Діамантові очі краплі очні для собак і кішок, 10 мл

Ціни в Україні
від 103.40 до 150.00 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Види тварин
коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Діамантові очі краплі очні для собак і кішок, 10 мл

Склад

Препарат містить в своєму складі хлордіксідіна біглюконат, таурин і бурштинову кислоту. Краплі очні "Діамантові очі» мають бактерицидні, протизапальні і протинабрякові властивості. При інстиляції в кон'юнктивальну порожнину препарат легко проникає в усі тканини ока, забезпечуючи стійкий терапевтичний рівень активних компонентів.

Хлордіксідіна біглюконат чинить бактерицидну дію, що швидко проявляється на грампозитивні і грамнегативні бактерії, дарматофіти і ліпофільні віруси. Механізм його дії полягає у зв'язуванні катіонів, що утворюються в результаті дисоціації солей хлордіксідіна, стінками бактеріальних клітин, порушення осмотичної рівноваги і мембранної функції клітин, що призводить до зниження рівня клітинної АТФ і загибелі мікроорганізму.

Таурин і бурштинова кислота нормалізують окисно-відновні процеси, надають репаративну дію, уповільнюють розвиток катаракти і профілактикують дегенеративні і дистрофічні порушення в сітківці і кришталику.

Форма випуску

Полімерний флакон-крапельниця по 10 мл. Зовнішня упаковка - картонна коробка.

Показання до використання

Собакам і кішкам для повсякденної гігієнічної обробки очей (видалення засохлого ексудату в куточках очей), надмірній сльозотечі, при запаленні слизової оболонки і гіперемії судин очного яблука (синдром «червоного ока»), з лікувальною і профілактичною метою при гострих і хронічних катаральних і серозно катаральних кон'юнктивітах, після травм і попаданні чужорідних тіл, а також з метою профілактики катаракти і вікових дегенеративних і дистрофічних змін сітківки та рогівки.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до активних компонентів препарату.

Побічна дія

При застосуванні препарату згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається.

Спосіб застосування та дози

Для повсякденного догляду за очима, при кон'юнктивітах легкого ступеня змоченим препаратом стерильним марлевим тампоном видаляють з внутрішнього кута ока ексудат і скоринки, після чого препарат закапують у кон'юнктивальну порожнину кішкам і собакам масою до 10 кг по 1 краплі, собакам масою понад 10 кг - по 2 краплі. Обробку проводять 1-3 рази на день по мірі необхідності з 5-10-денними інтервалами:

  • при обробці очей 1 раз в день препарат застосовують не більше 45 днів, після чого роблять 10-денну перерву;
  • при обробці очей 2 рази в день препарат застосовують не більше 20 днів, після чого роблять 7-денну перерву;
  • при обробці очей 3 рази в день препарат застосовують не більше 14 днів, після чого роблять 5-денну перерву.

При надмірній сльозотечі, почервоніння, травмах, попаданні чужорідних предметів або подразнюючих речовин препарат закапують по 1-2 краплі 3 рази на день протягом 5-14 днів.
З метою профілактики катаракти і вікових дегенеративних змін сітківки та рогівки препарат застосовують по 1-2 краплі 2 рази на день курсами по 20 днів з 10-денним інтервалом.

Умови зберігання

У закритій заводській упаковці з обрежністю, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при кімнатній температурі.

Характеристики

Види тварин
коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні