Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше
Категорія Містять йод
Містять селен
Для щитовидної залози
Торгова назва Йодо-Селен
Кількість в упаковці №80
Виробник Фармаком, ПТФ, ТОВ
Вид товару таблетки
Призначення підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду Україна

Опис для Йодо-селен таблетки по 0,25 г №80

Склад

Калію йодид – 0,065 мг, селену оксид – 0,00275 мг, допоміжні компоненти.

Властивості

Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щитовидної залози і побудові її гормонів – тироксину і трийодтироніну. На сьогоднішній день йод є єдиним відомим мікроелементом, що бере участь в утворенні цих гормонів. Фізіологічна роль гормонів щитовидної залози дуже велика: контроль за інтенсивністю основного обміну, вплив на водно-сольовий, жировий і вуглеводний обміни.

Як гормон, тироксин знаходиться в постійному зв’язку з іншими залозами внутрішньої секреції, особливо з гіпофізом і статевими залозами, регулює діяльність мозку, нервової та серцево-судинної систем, стимулює ріст і розумовий розвиток дитини. Нестача йоду як «будівельного» елемента гормону щитовидної залози часто є прихованою причиною багатьох захворювань.

Селен – мікроелемент, що є одним з найважливіших елементів для людини, який бере участь у багатьох життєво важливих процесах, що протікають в організмі: в утворенні гормону щитовидної залози трийодтироніну, у виведенні важких металів з організму, в обміні жирів, білків та вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами. Існує тісний взаємозв’язок між йодом і селеном – йод в організмі не функціонує без селену, тому одночасний дефіцит йоду і селену призводить до сильнішого гіпотиреозу, ніж дефіцит одного йоду. Нестача селену в організмі знижує функціональну активність гормонів щитовидної залози, тому забезпечення організму цими мікроелементами дуже важливе для організму.

Крім вищевказаних властивостей, селен проявляє потужні антиоксидантні властивості, сприяє захисту клітинних мембран і попередженню утворення вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань.

Нестача селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму.

Рекомендації щодо застосування

Додаткове джерело йоду та селену; сприяє покращенню функціонального стану щитовидної залози, нормалізації обміну речовин, підвищенню імунітету, має антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 таблетці двічі на день під час вживання їжі, запивати водою. Курс прийому — до 1 місяця. В подальшому курс прийому та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Діти до 12 років, вагітні та жінки в період годування грудьми, індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Опис продукту Йодо-селен таблетки по 0,25 г №80 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
Top