Наволочка Лежебока, для подушки для годування новонароджених

Ціни в Україні
від 125.00 до 585.00 грн
в 6 аптеках

Характеристики

Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Опис для Наволочка Лежебока, для подушки для годування новонароджених

Опис

Подушка для годування карапуза - дуже зручний і в своєму роді важко замінний аксесуар для молодих матусь. Вона допоможе мамі зняти втому з рук і спини, а малюкові значно додасть комфорту. З огляду на ці факти, можна пояснити, що для такої подушки в запасі краще мати кілька наволочок, адже міняти їх доведеться досить часто, так як вони знаходяться в контакті з карапузом.

Наволочки  від популярного українського виробника дитячих товарів «Лежебока» - це наволочки для подушки, призначеної для годування новонароджених. В ряду у цього бренду є цілий ряд кольорів, серед яких Ви підберете кращий для Bac варіант.

Наволочки зшиті з високоякісної натуральної бавовняної тканини (бязь). Вам буде зручніше доглядати за цією білизною, адже матеріал добре переться і руками і в машинному режимі, при цьому Ви зможете відіпрати його навіть без застосування шкідливих для малюка їдких порошків і засобів, а використовуючи лише дитячий порошок або мило.

В асортименті різні кольори наволочки. Виробник залишає за собою право вносити зміни в забарвлення наволочки, що не погіршує якість виробу, без попереднього повідомлення, тобто забарвлення наволочки може не відповідати зображенню вище.

Характеристики

Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні