Кератостіл краплі очні по 10 мл у флак.

Ціни в Україні
від 170.90 до 317.00 грн
в 5162 аптеках

Характеристики

Призначення
зволоження
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Італія
Показати все

Опис для Кератостіл краплі очні по 10 мл у флак.

Склад

Гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) 0,3%, цетримід 0,01%, декспантенол, динатрію едетат, натрію фосфат двоосновний, калію фосфат одноосновний, очищена вода.

Властивості

Очні краплі Кератостіл – це стерильний водний розчин 0,3% гіпромелози (гідроксипропілметилцелюлози), який застосовується для зволоження, змащування та заспокоєння тканини ока; для пришвидшення реепітелізації рогівки; для усування відчуття сухості та легкого подразнення очей через умови навколишнього  середовища (кондиціонування повітря, пил, сонячне випромінювання); при втомі очей, спричиненої тривалим читанням, керуванням автомобілем чи користуванням компютером.

Очні краплі Кератостіл (властивості) – розчин повністю прозорий, розчинний у воді у всіх пропорціях, не утворює нерозчинних осадів з наявними у сльозній рідині солями металів чи органічними речовинами; має pH повністю сумісний із тканинами ока та сльозною рідиною, що забезпечує його високу переносимість.

Спосіб застосування

Закапувати 1-2 краплі  розчину у нижнє кон’юнктивальне склепіння ока, обережно натискаючи на флакон. У разі потреби можна використовувати більше одного разу на день. Тривалість курсу лікування залежить від клінічної картини і встановлюється лікарем індивідуально.

Умови зберігання

Зберігати за температури не вище +25 оС.

Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Характеристики

Призначення
зволоження
Виробник
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Італія

Середня ціна по Україні