Лактокен Фемін капсули №14 (7х2)

Ціни в Україні
від 193.12
до 390.99 грн
в 23 аптеках

Характеристики

Серія/Лінійка
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Призначення
для мікрофлори сечостатевої системи, для жінок, для урології
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Індія
Показати все

Опис для Лактокен Фемін капсули №14 (7х2)

Склад

 • Lactobacillusacidophilus - 2x109 КУО;
 • Lactobacillusrhamnosus - 2x109 КУО;
 • Lactobacillus reuteri - 2x109 КУО;
 • Lactobacillus plantarum - 1x109 КУО;
 • Lactobacillus casei - 1x109 КУО;
 • Lactobacillus fermentum - 1x109 КУО;
 • Bifidobacterium Bifidum - 1x109 КУО;
 • загальна кількість бактерій -10х109 КУО;
 • фруктоолігосахариди (пребіотик) - 100 мг;

Допоміжні речовини: желатин, кармоїзин, еритрозин

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г:

 • білки - 0,
 • вуглеводи 5,75 г,
 • жири-0;
 • 23,0 ккал (96,1 кДж).

Опис

Лакто FEMIN - ефективний препарат, який використовується для нормалізації об'єму корисної біоти в організмі, в тому числі нормалізації балансу мікрофлори піхви та кишківника.

Відомо, що організм людини населений безліччю корисних бактерій - мутулістів, які захищають його від хвороботворних мікробів і визначають стан імунної системи людини. При порушенні бактеріального середовища захисні сили організму значно знижуються, дають можливість розмножуватись патогенним мікроорганізмам, що викликають різні захворювання.

До складу добавки Лакто FEMIN входить комплекс лактобактерій, які сприяють виробленню молочної та оцтової кислот, що пригнічують розмноження шкідливих бактерій і грибів, позитивно впливають на вироблення корисних біфідобактерій, які активізують синтез важливих вітамінів і мікроелементів (заліза, кальцію, йоду, селену, вітамінів К і В).

Препарат рекомендований до прийому для підтримки імунітету в ситуаціях, пов'язаних з ризиком захворювання на кишкові розлади, під час подорожей, а також при дисбактеріозі, викликаному прийомом антибіотиків.

Lactobacillus acidophilus - сприяють підтримці кислого середовища шлунка і піхви, непридатного для життя грибків і патогенних мікробів, нормалізують травлення, пригнічують ріст хвороботворних бактерій, допомагають розщеплювати лактозу, підвищують засвоюваність білків.

Lactobacillus rhamnosus - знаходяться в дистальних відділах уретри здорових жінок, володіють високими адгезійними властивостями стосовно вагінальних епітеліоцитів, витісняють патогенну мікрофлору. Lactobacillus rhamnosus - нормалізують природне середовище піхви, відновлюють мікрофлору кишківника, підвищують місцевий імунітет.

Lactobacillus reuteri - присутні на всій протяжності травного тракту здорової людини: від порожнини рота до всіх органів шлунково-кишкового тракту, захищають від патогенної мікрофлори, доброчинно впливають на імунітет.

Lactobacillus plantarum - містяться в слині, в товстій кишці та інших органах, які здатні виробляти антимікробні речовини, молочну кислоту та інші корисні продукти.

Lactobacillus casei - входять до складу нормальної мікрофлори вульви та піхви, а також всіх органів шлунково-кишкового тракту, пригнічують ріст умовно-патогенних мікроорганізмів.

Lactobacillus fermentum - сприяють виробленню молочної кислоти - сильного антисептика, що знижує рівень холестерину, бере участь в кальцієвому обміні в організмі.

Bifidobacterium bifidum - підвищують швидкість регенерації слизових оболонок, сприяють синтезу антитіл, лізоциму, інтерферонів та цитокінів, активують фагоцитоз.

Фруктоолігосахариди - низькокалорійні вуглеводи, що створюють сприятливе середовище для росту корисної біоти, сприяють відновленню власної мікрофлори кишківника на тривалий термін.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на день після їди, запиваючи питною водою кімнатної температури.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату, вагітність і період лактації, дитячий вік.

Умови зберігання

Зберігайте в сухому, захищеному від сонця і недоступному для дітей місці при температурі не вище + 25°C в щільно закритій оригінальній упаковці.

Форма випуску

Капсули 14 штук.

Характеристики

Серія/Лінійка
Тип добавки
комплекс пре- та пробіотиків
Призначення
для мікрофлори сечостатевої системи, для жінок, для урології
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Індія

Часті питання

Ціна на Лактокен Фемін капсули №14 (7х2) починається від 193.12 грн.
Лактокен Фемін капсули №14 (7х2) є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні