Ворміл Фіто сироп по 200 мл у флак.

Ціни в Україні
від 69.20 до 213.64 грн
в 5238 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
при глистових інвазіях
Виробник
Об'єм
200мл
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Ворміл Фіто сироп по 200 мл у флак.

Склад

10 мл сиропу містять:

Маллотус філліпінський (Mallotus philippinensis) 350 мг
Ембелія смородинова (Embelia ribes) 150 мг
Бутея однонасіннева (Butea frondosa) 150 мг
Кассія трубчата (Cassia fistula) 100 мг
Сить округла (Cuperus rotundum) 100 мг
Псоралея ліщинолистна (Psoralia corylifolia) 75 мг
Псоралея ліщинолистна (Psoralia corylifolia) 75 мг
Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) 75 мг
Кмин звичайний (Carum carvi) 60 мг
Райтія антидизентерійна (Holarrhena antidysenterica) 60 мг
Гранат звичайний (Punica granatum) 55 мг
Куркума довга (Curcuma longa) 50 мг
Ембліка лікарська (Emblica officinalis) 50 мг
допоміжні речовини: натрію бензоат, калію сорбат, цукор кондитерський, кислота лимонна моногідрат, цукор карамельного кольору, ароматизатор ананасовий, вода очищена.

Не містить ГМО.

Харчова (поживна) цінність: 100 мл сиропу містять: білків – 0,72 г; вуглеводів – 67,82 г; жирів – 0,49 г; енергетична цінність –340,89 кКал. Містить цукру 57,25 г.

Властивості

Ворміл Фіто – це оздоровчий комплекс, який сприяє зниженню інтоксикації, спричиненої глистною інвазією. Містить 13 рослинних компонентів, 8 з яких проявляють антигельмінтну дію. Ворміл Фіто сприяє відновленню слизової кишечника при гельмінтозах, підтримці нормальної функції органів травлення, загальному зміцненню організму.

Дія оздоровчого комплексу Ворміл Фіто обумовлена сукупністю дій його компонентів, які діють одночасно:

Малотус філіпінський (Mallotus philippynensis) — широко використовується традиційній та народній медицині при лікуванні паразитарних інфекцій шлунково-кишкового тракту та шкіри. Як глистогінний засіб ефективний при лікуванні фасциолезу — гельмінтозу, який перебігає з ураження гепатобіліарної системи і характеризується тривалим хронічним перебігом. Володіє також антиоксидантною активністю.

Ембелія смородинова (Embelia ribes) — покращує роботу травної системи і зменшує метеоризм, газоподібну відрижку і запори. Чинить антигельмінтну дію.

Бутея однонасіннева (Butea frondosa) — квіти найчастіше використовуються в традиційній медицині для лікування гепатитів різної етіології. Завдяки притаманній препарату протизапальній дії застосовують також при лікуванні циститу, артриту. Спиртовий екстракт квіток володіє також збуджуючою дією. Насіння дерева має антигельмінтну і проносну дію.

Кассія трубчата (Cassia fistula) — на протязі багатьох років використовуюється при лікуванні запорів, шлунково-кишкових розладів, таких як коліки, метеоризм, виразки різних відділів шлунка та кишечника. Володіє антигельмінтною дією.

Сить округла (Cyperus rotundus) — сприяє загоєнню ран. Є стимулятором апетиту, покращує травлення.

Псоралея ліщинолистна (Psoralea corylifolia) — використовується для покращення апетиту, усуненні розладів шлунку, діареї, дизентерії, газах та глистах.

Селера (Apium graveolens) — використовувався у якості глистогінного засобу, має спазмолітичну, вітрогонну, сечогінну, проносну, седативну, стимулюючу і тонізуючу дію.

Гарденія гумміфера (Gardenia gummifera) — має протиглистні властивості, також їй притаманна антибактеріальна дія, завдяки чому вона використовується прирізних інфекціях і для лікування ран. Рослина має протизапальну та знеболювальну дію. Нормалізує процеси травлення і покращує перистальтику кишечника.

Кмин звичайний (Carum carvi) — має антигістамінні, антисептичні, спазмолітичні, вітрогінні і глистогінні властивості.

Райтія антидизентерійна (Holarrhena antidysenterica) — відома під назвою «курчі» в Індії, насіння Курчі мають антибактеріальні властивості, застосовується при кишкових паразитарних інфекцій.

Гранат звичайний (Punica granatum) — застосовується для лікування ангіни, кашлю, інфекцій сечовивідних шляхів, органів травлення, захворювань шкіри, артриту і як глистогінний засіб. Також має антиоксидантні властивості, які в три рази вищі, ніж у червоного вина і зеленого чаю.

Куркума довга (Curcuma longa) — завдяки антиоксидантним, гепатопротекторним, протизапальним, антимікробним властивостям багато століть використовується в медицині. Екстракти куркуми володіють більшими антиоксидантними властивостями, ніж вітаміни С та Е.

Ембліка лікарська (Emblica officinalis) — має антиоксидантні і адаптогенні ефекти. Містить багато вітаміну С в натуральній формі (в 30 разів більше вітаміну С, ніж апельсини), мінералів, амінокислот і пектину; прискорює процес регенерації клітин.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована лікарем як дієтична добавка до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження з антиоксидантними властивостями з метою підтримки нормальної функції органів травлення, зокрема жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і кишечника, що сприяє зниженню інтоксикації організму, спричиненої глистною інвазією, та загальному зміцненню організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування

Вік людини Термін прийому
1-14 день 15-24 день 25-30 день
3 роки 2,5 мл х 2 рази в день перерва 2,5 мл х 2 рази на день
4-6 років 5 мл х 2 рази в день перерва 5 мл х 2 рази на день
7-12 років 10 мл х 2 рази в день перерва 10 мл х 2 рази на день
Дорослі та діти старше 12 років 10 мл х 2 рази в день перерва 10 мл х 3 рази на день

Тривалість споживання: 1 місяць (з перервою) або за призначенням лікаря. В подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем. Рекомендується вживати через 1 годину після вживання будь якого іншого продукту.

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, вік до 3 років.

Люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями.

Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу!

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Термін придатності

36 місяців.

Форма випуску

Сироп 200 мл у флаконі.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
при глистових інвазіях
Виробник
Об'єм
200мл
Країна походження бренду
Індія

Середня ціна по Україні