Кольпофлор супозиторії вагін. №12

Ціни в Україні
від 183.95
до 543.20 грн
в 3630 аптеках + доставка

Характеристики

Форма випуску
супозиторії
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Боснія і Герцеговина
Показати все

Опис для Кольпофлор супозиторії вагін. №12

Склад

1 супозиторій містить: активні речовини:

Lactobacillus acidophilus 3x106, Lactobacillus crispatus 5x106, Lactobacillus rhamnosus 5x106, Lactobacillus vaginalis 5x106, молочна кислота 100 mg (мг); допоміжні речовини: гідрогенізовані тригліцериди, віск бджолиний.

Властивості

Супозиторії Кольпофлор відновлюють здоровий вагінальний біоценоз і запобігають розмноженню та розвитку патогенних мікроорганізмів, відновлюють природне кисле середовище в піхві (рН 3,8-4,5) і підсилюють опір слизової оболонки проти патогенних мікробів.

Бактерії, що входять до складу засобу, представляють собою живі лактобацили, які часто зустрічаються в нормальній мікрофлорі та є ідентичними природній мікробіоті. Лактобацили, що входять до складу засобу, за рахунок вироблення особливих речовин – бактеріоцинів, проявляють антагоністичний вплив на широкий спектр патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Лактобацили виконують у піхві захисну функцію за рахунок створення кислого рН внутрішнього середовища, яке є несприятливим для розвитку і розмноження патогенних мікроорганізмів, та здатні успішно колонізувати урогенітальну зону витісняючи при цьому патогенну мікрофлору.

Молочна кислота, яка входить до складу засобу, розщеплює патологічну біоплівку, що складається з мікробних асоціацій, збільшує вплив антибактеріальних речовин та створює умови для розвитку нормальної мікрофлори піхви.

Рекомендації щодо застосування

Супозиторії Кольпофлор рекомендується застосовувати як підтримуючий засіб при станах, що характеризуються порушенням мікрофлори піхви (бактеріальний вагіноз, вагінальний дисбіоз, вагінальний кандидоз, гормонозалежний та неспецифічний кольпіт, специфічний та неспецифічний вагініт, гонорея, хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, тощо), та як профілактичний засіб після гінекологічних втручань, використання тампонів, місцевих контрацептивів та при недотриманні гігієнічних норм.

Спосіб застосування

Перед та після застосування супозиторіїв дотримуватись правил особистої гігієни: вимити руки. Супозиторії Кольпофлор застосовувати 1-2 рази на добу (вранці та/або ввечері перед сном). Супозиторій звільнити від стрипа безпосередньо перед застосуванням та ввести глибоко в піхву в положенні лежачи на спині, зігнувши ноги. Супозиторій не слід різати або ламати на частини. Тривалість застосування становить 6-12 днів.

Особливості застосування

Не ковтати. Уникати потрапляння в очі. Під час вагітності та у період лактації використовувати після консультації з лікарем.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компоненту засобу.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма випуску

Супозиторії вагінальні. По 6 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

CYDONIA D.O.O., 75320, Lipa str. 73, Gracanica, Bosnia and Herzegovina.

Характеристики

Форма випуску
супозиторії
Активні компоненти
комплекс пре-і пробіотиків
Країна походження бренду
Боснія і Герцеговина

Часті питання

Ціна на Кольпофлор супозиторії вагін. №12 починається від 183.95 грн.
Кольпофлор супозиторії вагін. №12 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні