Ірис краплі очні для собак і кішок, 10 мл

Ціни в Україні
від 82.00 до 88.00 грн
в 2 аптеках

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Ірис краплі очні для собак і кішок, 10 мл

Опис

Очні краплі «Ірис», в якості діючої речовини містять гентаміцину сульфат, надають виражену бактерицидну дію на більшість грампозитивних і грамнегативних бактерій, включаючи синьогнійну паличку. Завдяки оптимальному співвідношенню солей, що входять до складу препарату, краплі мають інтенсивні високоефективні регенеруючі і пролонгуючі властивості. При інсталяціях в кон'юнктивальну порожнину «Ірис» абсорбується на слизовій кон'юнктиві, легко проникає через рогівку в інтраокулярні середовища, забезпечуючи стійку концентрацію препарату усередині ока і надаючи антибактеріальну дію при ураженнях кон'юнктиви, рогівки та глибоких ендоокулярних структурах.

Показання до використання

Гострі і хронічні кон'юнктивіти, кератити, кератокон'юнктивіти, блефарити, іридоцикліти (увеїти), дакриоцистити, септичні виразки рогівки, ячмені та інші інфекції переднього відрізка ока, травматичні ушкодження очного яблука і прилеглих тканин у собак і кішок.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до гентаміцину.

Побічна дія

Краплі є ветеринарним препаратом, при застосуванні згідно з інструкцією побічних явищ і ускладнень не спостерігається.

Спосіб застосування та дози

При гострих гнійних процесах промивають уражене око 3-4 краплями препарату, марлевою серветкою видаляють гній, а потім закопують 1-2 краплі препарату «Ірис». Повторюють 3-4 рази в день (в залежності від тяжкості захворювання). Курс лікування - 7-10 днів. З профілактичною метою закапують по 1 краплі 3 рази на день протягом 3 днів.

Умови зберігання

Зберігати препарат в захищеному від світла та вологи, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при кімнатній температурі.

Форма випуску

Полімерний флакон-крапельниця 10 мл. Зовнішня упаковка - картонна коробка.

Характеристики

Бренд
Види тварин
коти, собаки
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні