Вітамін С 500 мг Farmaco таблетки №10

Характеристики

Призначення
зміцнення імунітету, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Країна походження бренду
Україна

Опис для Вітамін С 500 мг Farmaco таблетки №10

Склад

Аскорбінова кислота (Китай)(50%), аскорбат натрію (Швейцарія) (24,1%), цукор, лактоза, натуральний барвник екстракт паприки, ароматизатор, наповнювач стерат кальцію, підсолоджувачі: аспартам, ацесульфам К.

Вміст в одній таблетці (700мг) : вітамін С (як аскорбінова кислота та аскорбат натрію)- 500 мг.

Показання до використання

В якості додаткового джерела вітаміну С в період застудних захворювань для підвищення опірності організму, а також при інших станах, що супроводжуються нестачею вітаміну С. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Якщо інше не призначене лікарем- дорослим по 1 таблетці 1-2 рази на день після приймання їжі. Таблетку можна розжовувати або розсмоктувати. Термін вживання узгоджується з лікарем, інакше не більше 20-30 днів.

Застереження

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Прийом під час вагітності і лактації тільки після консультації лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Містить джерело фенілаланіну.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі до +25 С та відносній вологості повітря не вище 75 %.

Термін придатності

36 місяців з дати виготовлення.

Характеристики

Призначення
зміцнення імунітету, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Вітамін С

Вітамін C - є важливим водорозчинним вітаміном і антиоксидантом, відповідає за ріст і відновлення м'язів, кровоносних судин, ясен і зубів. Впливає на стан кісток і хрящів. Допомагає організму засвоювати залізо, нормалізує процеси кровотворення. Відповідає за проникність капілярів, грає важливу роль в зміцненні імунітету. Він не виробляється в організмі, а надходить з деякими продуктами харчування або ж приймається у вигляді лікарських засобів.

Достатній рівень вітаміну С сприяє здоровій роботі імунної системи. Клітини крові накопичують його у високій концентрації, таким чином захищаючись від дії токсинів, які потрапляють в організм при застуді.

Вітамін C, завдяки своїм антиоксидантним функціям, захищає клітини імунітету від їхнього самоушкодження. Крім цього, лейкоцити виробляють інтерферони - білки, які мають противірусну та антибактеріальну активність, а аскорбінова кислота підвищує їхнє вироблення. Таким чином, зміцнює імунітет і допомагає організму швидше впорається з чужорідними частинками. Тому вітамін С рекомендують застосовувати і під час лікування, і для профілактики простудних захворювань.

Для того, щоб уникнути неприємних наслідків нестачі вітаміну C в організмі, необхідно щодня приймати індивідуально підібрану дозу.

Рекомендована добова норма вживання складає: 75 мг для жінок і 90 мг для чоловіків. Підліткам необхідно від 65 до 75 мг вітаміну С в день, а дітям - близько 35-50 мг. Для людей, що палять потрібно вживати більше цього вітаміну, оскільки вони вдихають дим і клітини страждають від нестачі кисню. Однак, якщо приймати його у великій кількості, то існує ймовірність побічних ефектів.

Під час гострої форми хвороби приймаються вищі дози аскорбінової кислоти від трьох до п'яти днів. Курс лікування визначає лікар, орієнтуючись на стан пацієнта, а також перебіг хвороби, але в середньому прийом становить 7-15 днів. Для профілактики достатньо прийому стандартної дози.

Поєднання вітамінів і мінералів в комплексі при простудних захворюваннях сприяють зміцненню імунітету і організму в цілому. Цинк і вітамін С ефективні в боротьбі із застудою - вони пригнічують ріст і зупиняють розмноження мікробів. Саме тривалий і регулярний прийом в призначеній дозі забезпечить стабільну роботу захисних сил організму протягом усього періоду сезонних простудних захворювань.

Вітамін C приймають під час їжі або після, щоб не травмувати слизову шлунка і для кращого засвоєння вітамінів з їжею. При застуді максимальна добова доза ділиться на 3-4 частини відповідно до прийомів їжі. Капсули, таблетки ковтають, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води.

Надлишок тих чи інших вітамінів і мікроелементів може бути не менш шкідливий, ніж їх дефіцит. Вітамін С розріджує кров, тому тривале застосування в період планування і очікування малюка може негативно вплинути на його розвиток в утробі матері. Слід дотримуватися рекомендованої добової дози і рекомендації лікаря.

Середня ціна по Україні