Гліцин таблетки по 100 мг №50

Ціни в Україні
від 25.90 до 50.00 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
покращення роботи мозку
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Опис для Гліцин таблетки по 100 мг №50

Склад

Склад однієї таблетки: гліцин (амінооцтова кислота) - 100 мг, вітамін С - 0,4 мг, вітамін В1 - 0,5 мг, вітамін РР - 1 мг, вітамін В6 - 1,5 мг, вітамін В12 - 1 мкг,

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, лактоза, метилцелюлоза, кальцію стеарат, ароматизатор.

Опис

За сучасними даними він є центральним нейромедіатором (передавачем нервового збудження) гальмівного типу дії. Виявляє седативну дію (заспокійливу дію на центральну нервову систему), володіє адреноблокуючим, антиоксидантними, антитоксичними діями. Покращує метаболічні процеси (обмінні процеси) в тканинах мозку.
Позитивно впливає при м'язовій дистрофії (зменшенні обсягу і сили м'язів).

Гліцин нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження, підвищує розумову працездатність. Послаблює потяг до алкоголю, зменшує явища абстиненції (стану, що виникає в результаті раптового припинення прийому алкоголю), депресивні порушення (стан пригніченості), підвищену дратівливість, нормалізує сон, а також корисний при інших явищах у хворих на хронічний алкоголізм.

Не є лікарським засобом.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендований для:

 • зменшення психоемоційного напруження, агресивності, конфліктності, підвищення соціальної адаптації;
 • покращення настрою;
 • полегшення засинання і нормалізації сну;
 • підвищення розумової працездатності;
 • зменшення вегето - судинних розладів (в т.ч. і в клімактеричному періоді);
 • зменшення вираженості загальномозкових розладів при ішемічному інсульті та черепно - мозкових травмах;
 • зменшення токсичної дії алкоголю та інших лікарських засобів, що пригнічують функцію центральної нервової системи, зниженої розумової працездатності;
 • стресових ситуацій - психоемоційному напруженні (у період іспитів, конфліктних ситуаціях і т.д.);
 • девіантних форм поведінки;
 • різних функціональних і органічних захворюваннях нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності і порушенням сну: неврози, неврозоподібні стани і вегето - судинна дистонія, наслідки нейроінфекцій та черепно - мозкових травм, перинатальні та інші форми енцефалопатій (в т. ч. алкогольного генезу);
 • при ішемічному інсульті.

Спосіб застосування

Приймати дорослим по 1 таблетці 3-4 рази на день. Таблетку слід покласти під язик і тримати в роті до повного розсмоктування. Тривалість прийому 14-30 днів.

Термін споживання і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Діти, вагітні та жінки в період лактації, підвищена чутливість до компонентів продукту.

Умови зберігання

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ° С.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Характеристики

Бренд
Призначення
покращення роботи мозку
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Гліцин

Гліцин є регулятором обміну речовин, нормалізує та активує процеси захисного гальмування у ЦНС, зменшує психоемоційну напругу, підвищує розумову працездатність.

Ця амінокислота практично нешкідлива і розпадається в печінці на воду та вуглекислий газ. Тому, зазвичай, Гліцин можна приймати без шкоди для організму постійно. Як правило, лікарі призначають курс засобу приблизно на місяць. Курс лікування можна повторити, якщо є рекомендація лікаря.

Приймати Гліцин слід згідно з інструкцією, тобто не більше 3 таблеток або 300 мг на добу.

Прямого впливу на серцево-судинну систему гліцин не чинить, але може впливати на рівень артеріального тиску опосередковано, оскільки чинить заспокійливу, протитривожну та антидепресивну дію.

Оскільки гліцин приймається сублінгвально під язик, або трансбуккально за щоку, то його можна приймати незалежно від прийому їжі, так як він розчиняється в слизовій оболонці ротової порожнини і протягом вже перших 10 хвилин потрапляє в системний кровотік і має свій терапевтичний ефект.

У великій кількості гліцин може викликати ефект, зворотний очікуваному. Крім того, препарати, що містять гліцин, іноді спричиняють алергію. Необхідно також ретельно контролювати рівень артеріального тиску, якщо препарат призначається хворому на гіпотонію: тиск може ще більше знизитися.

Середня ціна по Україні