Клей БФ-6 рідина д/зовніш. заст. по 15 г у тубах

Ціни в Україні
від 31.92
до 91.89 грн
в 5092 аптеках

Характеристики

Призначення
загоювання, закриття ран
Форма випуску
рідина
Вага
15 г
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна
Показати все

Опис для Клей БФ-6 рідина д/зовніш. заст. по 15 г у тубах

Склад

Спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Властивості

Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дiю. Використовується як iзолюючий засiб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Показання до використання

Клей БФ-6 застосовують для обробки мікротравм -саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри, а також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних осередків інфекції: кіст, гранульом.

Спосіб застосування та дози

Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов¢язку не накладають). У випадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1–2 хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров¢яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.

Плівка утворюються протягом 2–5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2–3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв і відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності. Термін придатності — 4 роки.

Характеристики

Призначення
загоювання, закриття ран
Форма випуску
рідина
Вага
15 г
Країна походження бренду
Україна
Країна виробництва
Україна

Часті питання

Клей БФ-6

Клей БФ-6 являє собою ранозагоювальний та антисептичний препарат. Використовується як ізолюючий засіб, що сприяє загоєнню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична та стійка до механічних та хімічних впливів. У стоматології при покритті кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Клей наносять безпосередньо на пошкоджену поверхню тонким шаром, захоплюючи здорові тканини, що оточують. У разі порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку. Плівка утворюється протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 та міцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів.

Цей засіб призначений для нанесення на відкриті рани. Клей не викликає подразнення, не завдає больових відчуттів. Його можна сміливо наносити на порізи, садна.

Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендується. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу та просушують місце, що підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов'язку не накладають). У разі порушення цілісності плівки поверх неї наносять нову плівку.

Ціна на Клей БФ-6 рідина д/зовніш. заст. по 15 г у тубах починається від 31.92 грн.
Клей БФ-6 рідина д/зовніш. заст. по 15 г у тубах є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні