Йод-актив плюс таблетки по 50 мкг №80

Ціни в Україні
від 11.18 до 32.60 грн
в 3588 аптеках

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Йод-актив плюс таблетки по 50 мкг №80

Склад

Йодид калію, допоміжні компоненти.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ККАЛ / 100 Г: 349 ккал.

ХАРЧОВА (ЖИВИЛЬНА) ЦІННІСТЬ В 100 Г ПРОДУКТУ: Білки – 29,4 г; вуглеводи – 7,81 г; жири – 1,8 г.

Властивості

Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щитовидної залози і побудові її гормонів – тироксину і трийодтироніну. На сьогоднішній день йод є єдиним відомим мікроелементом, що бере участь в утворенні цих гормонів. Фізіологічна роль гормонів щитовидної залози дуже велика: контроль за інтенсивністю основного обміну, вплив на водно-сольовий, жировий і вуглеводний обміни.

Як гормон, тироксин знаходиться в постійному зв’язку з іншими залозами внутрішньої секреції, особливо з гіпофізом і статевими залозами, регулює діяльність мозку, нервової і серцево-судинної систем, стимулює ріст і розумовий розвиток дитини.

Рекомендації щодо застосування

Одним з основних способів покриття дефіциту йоду є також вживання в їжу йодовмісних продуктів: молока, яєць, м’яса, морської риби. Але, в більшості випадків, вміст йоду в таких продуктах точно не визначено, а при тривалому зберіганні і кулінарній обробці може втрачатися до 65% мікроелемента.

«Йод-Актив плюс®» — аналог природної сполуки йоду, застосовується в комплексній терапії і для профілактики захворювань щитовидної залози.

Спосіб застосування

Дорослим і дітям старше 12 років по 1 таблетці/капсулі 2 рази на день під час прийому їжі, запиваючи водою. Курс прийому – 1-2 місяці.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів; особам із захворюваннями щитовидної залози; особам, які приймають інші препарати йоду; жінкам в період вагітності і лактації.

Характеристики

Категорія
Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні