Лізорм краплі по 30 мл у флак.

Ціни в Україні
від 33.71
до 76.95 грн
в 2128 аптеках

Характеристики

Бренд
Тип добавки
рослинний комплекс
Призначення
протиалергічний
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Лізорм краплі по 30 мл у флак.

Склад

Водно-спиртові екстракти листя кропиви, трави гірчаку пташиного (споришу),  звіробою, золототисячника, суниці, чистотілу, квіток цмину, плодів аронії чорноплідної, кореня барбарису.

Властивості

Сприяє зменшенню активності аутоімунних процесів і алергічних проявів.

Лізорм дозволяє підвищити ефективність лікування всіх хвороб аутоімунного характеру: аутоімунний тиреоїдит, склеродермія, розсіяний склероз, системний червоний вовчак, васкуліти, міастенія, інсулінозалежний діабет, гломерулонефрит, хронічні гепатити та ін.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Лізорм в більшості випадків дозволяє досягати повної ремісії при алергічних та аутоімунних захворюваннях. Дія фітоконцентрату спрямована на нормалізацію антитілопродукуючої функції і активності лімфоцитів та на розщеплення циркулюючих імунних комплексів, тобто на головні причини виникнення алергії або аутоімунного процесу. В результаті забезпечується надійний контроль над перебігом алергічних та аутоімунних захворювань.

Крім того, Лізорм є потужним антиоксидантом з нормалізуючою дією як на перекисне окислення ліпідів, так і на рівень ферментів системи антиоксидантного захисту, а також активізує систему комплементу, що корегує функції імунітету, при алергічних захворюваннях, зокрема респіраторних. Застосування фітоконцентрату приводить до поступового зменшення реакції на алергени. Пригнічення механізмів алергії за сповільненим типом робить Лізорм ефективним при хворобах шкіри, які супроводжуються явищами запалення.

Дія Лізорма спрямована на ліквідацію причин виникнення алергічних та аутоімунних хвороб, що дозволяє позбутися їх назавжди, тоді як існуючі засоби лише гальмують патологію або забезпечують тимчасову ремісію.

Спосіб застосування

По 30-40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди один - два рази на день. Курс -3 тижні. Повторний курс - після двотижневої перерви.

Протипоказання

Вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компоненнтів.

Умови зберігання

2 роки, зберігати в темному місці при температурі +15 -/+25 °C.

Характеристики

Бренд
Тип добавки
рослинний комплекс
Призначення
протиалергічний
Виробник
Форма випуску
краплі
Об'єм
30 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Лізорм краплі по 30 мл у флак. починається від 33.71 грн.
Лізорм краплі по 30 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні