Зобовит Дуо капсули по 410 мг №30

Ціни в Україні
від 236.86 до 424.71 грн
в 1881 аптеці

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Зобовит Дуо капсули по 410 мг №30

Склад

1 капсула містить активні інгредієнти:

екстракт кореневища перстачу білого (Potentilla alba) 160 мг
листя берези повислої (Betula pendula) 60 мг
спіруліна (Spirulina) 55 мг
листя ліщини звичайної (Corylus avellane) 50 мг
корінь Мар’їн (Paeonia anomala) 40 мг
бульбокорені гадючнику шестипелюсткового (Filipendula vulgaris) 35 мг
трава дроку (Genista tinctoria) 10 мг

допоміжні речовини: орісіл (двоокис кремнію аморфний), желатин (оболонка капсули).

Властивості

ЗОБОФІТ® ДУО являє собою збалансований рослинний комплекс, що довів свою ефективність та безпеку у клінічних дослідженнях багатьох наукових центрів країни.

Рослинні компоненти ЗОБОФІТ® ДУО мають довгу історію використання в клінічній практиці при порушеннях функцій щитовидної залози, остеоартрозі, подагрі, атеросклеротичних ураженнях, хворобах нирок та травного каналу, але вперше поєднані в такій унікальній комбінації. ЗОБОФІТ® ДУО позитивно впливає на прояви оксидативного стресу, порушення фібринолітичної і протеолітичної активності крові, зменшує ознаки запалення та покращує швидкість клубочкової фільтрації. Це дозволяє досягти швидкого клінічного ефекту при менших дозах кожного з компонентів, що робить можливим ефективно підібрати рекомендовану дозу кожній особі, враховуючи її вік та тиреоїдний профіль.

Екстракт кореневища перстачу білого (Potentilla alba) містить у своєму складі флавоноїди (рутин стабілізує еластичність і проникність судинної стінки; кверцетин має антиоксидантні властивості), сапоніни (володіють адаптогенними і гіполіпідемічними властивостями), таніни (проявляють детоксикуючі властивості). Екстракт перстачу білого містить макро- (магній, калій, кальцій, фосфор) і мікроелементи (селен, цинк, залізо, йод, марганець). Завдяки своєму складу перстач білий чинить багатоцільову дію на щитовидну залозу. Екстракт перстачу білого має тиреотропну та антиоксиданту дію, тобто покращує функціональний стан щитовидної залози та захищає тиреоцити від руйнування, а також проявляє протизапальні, в’яжучі, діуретичні, спазмолітичні та кровоспинні властивості.

Листя берези повислої (Betula pendula) містять у своєму складі ефірні олії, дубильні речовини, сапоніни, смоли, нікотинову та аскорбінову кислоти, флавоноїди, каротин, гіперозид. Листя берези проявляють широкий спектр фармакологічних властивостей, зокрема імуномодулюючу, протизапальну, антиоксидантну, антипроліферативну, спазмолітичну, репаративну, сечогінну, жовчогінну та протисклеротичну. Листя берези ефективні при сечокам’яній хворобі, хронічному обструктивному захворюванні легенів, артритах, подагрі; поліпшують мікроциркуляцію та сприяють нормалізації функцій ендокринної системи.

Спіруліна (Spirulina) є природним джерелом білку, поліненасичених жирних кислот, вітамінів (А, С, Е, В12, В1, В2, РР, В6, фолат), корисних пігментів, мікроелементів (селен, цинк, залізо, йод, марганець). Складові спіруліни мають широку та багатопрофільну дію на організм, однак в першу чергу проявляють потужні протизапальні, антипроліферативні, антиоксидантні та іммуномодулюючі властивості, що особливо важливо при запальних процесах аутоімунногого генезу. Спіруліна також має загальнозміцнюючі, антисклеротичні, геропротекторні та гепатопротекторні властивості.

Листя ліщини (Corylus avellane) містять ефірну олію, фенолкарболові кислоти (галова, кофейна, п-кумарова, ферулова), таніни, вітаміни Е, С, ретинол, групи В, а також йод та інші мікроелементи. Вміст цих речовин зумовлює антиоксидантну, протизапальну та антипроліферативну дію на тканину щитовидної залози. Листя ліщини також мають протидизентерійні, жарознижуючі, судинорозширювальні, загальнозміцнюючі, стимулюючі, протианемічні, вітамінні, гіпотонічні, нефропротекторні та протипухлинні властивості.

Бульбокорені гадючнику шестипелюсткового (Filipendula vulgaris) містять дубильні речовини, глікозид гаультерин, похідні саліцилової кислоти, крохмаль. Ці компоненти сприяють нормалізації секреторної діяльності, мають протизапальні, в’яжучі, дезінфікуючі, сечогінні та кровоспинні властивості. Використовують при сечокам’яній хворобі, артритах, подагрі, запальних ураженнях травного каналу та гіперплазії залозистих тканин.

Корінь мар’їн (Paeonia anomala) містить дубильні речовини, флавоноїди, фенолглікозиди, саліцилову кислоту, метилсаліцилат, бензойну кислоту, ефірні олії, сапоніни, ситостерин, макро- та мікроелементи. Має протизапальні, седативні, імуномодулюючі та загальнозміцнюючі властивості; забезпечує нормалізацію функціонального стану щитоподібної залози. Мар’їн корінь ефективний при вазопатіях, атеросклерозі, нейроциркуляторній дистонії, імунодисфункції, фобіях, артритах, подагрі, безсонні.

Трава дроку (Genista tinctoria) є джерелом флавонових глікозидів, лютеоліну та геністеїну, органічних кислот, ефірної олії, тритерпенових сапонінів, мінеральних речовин. Дийодтирозин, що міститься у траві дроку, є більш біодоступною сполукою йоду для організму ніж йодиди та аніони йодистої кислоти. Трава дроку має протизапальні, жовчогінні, заспокійливі, кровоспинні, сечогінні та кровоочисні властивості. Застосовується при запальних процесах у сечостатевій системі, усіх видах жовтяниць, ураженнях щитовидної залози з різним функціональним станом, подагрі.

Рекомендації щодо застосування

ЗОБОФІТ® ДУО рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації функціонального стану щитовидної залози у осіб з порушеною її функцією(при гіпотиреозі, в т.ч. субклінічній формі, гіпертиреозі, аутоімунному тиреоїдиті, дифузному, вузловому і ендемічному зобі).

ЗОБОФІТ® ДУО сприяє нормалізації об'єму, структури та рівня гормонів щитовидної залози, поліпшення загального самопочуття та психоемоційного стану. Завдяки своєму складу ЗОБОФІТ® ДУО характеризується комплексним позитивним впливом як на щитовидну залозу, так і на організм в цілому. Має тиреотропні, антипроліферативні, протизапальні, антиоксидантні і імуномодулюючі властивості.

Спосіб застосування

Вживати дорослим по 1 капсулі 1-3 рази на день до їди, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість застосування становить 2-3 місяці. При необхідності вживання можна повторити через 2 місяці. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Вагітність, період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

 На 100 g(г) добавки: білки – 15,0 g(г), вуглеводи – 1,1 g(г), жири – 0 g(г); 64,4 kcal(ккал)/ 269,4 kJ(кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) максимальної щоденної кількості (3 капсули): білки – 0,19 g(г), вуглеводи – 0,01 g(г), жири – 0 g(г); 0,81 kcal(ккал)/ 3,39 kJ(кДж).

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 410 мг (mg) ± 7,5%.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Виробник

ТОВ "НУТРІМЕД" вул. Предславинська 43/2, м Київ, 03150 Україна

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні