Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак.

Ціни в Україні
від 352.48
до 677.16 грн
в 1027 аптеках

Характеристики

Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
Франція
Показати все

Опис для Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак.

Склад

Мінеральні масла, гліцерин, тилоксапол, полоксамер 188, трис гідрохлорид, трометамін, цеталконію хлорид (як катіонну речовину) і очищена вода.

Властивості

Катіонорм® – офтальмологічна стерильна гіпотонічна емульсія для очей, у вигляді рідини молочного кольору, що не містить консервантів.

Рекомендації щодо застосування

Катіонорм® призначений для усунення симптомів «сухого ока», таких як поколювання, свербіж, печіння або відчуття стороннього тіла в оці (відчуття піску або пилу).

Катіонорм® зволожує, змащує та захищає поверхню ока. Не застосовуйте Катіонорм®, при алергії на який-небудь із компонентів препарату. Препарат не призначений для лікування інших захворювань очей. Перез застосуванням зверніться за консультацією до вашого лікуючого лікаря або фармацевта.

Спосіб застосування

Інтервал між закапуваннями кожного наступного препарату повинен становити не менше 5 хвилин. Рекомендується закапувати Катіонорм® останнім. Катіонорм® сумісний з усіма видами контактних лінз. Рекомендований режим дозування по 1 краплі 1 - 4 рази на день. Не застосовуйте Катіонорм® більше трьох місяців після першого відкриття флакону.

Побічна дія

В дуже рідких випадках короткочасно - подразнення очей, біль в оці, відчуття стороннього тіла, почервоніння очей, поколювання в оці, сльозотеча, відчуття печіння в оці, тимчасова нечіткість зору, запалення повік або набряк повік.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ° С, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Santen, 1 rue Pierre Fontaine - Bâtiment Genavenir IV, 91000 Evry, Франція (Сантен, 1 ру П’єр Фонтен - Батіман Женавенір IV, 91000 Еврі, Франція) (UA) Уповноважений представник виробника в Україні: Представництво «Сантен Ой» в Україні за адресою 04050, м. Київ, вул. М. Пимоненка 13, корпус7, вхід літера «В», офіс 15.

Характеристики

Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
10 мл
Активні компоненти
комплексні
Країна походження бренду
Франція

Часті питання

Ціна на Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак. починається від 352.48 грн.
Катіонорм краплі оч. по 10 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні