ІмуноПротект Farmaco капсули №20

Ціни в Україні
від 50.20 до 105.28 грн
в 4 аптеках

Характеристики

Призначення
зміцнення імунітету
Країна походження бренду
Україна

Опис для ІмуноПротект Farmaco капсули №20

Склад

Екстракт імбиру (28,7%), екстракт ехінацеї (23%),екстракт часнику(23%), аскорбінова кислота (18,4%), оксид цинку (4,4%), вітамін D3 (0,001%),наповнювач кальцію стеарат, капсула: желатин.

Вміст в 1 капсулі: Екстракт імбиру 125мг, екстракт ехінацеї 100мг, екстракт часнику 100мг, вітамін С (аскорбінова кислота) 80мг, Цинк ( як оксид цинку) 15мг, вітамін D3 5мкг.

Країна походження основних інгредієнтів, що відрізняється від країни походження продукту: аскорбінова кислота – Швейцарія; оксид цинку – Перу, вітамін D3 – Китай.

Показання до використання

Може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин , що містяться у складі екстрактів імбиру , ехінацеї і часнику , а також вітамінів C і D3, цинку з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормальної роботи імунної системи , підвищення опірності організму в період застудних захворювань.

Ехінацея сприяє підвищенню активності імунних клітин, полегшенню проявів застуди та покращенню загального стану. Часник має антиоксидантні властивості, а також сприяє зменшенню запальних реакцій в дослідженнях in vitro і in vivo.

Цинк, вітаміни D3 і C сприяють нормальній роботі імунної системи. Крім того,

  • вітамін С бере участь в енергетичному обміні, сприяє зниженню втоми і втомлюваності;
  • цинк сприяє захисту від оксидативного стресу ;
  • вітамін D3 приймає участь в мінеральному обміні.

Перед вживанням рекомендується консультація лікаря. Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Дорослим і дітям з 12 років приймати для підвищення опірності організму та покращення функціонування імунної системи в період застудних захворювань по 1 капсулі 1 раз на добу після приймання їжі ; при перших проявах застуди по 1 капсулі 2 рази на добу після приймання їжі. Тривалість вживання – 20 днів. Подальший термін вживання узгоджується з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність, період лактації, виразкова хвороба шлунку, жовчнокам’яна хвороба. Припинити вживання за 7 днів до проведення операції для запобігання ризику кровотечі в післяопераційний період.

Застереження

З обережністю вживати особам, що приймають антикоагулянти та антиагреганти . Не слід використовувати як заміну повноцінного харчування .Не перевищувати рекомендованої добової дози . В залежності від партії продукту капсули можуть бути різного кольору і по-різному розміщені у блістері, що не впливає на якість продукту.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, за температури до +25 С та відносній вологості повітря не вище 75%. Упаковка 20 капсул. Термін придатності 24 місяці з дати виготовлення.

Характеристики

Призначення
зміцнення імунітету
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні