Дріжджі пивні Фармаком натуральні таблетки №100 в бан.

Ціни в Україні
від 16.37 до 37.34 грн
в 776 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Дріжджі пивні Фармаком натуральні таблетки №100 в бан.

Склад

Автолізат пивних дріжджів, заліза сульфат, цинку оксид, селену оксид, вітамінний премікс (вітамін Е-ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію D-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин, вітамін В12), допоміжні компоненти.

Властивості

Комплекс вітамінного преміксу (вітаміни Е, В1, В2, В6, В12, С, кальцію D-пантотенат, фолієва кислота, нікотинамід, д-біотин) виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниженню агресивної дії факторів навколишнього середовища.

Для нормального засвоєння і виведення кальцію в організмі необхідна наявність достатньої кількості вітаміну D3, який покращує всмоктування кальцію в кишечнику і його зв’язування в кістковій тканині. При відсутності необхідної кількості вітаміну D3 кальцій в організмі засвоюється лише на 8-10%. Ознаками дефіциту кальцію є часті переломи, м’язові судоми (особливо в нічний час), болі в суглобах і спині, алергічні реакції, ламкі нігті, поганий стан зубів і нігтів.

Залізо є найважливішим мікроелементом, який входить до складу більше 100 ферментів організму людини і бере участь у диханні, кровотворенні, імунобіологічних процесах і окисно-відновних реакціях. Без нього неможливо живлення клітин, оскільки залізо входить до складу гемоглобіну, який доставляє кисень і поживні речовини до всіх органів і тканин. Залізо потрібне багатьом ферментам і білкам, які контролюють обмін холестерину, процес кровотворення, виробництво ДНК, відповідь імунної системи на бактеріальну або вірусну інфекцію, окисно-відновні реакції, енергетичний метаболізм.

Цинк (Zn) є мікроелементом, який входить до складу більше 300 гормонів і ферментів в організмі людини. В організмі людини цинк міститься в клітинах, м’язах, шкірі, волоссі, тканинах кісток і чоловічих яєчках. Цей мікроелементами є індикатором здоров’я і надає величезне значення на весь організм в цілому:

 • стимулює роботу імунної системи;
 • приймає участь у формуванні кісткової системи, сполучної тканини і в зростанні клітин організму;
 • покращує процеси регенерації шкірних покривів;
 • стимулює ріст волосся і нігтів, підтримує їх у хорошому стані;
 • активізує білковий, жировий і вуглеводний обміни;
 • цинк необхідний для секреції, продукування та утилізації інсуліну, який бере участь в обміні вуглеводів;
 • бере участь в процесах обміну, які відбуваються в надниркових залозах, щитовидній залозі, гіпофізі, яєчниках і сім’яниках;
 • впливає на формування чоловічих статевих гормонів і покращує функціональний стан передміхурової залози;
 • забезпечує прозорість кришталика ока і стабільність сітківки, є переважною мінеральною речовиною в структурі ока;
 • покращує всмоктування вітаміну Е, регулює обмін вітаміну A в організмі;
 • сприяє нормальній роботі печінки;
 • необхідний для правильного функціонування смакових і нюхових рецепторів;
 • підтримує і покращує пам’ять.

Селен – мікроелемент, що є одним з найважливіших елементів для людського організму, більша частина якого сконцентрована в печінці, нирках, селезінці, серці, яєчках і насіннєвих канатиках у чоловіків. Селен бере участь у багатьох життєво важливих процесах, що протікають в організмі: у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами. Він проявляє потужні антиоксидантні властивості, захищаючи клітинні мембрани і попереджаючи утворення вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань. Нестача селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму. Також селен сприяє утворенню гормону щитовидної залози трийодтироніну, виведенню важких металів з організму.

Рекомендації щодо застосування

Джерело мінералів, для загального зміцнення організму, підвищення розумової і фізичної працездатності. Регулярний прийом натуральних дріжджів сприяє профілактиці В-гіповітамінозу, усуненню порушень білкового, вуглеводного, вітамінно-мінерального обміну речовин і, як результат, незбалансованому і неповноцінному харчуванню, покращенню обмінних процесів, прискоренню відновлення організму після перенесених соматичних та інфекційних захворювань, захисту організму від передчасного старіння, підвищенню стійкості організму до високих нервово-психічних і фізичних навантажень.

Спосіб застосування

Дорослим і дітям старше 12 років — по 4 таблетки 3 рази на день за 10 хвилин до приймання їжі, запивати водою.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації.

Характеристики

Бренд
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
таблетки
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Дріжджі пивні Фармаком натуральні таблетки №100 в бан. починається від 16.37 грн.
Дріжджі пивні Фармаком натуральні таблетки №100 в бан. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні