Гіало4 Реген біоактивна пов'язка на основі колагену та гіалуронової кислоти 10 см х 10 см, 5 штук

Ціни в Україні
від 3447.50 до 4153.21 грн
в 325 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
загоювання, регенерація
Країна походження бренду
Італія

Опис для Гіало4 Реген біоактивна пов'язка на основі колагену та гіалуронової кислоти 10 см х 10 см, 5 штук

Опис

Біоактивна пов’язка з гетерологічним кінським колагеном І типу і гіалуроновою кислотою в формі стерильної ліофілізованої губки, що легко адаптується до областей застосування; ад'ювант для фізіологічного процесу загоєння ран.

Колаген і гіалуронова кислота — два найважливіші структурні та біологічні компоненти організму, які відіграють життєво важливу роль у відновленні структури тканин після травми.

Колаген є опорною структурою дерми та виконує механічну дію, що сприяє закріпленню та орієнтуванню фібробластів та утворенню нової тканини.

Гіалуронова кислота завдяки своїм гігроскопічним властивостям контролює гідратацію тканин та підтримує вологе середовище, сприяє створенню ідеальних умов для впорядкованого розташування колагену.

Показання до використання

Гострі та хронічні рани з помірним чи сильним ступенем ексудації. Лікування пролежнів, трофічних виразок, діабетичних виразок стопи, хронічних виразок шкіри, що повільно загоюються, післяопераційних ран, гострих і травматичних ран, загальної та спеціалізованої хірургії, травматології, гінекології та ортопедії, стоматології, лікування опіків першого і другого ступенів.

Місцевий кровоспинний засіб для використання в загальних хірургічних процедурах, таких як судинна реконструктивна хірургія, судинна хірургія, оперативні втручання на сонній артерії, абдомінальна та гінекологічна хірургія, ортопедична і травматологічна хірургія, стоматологія та перша допомога для зупинення капілярної кровотечі.

Незважаючи на свої відмінні кровоспинні властивості, пов’язка не повинна замінювати процедури перев'язування або процедури прямого перетискання судини у разі сильної кровотечі.

Антикоагулянтна терапія не впливає на ефективність застосування.

Рекомендації щодо застосування

Застосовувати виріб одразу після відкриття первинного пакування.

Якщо після відкриття блістера була використана лише частина губки, не використовувати повторно частини, що залишилися.

Не застосовувати на інфіковані рани. Такі випадки потребують проведення системного лікування антибіотиками та/або виконання обробки рани місцевим антимікробним засобом протягом декількох днів.

Попередньо потрібно обробити поверхню рани та очистити рану вологою марлевою серветкою, змоченою у фізіологічному розчині, промокнувши її кілька разів.

Після санації рани та видалення гнійних та/або некротичних тканин, накласти губку на рану. У випадку невеликої кількості ексудату, потрібно зволожити губку фізіологічним розчином.

Виріб має одну, більш гладеньку, та другу більш шорстку поверхні: для кращої ефективності потрібно накладати губку гладенькою поверхнею до рани.

Застосовувати одну або, за необхідності, декілька губок, розташованих поряд одна з одною або з перекриванням, щоб покрити усю поверхню рани, забезпечивши повний контакт губки з усією площиною рани. Зафіксувати губку на рані за допомогою стерильної марлевої або неадгезивної пов’язки. Потім потрібно накласти еластичну компресійну пов’язку.

Рекомендується змінювати пов’язку кожні 3–4 дні або з меншими інтервалами, в залежності від виділення ексудату з рани.

Виріб, що контактує з ексудатом, перетворюється на гель який ідеально адаптується до рани; він розсмоктується і з часом розчиняється. Рану потрібно оглядати кожні 2–3 дні.

Для підтримки вологого мікроклімату в ідеалі потрібно застосувати більш-менш абсорбуючу вторинну пов'язку, залежно від кількості ексудату, і накладати зовнішню пов’язку. Залишки виробу, який ще не розсмоктався при накладанні нової губки, залишають на місці.

При лікуванні виразок, коли виріб все ще прилягає до поверхні рани, не видаляти і не відривати його, під час огляду стану рани.

Якщо виріб використовується як кровоспинний засіб та немає впевненості у дотриманні асептичних умов, після гемостазу засіб треба видалити.

Застереження

Не застосовувати виріб у пацієнтів з відомими випадками анафілактичних реакцій в сімейному анамнезі або з індивідуальною підвищеною чутливістю до компонентів.

Виріб нетоксичний; він не утворює грудок при поглинанні вологи; не викликає набряків та ризику задухи.

ЗБЕРІГАТИ У НЕДОСТУПНОМУ І НЕПОМІТНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ.

Виріб призначений для одноразового застосування. Не використовувати повторно залишки губки.

Виріб стерильний. Не використовувати у разі пошкодження упаковки.

Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності стосується непошкодженої упаковки, що зберігається належним чином.

Протипоказання

Виріб є біосумісним і біорезорбційним. Немає відомих або зареєстрованих випадків сенсибілізації або будь-яких небажаних чи побічних ефектів.

Виріб не погіршує здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами.

Немає жодних відомих протипоказань для використання під час вагітності або годування груддю; але за відсутності конкретних даних використання виробу рекомендується під безпосереднім наглядом лікаря.

Умови зберігання

Зберігати у сухому місці, подалі від джерел тепла.

Упаковка

Картонна коробка, що містить 5 стерильних губок розміром 5 х 5 cm(см) в індивідуальних блістерах.

Картонна коробка, що містить 5 стерильних губок розміром 10 х 10 cm(см) в індивідуальних блістерах.

Виробник

EURORESEARCH s.r.l., Via Larga, 15, 20122, Milan – Italy, tel. +39 02 8055660 ЕУРОРЕСЕАРЧ с.р.л., Віа Ларга, 15, 20122, Мілан – Італія.

Дистриб’ютор

Fidia Farmaceutici S.p.A., Via Ponte della Fabbrica 3/А, 35031 Abano Terme (Padua), ltaly.
Фідіа Фармацеутіці С.п.А., Віа Понте делла Фаббріка 3/А, 35031 Абано Терме (Падуа), Італія.

Уповноважений представник:
ТОВ «ЄВРОЛЕК-УКРАЇНА»

Україна, 08320, Київська обл. Бориспільський р-н, с. Велика Олександрівка, вул. Бориспільська, 7

Характеристики

Бренд
Призначення
загоювання, регенерація
Країна походження бренду
Італія

Середня ціна по Україні