Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук

Склад

Метіонін, лізин, триптофан, сірка, кальцій і фосфор органічного походження, 12 вітамінів, селен.

1 таблетка містить: 0,51 г кальцію, 0,18 г фосфору, 8000 МО вітаміну А, 500 мкг вітаміну В1,1 мг вітаміну В2, 700 мкг вітаміну В6, 3 мкг вітаміну В12, 8 мг вітаміну С, 400 МО вітаміну Д3 , 2,2 мг вітаміну Е, 800 мкг вітаміну К3, 2,6 мг кальцію пантотената, 7,2 мг нікотинаміду, 160 мг фолієвої кислоти, 1,6 мг лізину, 1,6 мг метіоніну, 240 мкг триптофану, 100 мг сірки і 13,2 мкг селену.

Фармакологічні властивості

Комбінований препарат, що містить в своєму складі сірку, кальцій і фосфор біологічного походження, вітаміни, незамінні амінокислоти, в т.ч. метіонін, і селен.

Завдяки наявності збалансованої кількості вітамінів, незамінних амінокислот і селену, препарат поповнює дефіцит цих сполук в організмі, активізує окислювально-відновні реакції, процеси кровотворення, нормалізує, сприяє підвищенню неспецифічного імунітету, стимулює ріст і розвиток шерстяного покриву, перешкоджає облисіння.

Сірка - актівізує травлення і обмін речовин, сприяє синтезу вітамінів і сірковмісних амінокислот, покращує якість шерсті.

Кальцій і фосфор органічного походження в природному співвідношенні - забезпечують нормальне функціонування нервової системи і м'язів, згортання крові, нормальну роботу серцевого м'яза, активізацію ряду гормонів і ферментів. Але головне - забезпечення функціональності і нормальної структури кісткових тканин.

Вітамін А - регулює функції і регенерацію епітеліальних тканин, підвищує захисні функції організму.

Вітамін D - регулює кальцієво-фосфорний обмін, нормалізує формування кісткового скелета і зубів, попереджає розвиток рахіту та остеопорозу.

Вітаміни Е і С - потужні антиоксиданти регулюють окислювально-відновні процеси, посилюють дію вітамінів А і D, беруть участь в процесах синтезу гормонів і катехоламінів.

Вітамін К - бере участь в процесах згортання крові, синтезу протромбіну і остеокальцину.

Вітаміни групи В - позитивно впливають на жировий, білковий, вуглеводний і мінеральний обмін, процеси кровотворення, стимулюють утворення холіну, нуклеїнових кислот і ресинтез метіоніну, сприятливо діють на функції печінки і нервової системи.

Білки (метіонін, лізин і триптофан) - беруть участь в синтезі тканинних білків, вітамінів, гормонів та ферментів, регулюють функції ендокринної та імунної системи, недолік їх в раціоні тварин призводить до зниження кондицій і якості шерсті.

Селен - має антиоксидантні властивості, захищає внутрішньоклітинні структури від дії вільних радикалів, активізує імунний захист організму, фагоцитарну активність макрофагів і гранулоцитів, сприяє виведенню з організму токсичних речовин.

Препарат в рекомендованих дозах не чинить місцевоподразнювальної, резорбтивно-токсичної, алергізуючої і сенсибілізуючої дії.

Показання до використання

Призначають собакам і кішкам, які мають проблеми з шерстяним покровом:

  • для посилення зростання і підвищення якості шерсті, зниження дії стрес-факторів різного походження, профілактики і лікування гіповітамінозів;
  • при незбалансованому раціоні;
  • при порушеннях обміну речовин після широкого спектру захворювань;
  • для стимуляції загоєння при травмах і антидистрофічного ефекту;
  • для поліпшення функції статевих залоз, серця, профілактики порушень метаболізму в печінці і м'язових тканинах, як профілактичний засіб в регіонах з нестачею селену в грунтах;
  • під час інфекцій і реконвалесценції, для підвищення неспецифічної резистентності організму.

Спосіб застосування та дози

Препарат дають з кормом або згодовують тваринам безпосередньо з розрахунку:

  • з профілактичною метою - 1 таблетка раз на добу на 20 кг маси тіла 1-2 місяці, через місяць можна повторити;
  • з лікувальною метою, під час вагітності та лактації, при підвищених навантаженнях і стресах, під час линьки - 2 таблетки на добу на 20 кг маси тіла тварини 3-4 тижні.

Протипоказання

Немає.

Форма випуску

Упаковки по 55 таблеток.

Умови зберігання

Зберігайте в сухому, темному, прохолодному приміщенні, при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

1 рік.

Виробник

Україна, УКРВЕТБІОФАРМ.

Характеристики

Види тварин
собаки, коти
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук починається від 84.00 грн.
Віташерсть (ДЛЯ ТВАРИН) таблетки, 55 штук є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні