Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Клей БФ-6 рідина д/зовн. заст. по 25 г у флак.

Категорія Лікування ран і рубців
Торгова назва Клей БФ-6
Форма випуску рідина
Вага 25г
Виробник Лубнифарм, АТ
Країна виробництва Україна
Вид товару розчин
Призначення загоювання
Країна походження бренду Україна

Опис для Клей БФ-6 рідина д/зовн. заст. по 25 г у флак.

Склад

Спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Властивості

Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дію. Використовується як ізолюючий засіб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Рекомендації щодо застосування

Клей медичний БФ-6 застосовують для обробки мікротравм: саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри. А також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних осередків інфекції: кіст, гранульом.

Спосіб застосування

Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов`язку не накладають). У випадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1-2 хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров¢яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.

Плівка утворюються протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

Особливості застосування

Клей медичний БФ-6 застосовують тільки зовнішньо! При потраплянні в очі або на слизові - негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря.

Передозування

Не можна обробляти Клеєм медичним БФ-6 велику площу поверхні шкіри. При потраплянні можлива загальна інтоксикація організму. Лікування призначає лікар.

Застереження

Клей медичний БФ-6 не рекомендується наносити на шкіру без потреби або рекомендації лікаря. Для посилення лікувальної дії рекомендується висушування обробленої ділянки на свіжому повітрі. Бинтувати оброблену ділянку не потрібно, це продовжить час висихання клею, погіршить якість утвореної плівки.

Клей медичний БФ-6 в своєму складі містить спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиралю та каніфолі, тому застосування препарату у дітей до 1 року протипоказано.

Побічні ефекти

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.

Форма випуску

Рідина для зовнішнього застосування по 25 г у флаконах скляних.

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв і відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності.

Термін придатності

4 роки.

Опис продукту Клей БФ-6 рідина д/зовн. заст. по 25 г у флак. представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Top