Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше

Лактімак Форте капсули з відстроч. вивіл. №30 (10х3)

Категорія При дисбактеріозі
Торгова назва Лактімак
Лінійка Лактімак форте
Форма випуску капсули
Кількість в упаковці №30
Виробник Маклеодс Фармасьютікалс Лтд
Країна виробництва Індія
Призначення для мікрофлори
Вид товару капсули
Країна походження бренду Індія

Опис для Лактімак Форте капсули з відстроч. вивіл. №30 (10х3)

Склад

Активні інгредієнти: Одна капсула уповільненого вивільнення містить:
Lactobacillus acidophilus 500 млн
Lactobacillus rhamnosus 1 млрд
Sacchromyces boulardii 30 млн
Bifidobacterium lactis 275 млн
Bifidobacterium longum 10 млрд
Clostridium butyricum 2 млн
Bacillus clausii spores 2 млрд
Fructo oligosaccharides 100 мг

Властивості

Лактімак Форте містить збалансовану комбінацію пробіотика та пребіотика, які відновлюють нормальну мікрофлору кишечника та сприяють зміцненню імунітету.

Молочнокислі (лакто- та біфідо-) бактерії Лактімак Форте входять до складу нормальної кишкової флори людини та відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної стійкості до патогенних факторів, імуностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодо стафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів роду Candida та пов'язана з їх здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, перекис водню, оцтову та пропіленову кислоти, лізоцим. Молочнокислі бактерії знижують рН вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Лактобактерії є бар'єром для проникнення з кишечнику сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчових алергенів).

За рахунок вмісту Saccharomyces boulardii Лактімак Форте має посилену захисну та відновлювальну здатність відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головний механізм дії пов'язаний з прямим антагонізмом (антимікробна дія), що зумовлений здатністю Saccharomyces boulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також Enthamoeba hystolitica, Lambliae; Enterovirus, Rotavirus.

Важливою особливістю Лактімаку Форте є унікально підібраний склад, який забезпечує стійку ефективність при прийомі антибіотиків та протигрибкових препаратів, що в свою чергу дозволяє їх одночасне застосування з Лактімаком Форте. Ця властивість обумовлюється генетичною стійкістю Saccharomyces boulardii до антибіотиків, а також стійкістю пробіотичних бактерій до протигрибкових препаратів. Тому для відновлення мікрофлори та захисту нормального біоценозу травного тракту при прийомі таких засобів рекомендується застосування Лактімаку Форте.

Бактерії, що входять до складу дієтичної добавки, також беруть участь у метаболізмі білків, жирів, вуглеводів, нуклеїнових і жовчних кислот, активізують роботу імунної системи за рахунок стимулювання синтезу імуноглобулінів, інтерферонів, цитокінів. Беруть участь у формуванні місцевого імунітету, активізують репарацію слизових оболонок та знижують чутливість кишкового епітелію до патогенних бактерій.

Бактерії виступають також природнім біосорбентом, який нейтралізує токсини, акумулює токсичні речовини та виводить їх з організму, завдяки чому зменшується надмірне токсичне навантаження та алергізація організму.

Олігосахариди відносяться до класу пребіотиків та, в свою чергу, виступають селективним субстратом для росту та розвитку бактерій, а отже, покращують заселення кишечника корисними пробіотичними мікроорганізмами.

Рекомендації щодо застосування

Лактімак Форте застосовують для відновлення мікрофлори кишечника при наступних станах:

  • порушенні рівноваги мікрофлори кишечника, яке характеризується такими симптомами як діарея, запор, здуття живота, метеоризм, нудота, блювота, відрижка, біль в животі;
  • гострій та хронічній бактеріальній діареї;
  • гострій вірусній діареї;
  • діареї мандрівників;
  • профілактиці та лікуванні діареї, пов'язаних з прийомом антибіотиків;
  • псевдомембранозному коліті та захворюваннях обумовлених Clostridium difficile;
  • синдромі подразненого кишечника;
  • діареї, пов'язаній з тривалим ентеральним, нерегулярним та нераціональним харчуванням;
  • порушенні мікрофлори при зниженому імунітеті, стресах.

Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Спосіб застосування

Рекомендована доза дітям від 6 років та дорослим 1 капсула 2 рази на добу протягом 10-15 днів.

Особливості застосування

Лактімак Форте можна одночасно застосовувати з антибіотиками та протигрибковими препаратами. В даному випадку рекомендований інтервал між прийомом антибіотика або протигрибкового препарату та Лактімака Форте становить 2 години.

Застереження

Підвищена чутливість до складових компонентів. Не перевищувати рекомендованої добової дози. З обережністю застосовувати при одночасному прийомі з імунодепресантами, такими як циклоспорин, азатіоприн та іншими, а також хіміотерапевтичними препаратами.

Побічна дія

Зазвичай Лактімак Форте дуже добре переноситься, можливе виникнення побічної дії у вигляді надмірного газоутворення.

Форма випуску

Капсули №30 (Зх10), 3 блістера по 10 капсул, упаковані в картонну коробку.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 0С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Опис продукту Лактімак Форте капсули з відстроч. вивіл. №30 (10х3) представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Top