ВітаТон Класік Дуо капсули №60

Кількість в упаковці:

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Велика Британія
Показати все

Опис для ВітаТон Класік Дуо капсули №60

Опис

ВітаТон™ Класік завдяки унікальній технології DUOСАР™ (Саsugel) задовольняє специфічні вимоги до здоров'я в кількох категоріях - вітамінно-мінеральні комплекси, Омега-3 кислоти та комплекс незамінних амінокислот в одній капсулі. Революційна технологія капсулювання DUOСАР ™ забезпечує відділення чутливих інгредієнтів, що гарантує їх оптимальне вивільнення для максимального поглинання кожного інгредієнта і стабільність продукту. ВітаТон™ Класік ідеально поєднує Омега-3 жирні кислоти, вітаміни та незамінні амінокислоти.

Переваги:

 • революційна технологія капсулювання DUOСАР™;
 • унікальний склад, що поєднує в собі всі інгредієнти для потреб людини;
 • містить амінокислоти - життєво необхідні компоненти для нормалізації обміну речовин в організмі;
 • оптимальне вивільнення для максимального поглинання кожного інгредієнта;
 • висока ефективність та безпека застосування.

Склад

Активні інгредієнти

1 подвійна капсула

Омега-З (ALA)

398,16 мг

Вітаміну А

2666 МО

Вітаміну Е

19,7 мг

Вітаміну D3

200 МО

Вітаміну В1

2,04 мг

Вітаміну В2

1,68 мг

Вітаміну В6

2,22 мг

Вітаміну В7

60 мкг

Вітаміну В9

260 мкг

Вітаміну В12

З мг

L-ізолейцину

5,9 мг

L-лейцину

18,3 мг

L-валіну

6,7 мг

L-фенілаланіну

5 мг

L-триптофану

5 мг

L-лізину

18,3 мг

L-метіоніну

18,4 мг

L-треоніну

4,2 мг

Загальні властивості

Механізм дії зумовлений комбінованим та взаємодоповнюючим ефектом впливу на організм незамінних амінокислот, Омега-3 (альфа-ліноленової кислоти) та вітамінів. Амінокислоти - життєво необхідні компоненти для формування білків, утворення клітин, відновлення зруйнованих тканин, нормалізації обміну речовин в організмі.

 • Ізолейцин бере участь у виробленні енергії та синтезі гемоглобіну, стабілізує та регулює рівень цукру в крові. Його достатнє надходження захищає організм від шкідливого впливу стресу, в комплексі з Омега-3 ізолейцин регулює рівень шкідливого холестерину та запобігає розвитку атеросклерозу.
 • Лейцин - це незамінна амінокислота, основною функцією якої є синтез білкових сполук в організмі. Лейцин істотно впливає на зміцнення імунної системи організму та захищає від шкідливого впливу негативних факторів зовнішнього середовища.
 • Валін впливає на рівень серотоніну, певною мірою чинить дію на емоційний стан людини та зменшує прояви депресивних станів. Разом з ізолейцином та лейцином бере участь у відновлені клітин та їхньому повноцінному функціонуванні.
 • Фенілаланін застосовується для лікування надлишкової ваги, хронічної втоми, артриту, хвороби Паркінсона. Його достатнє надходження дозволяє запобігти передчасному старінню, відновити енергію та життєві сили.
 • Триптофан є попередником серотоніну, має антидепресивну дію, сприяє зняттю гіперактивності та нав'язливих станів, тривожності, болю в м'язах і синдрому хронічної втоми. Триптофан посилює дію валіну, позитивно впливаючи на емоційну сферу людини і зменшує вплив стресу. Як попередник мелатоніну, триптофан сприяє хорошому засинанню і нормальному сну як у середньому, так і в літньому віці.
 • Лізин підвищує тонус судин та чинить протинабрякову і протизапальну дії. Він суттєво впливає на імунітет, підвищуючи захисні сили організму та сприяючи нормалізації гормонального фону.
 • Метіонін нормалізує синтез фосфоліпідів із жирів і зменшує відкладення в печінці нейтрального жиру. Бере участь у синтезі багатьох гормонів. Знешкоджує токсичні речовини шляхом метилювання.
 • Треонін впливає на поліпшення імунітету, бере участь у синтезі білків.

Усі амінокислоти знаходяться у L-формі, що забезпечує можливість їх прямої участі в біосинтезі білків та безпосередню участь в різноманітних біохімічних процесах.

Омега-3 (альфа-ліноленова кислота - ALA), поліненасичена жирна кислота сприяє зменшенню рівня шкідливого холестерину, нормалізації функції серцево-судинної та нервової систем. Завдяки комплексній дії на серцево-судинну систему та систему кровообігу центральної нервової системи, альфа-ліноленова кислота, певною мірою сприяє попередженню інфарктів та інсультів.

Жиророзчинні вітаміни А, D3 і Е впливають на кровотворення, формування м'язової та кісткової тканин, захищають орган зору, мають потужний антиоксидантний ефект, протидіють передчасному старінню та розвитку хронічних захворювань.

Вітаміни групи В - поліпшують обмін речовин, нормалізують тонус судин та зменшують стресові реакції, покращують кровотворення.

За допомогою раціону харчування дуже складно корегувати достатнє надходження речовин, необхідних для повноцінного функціонування організму людини. Всі компоненти VITATONE™ Classic мають збалансований вплив на головні функції організму. У виробництві VITATONE™ Classic використовуються екологічно чисті речовини, а подвійна капсула Duo забезпечує їхнє поступове та фізіологічне надходження в організм, що дозволяє досягти максимального ефекту.

Показання до використання

Як дієтична добавка до раціону харчування для:

 • оновлення балансу при підвищеній потребі в незамінних амінокислотах, Омега-3 кислотах та вітамінах (розумова діяльність, стресові ситуації, неповноцінне і незбалансоване харчування);
 • прискорення відновлення після інтенсивних фізичних навантажень (допомагає зменшити відчуття втоми, відновлює працездатність);
 • зміцнення імунітету, покращення стану серцево-судинної та нервової систем, подолання стресу та відновлення життєвих сил, запобігання передчасного старіння;
 • поліпшення функціонального стану при різних хронічних захворюваннях, таких як захворювання печінки, нирок, серцево-судинної та нервової систем.

Рекомендації щодо застосування

Дорослим та дітям з 12 років рекомендується вживати по 1-2 капсули на добу під час сніданку, запиваючи склянкою води. Добова доза може бути збільшена тільки за призначенням лікаря.

Термін вживання

Оптимальний курс прийому становить не менш ніж 3 місяці. За необхідністю курс прийому може тривати більш довгий термін, або поновлюватись декілька разів на рік.

Дієтична добавка до раціону харчування. Не є лікарським засобом.

Передозування

Надмірне споживання може викликати послаблюючу дію.

Умови зберігання

Зберігати за температури не більше +15-25 °С, в сухому, захищеному від вологи та недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Подвійні капсули, №30 або №60 в картонній упаковці.

Термін придатності

24 місяці.

Сировина Capsugel (Франція), запаковано в Польщі.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Велика Британія

Часті питання

Ціна на ВітаТон Класік Дуо капсули №60 починається від 488.90 грн.
ВітаТон Класік Дуо капсули №60 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні