ЛактоДерм крем, 30 мл

Характеристики

Категорія
Призначення
проти почервоніння, при дерматиті, при псоріазі, анти-акне
Класифікація
лікувальна
Тип шкіри
проблемна
Виробник
Форма випуску
крем
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Німеччина
Показати все

Опис для ЛактоДерм крем, 30 мл

Склад

Вода, олія жожоба, цетеариловий спирт, гліцерил стеарат цитрат, олія мигдалю, гліцерин, фільтрат екстракту лактобактерій (Stimulans®), олія огірочника лікарського, сорбітол, олія каріте, бензиловий спирт, ізомерат сахариду, пропіленгліколь, стеароіл глютамат натрію, ксантанова камедь, бензойна кислота, токоферол, сорбінова кислота, молочна кислота, лимонна кислота, натрію цитрат.

Загальна характеристика

Крем Лактодерм – це засіб на основі мікробіотиків для догляду за шкірою під час терапії та в період ремісії при запальних захворюваннях шкіри, таких як атопічний дерматит, псоріаз, акне, розацеа та інших видів дерматозів, що супроводжуються порушенням балансу мікробіому шкіри.

Крем Лактодерм зменшує шкірні прояви дерматозів шляхом відновлення збалансованого мікробіом шкіри.

Крем Лактодерм містить мікробіологічний активний компонент Stimulans®, що розроблений зі спеціальної молочнокислої бактерії Lactobacillus brevis DSM17250 та є її безклітинним мікробіотичним екстрактом (мікробіотик). Як екстракт бактеріального матеріалу, мікробіотик не є живою культурою. Stimulans® в складі крему Лактодерм стимулює ріст та розмноження захисної фізіологічної мікрофлори шкіри, особливо Staphylococcus еpidermidis. В той самий час витісняє шкідливі бактерії, такі як Staphylococcus aureus. При застосуванні крему Лактодерм відновлюється мікробом шкіри і мобілізуються природні здібності шкіри до самовідновлення, зміцнюється імунний захист шкіри та відновлюється шкірний бар'єр.

Відновлення природної мікробіоти шкіри призводить до значного поліпшення функції шкірного бар'єру (зменшення трансепідермальної втрати води) і до зменшення симптомів дерматозів.

При застосуванні крему Лактодерм, можливо частково скоротити або навіть відмінити застосування топічних глюкокортикостероїдів . Застосування крему Лактодерм сприяє полегшенню проявів в гострій фазі та подовженню періоду ремісії дерматозу.

Додатково до складу крему Лактодерм входить: олія огірочника лікарського, що має протизапальну дію, зменшує відчуття скутості, печіння та свербежу шкіри; олія жожоба, що має антиоксидантний, зволожуючий ефект (запобігає втраті рідини зі шкіри); мигдальна олія та олія каріте, що заспокоюють шкіру, мають антиоксидантну, ліпідорегулюючу та зволожувальну дії; вітамін Е – антиоксидант, що глибоко зволожує шкіру та сприяє регенерації колагену.

Рекомендації щодо застосування

Крем Лактодерм рекомендовано застосовувати дорослим та дітям при симптомах екземи, псоріазу, розацеа, вугрів та інших дерматозах, що супроводжуються порушенням мікробіому шкіри. Компоненти крему Лактодерм сприяють усуненню свербежу і печіння, допомагають розірвати цикл "свербіж - подряпини - запалення", мають протизапальну дію, а також стабілізують водний баланс шкіри.

Спосіб застосування та дози

Крем Лактодерм рекомендовано наносити на подразнену шкіру та навколишні ділянки 2 рази на добу - вранці та ввечері.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Після першого відкриття слід використати протягом 6 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску

Крем білого або майже білого кольору з легким характерним запахом.

Упаковка

По 30 ml (мл) у тубі. По 1 тубі у пачці.

Виробник

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника. БІЛАНО медікал АГ, Ноіндорфштрасе, 19, 16761 Хеннігсдорф, Німеччина / BELANO medical AG, Neuendorfstrasse 19, 16761 Hennigsdorf, Germany.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону підприємства, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів/імпортера: ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА» (вул. Перемоги, 9, оф. 20, м. Київ, 03170, Україна).

Характеристики

Категорія
Призначення
проти почервоніння, при дерматиті, при псоріазі, анти-акне
Класифікація
лікувальна
Тип шкіри
проблемна
Виробник
Форма випуску
крем
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Німеччина

Часті питання

Ціна на ЛактоДерм крем, 30 мл починається від 1.36 грн.
ЛактоДерм крем, 30 мл є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні