Йогурт Norm капсули по 180 мг №60 у бан. полім.

Ціни в Україні
від 76.50 до 139.35 грн
в 578 аптеках

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Йогурт Norm капсули по 180 мг №60 у бан. полім.

Склад

Клітковина рослинна або порошок пектину, глюкоза, стеарат магнію, ліофільно висушена біомаса лактобактерій: Lactobac. Rhamnosus LB 5,0×109 КУО і Lactobac. Murinus LNS 2,5×10КУО.

Властивості

Може сприятливо впливати на нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту, поліпшення евакуаторної функції кишечника та запобігання дисбактеріозу.

Компоненти «Йогурт Norm» можуть сприяти нормалізації роботи системи травлення та поступовому відновленню балансу мікрофлори кишечника. «Йогурт Norm» спеціально розроблений для допомоги в профілактиці дисбактеріозу та захисту системи травлення в ситуаціях, пов'язаних з підвищеним ризиком кишкових проблем, у тому числі при зміні раціону харчування, переїздах і подорожах.

Ефективність «ЙОГУРТ Norm» зумовлена поєднанням компонентів:

  • унікальних штамів лактобактерій: L. Rhamnosus LВ, L. Мurinus LNS (пробіотика);
  • клітковини рослинної (пектину (пребіотику)).

Лактобактерії забезпечують нормальне вторинне травлення та відновлення мікрофлори в усіх відділах травного тракту. Комбінація штамів L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS має виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів і збудників гострих кишкових інфекцій. Це пов'язано зі здатністю лактобактерій утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим та інші речовини з протимікробною дією до широкого спектру грампозитивних і грамнегативних бактерій. Імуномодулююча функція лактобактерій виявляється у здатності підвищувати загальний рівень секреторного імуноглобуліну А і титри специфічних секреторних антитіл, підсилювати фагоцитоз.

Клітковина рослинна (пектин) адсорбує токсичні речовини і захищає стінки кишечника від подразнення. Очищує ворсинки тонкої кишки, покращує засвоєння біологічно активних речовин.

Рекомендації щодо застосування

Сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту та покращенню евакуаторної функції кишечнику; запобігає виникненню дисбактеріозу. Не містить ГМО. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1-2 капсули двічі на день за 10 хвилин до прийому їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Тривалість прийому 15 днів. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні, жінки-годувальниці; діти до 12 років.

Не є лікарським засобом.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від -10 °С до +25 °С.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Йогурт Norm

Дорослим по 1-2 капсули двічі на день за 10 хвилин до їди. Не перевищувати вказану рекомендовану кількість для щоденного споживання. Тривалість прийому 15 днів. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Йогурт NORM – пробіотичний засіб, який сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту та покращенню евакуаторної функції кишечника. Допомагає відновленню нормальної мікрофлори кишечника, оскільки є джерелом унікальних штамів лактобактерій: L. Rhamnosus LВ, L. Мurinus LNS.

При одночасному прийомі антибіотиків та пробіотиків слід приймати їх за 2 години до та через 2 години після прийому антибіотика. Такий проміжок часу захищає корисні бактерії, що входять до складу пробіотика від дії антибіотика.

Щоб отримати лікувальний ефект, засоби п'ють на голодний шлунок приблизно за годину до їжі. Найкраще це робити вранці або перед їдою у разі застосування пробіотика кілька разів на день.

Середня ціна по Україні