується венозна система;
 • підтримує міцність і еластичність судин, підвищує тонус венозних стінок і клапанів;
 • знімає набряклість, біль і відчуття тяжкості в ногах.

Рекомендації щодо застосування

Гель рекомендується застосовувати при:

 • синцях, пігментних і застійних плямах;
 • набряках, ударах, ушкодженнях зв'язок і спортивних травмах;
 • болях, відчутті тяжкості в нижніх кінцівках, напрузі в литкових м'язах;
 • судинних захворюваннях і порушення периферичного кровообігу;
 • при хронічній венозній недостатності, тромбофлебіті.

Спосіб застосування

Нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази в день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку укутати вовняною тканиною.

Курс 2-4 тижні.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в сухому місці при температурі не вище +250 С.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Форма випуску

Поліетиленова туба, 75 мл.

Характеристики

Бренд
Призначення
проти набрякання, для вен, при подряпинах, синцях, забиттях
Виробник
Форма випуску
крем
Об'єм
75 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Бодяга з екстрактом медичної п'явки гель-крем по 75 мл в тубі починається від 38.40 грн.
Бодяга з екстрактом медичної п'явки гель-крем по 75 мл в тубі є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні