Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Країна походження бренду
Україна

Опис для Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук

Склад

Метіонін, лізин, триптофан, сірка, кальцій і фосфор органічного походження, 12 вітамінів, селен.

1 таблетка містить: 0,51 г кальцію, 0,18 г фосфору, 8000 МО вітаміну А, 500 мкг вітаміну В1,1 мг вітаміну В2, 700 мкг вітаміну В6, 3 мкг вітаміну В12, 8 мг вітаміну С, 400 МО вітаміну Д3 , 2,2 мг вітаміну Е, 800 мкг вітаміну К3, 2,6 мг кальцію пантотената, 7,2 мг нікотинаміду, 160 мг фолієвої кислоти, 1,6 мг лізину, 1,6 мг метіоніну, 240 мкг триптофану, 100 мг сірки і 13,2 мкг селену.

Фармакологічні властивості

Комбінований препарат, що містить в своєму складі сірку, кальцій і фосфор біологічного походження, вітаміни, незамінні амінокислоти, в т.ч. метіонін, і селен.

Завдяки наявності збалансованої кількості вітамінів, незамінних амінокислот і селену, препарат поповнює дефіцит цих сполук в організмі, активізує окислювально-відновні реакції, процеси кровотворення, нормалізує, сприяє підвищенню неспецифічного імунітету, стимулює ріст і розвиток шерстяного покриву, перешкоджає облисіння.

Сірка - актівізує травлення і обмін речовин, сприяє синтезу вітамінів і сірковмісних амінокислот, покращує якість шерсті.

Кальцій і фосфор органічного походження в природному співвідношенні - забезпечують нормальне функціонування нервової системи і м'язів, згортання крові, нормальну роботу серцевого м'яза, активізацію ряду гормонів і ферментів. Але головне - забезпечення функціональності і нормальної структури кісткових тканин.

Вітамін А - регулює функції і регенерацію епітеліальних тканин, підвищує захисні функції організму.

Вітамін D - регулює кальцієво-фосфорний обмін, нормалізує формування кісткового скелета і зубів, попереджає розвиток рахіту та остеопорозу.

Вітаміни Е і С - потужні антиоксиданти регулюють окислювально-відновні процеси, посилюють дію вітамінів А і D, беруть участь в процесах синтезу гормонів і катехоламінів.

Вітамін К - бере участь в процесах згортання крові, синтезу протромбіну і остеокальцину.

Вітаміни групи В - позитивно впливають на жировий, білковий, вуглеводний і мінеральний обмін, процеси кровотворення, стимулюють утворення холіну, нуклеїнових кислот і ресинтез метіоніну, сприятливо діють на функції печінки і нервової системи.

Білки (метіонін, лізин і триптофан) - беруть участь в синтезі тканинних білків, вітамінів, гормонів та ферментів, регулюють функції ендокринної та імунної системи, недолік їх в раціоні тварин призводить до зниження кондицій і якості шерсті.

Селен - має антиоксидантні властивості, захищає внутрішньоклітинні структури від дії вільних радикалів, активізує імунний захист організму, фагоцитарну активність макрофагів і гранулоцитів, сприяє виведенню з організму токсичних речовин.

Препарат в рекомендованих дозах не чинить місцевоподразнювальної, резорбтивно-токсичної, алергізуючої і сенсибілізуючої дії.

Показання до використання

Призначають собакам і кішкам, які мають проблеми з шерстяним покровом:

  • для посилення зростання і підвищення якості шерсті, зниження дії стрес-факторів різного походження, профілактики і лікування гіповітамінозів;
  • при незбалансованому раціоні;
  • при порушеннях обміну речовин після широкого спектру захворювань;
  • для стимуляції загоєння при травмах і антидистрофічного ефекту;
  • для поліпшення функції статевих залоз, серця, профілактики порушень метаболізму в печінці і м'язових тканинах, як профілактичний засіб в регіонах з нестачею селену в грунтах;
  • під час інфекцій і реконвалесценції, для підвищення неспецифічної резистентності організму.

Спосіб застосування та дози

Препарат дають з кормом або згодовують тваринам безпосередньо з розрахунку:

  • з профілактичною метою - 1 таблетка раз на добу на 20 кг маси тіла 1-2 місяці, через місяць можна повторити;
  • з лікувальною метою, під час вагітності та лактації, при підвищених навантаженнях і стресах, під час линьки - 2 таблетки на добу на 20 кг маси тіла тварини 3-4 тижні.

Протипоказання

Немає.

Форма випуску

Упаковки по 55 таблеток.

Умови зберігання

Зберігайте в сухому, темному, прохолодному приміщенні, при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

1 рік.

Виробник

Україна, УКРВЕТБІОФАРМ.

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні