Нейлнер 2в1 протигрибковий олівець для нігтів, 4 мл

Ціни в Україні
від 270.60 до 487.95 грн
в 3504 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
проти грибка
Виробник
Об'єм
4мл
Країна походження бренду
Нідерланди
Показати все

Опис для Нейлнер 2в1 протигрибковий олівець для нігтів, 4 мл

Опис

Олівець для нігтів протигрибковий Nailner 2in1 (Нейлнер 2 в 1) (4 мл) призначений для профілактики грибкової інфекції нігтів, одночасно швидше покращує зовнішній вигляд інфікованого нігтя, за рахунок додання блиску і додаткового ефекту освітлення.

Активні компоненти

Нейлнер містить запатентовану формулу і інноваційні компоненти:

 1. Етиллактат, який допомагає компонентам проникнути в основу нігтя.
 2. Молочну кислоту - знищує і зупиняє розмноження грибків.
 3. Ресацетофенон - спеціальний освітлювач, який покращує колір нігтя, а також зволожуючі компоненти для здорового вигляду і запобігання повторного зараження.

Склад засобу Нейлнер ефективно запобігає появі грибкової інфекції нігтів.

Особливості

 • Тільки з Нейлнер не потрібно спилювати або відшліфовувати ніготь.
 • Унікальна система, що містить медичний засіб, дозволяє інгредієнтам насичувати ніготь і атакувати грибкову інфекцію в його ядрі, змінюючи навколишнє середовище нігтя до створення несприятливих умов для грибкової інфекції.
 • Захищає новий зростаючий ніготь від інфекції

Переваги

 • Клінічно доведена ефективність при лікуванні і профілактиці грибка нігтів.
 • Помітний результат вже після 7 днів застосування.
 • Легке застосування без попереднього спилювання.
 • Зручна форма нанесення.
 • Запобігає поширенню на інші нігті або рецидиву.
 • Повністю проникає в ніготь.

Протипоказання

Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі і контакту зі слизовими. У разі контакту з очима, ретельно промити водою протягом декількох хвилин. При збереженні або погіршенні стану, зверніться до лікаря. Уникати контакту зі шкірою. Після нанесення, оброблювану ділянку, зберігати при прямих сонячних променів. Припинити використання в разі алергії на будь-яку зі складових. У разі алергічної реакції або подразнення, припиніть використання і зверніться до лікаря. Зверніться до лікаря, якщо Ви страждаєте діабетом, поганим кровообігом, годуєте грудьми або вагітні.

Для використання продукції Нейлнер не існує вікових обмежень, проте, якщо Вашій дитині менше 16 років, рекомендуємо до початку застосування звернутися до лікаря, оскільки оніхомікоз рідко зустрічається у дітей.

Рекомендації щодо застосування

Перед кожним нанесенням очистіть ніготь і зніміть лак для нігтів, включаючи дихаючий лак для нігтів Нейлнер. На час між нанесенням розчину Нейлнер не слід видаляти. Перед використанням ніготь не потрібно закривати.

Розчин потрібно наносити, покриваючи всю поверхню нігтя, включаючи зворотну поверхню вільного краю. Уникайте контакту зі шкірою, ватною паличкою видаляйте надмірну кількість розчину з кутикули, шкіри пальців ніг або рук. Дозвольте розчину підсохнути протягом 1-2 хвилин, перш ніж закрити ніготь (шкарпетки, взуття або рукавички). Під час нанесення не слід додатково надмірно тиснути олівцем. Не потрібно мити руки або ноги поки нанесений розчин не висохне. Після кожного використання щільно закривайте олівець. Наносити двічі в день протягом перших чотирьох тижнів, після чого застосовуйте один раз в день, до відростання здорового нігтя і його заміни. В цілому, для заміни нігтя на пальцях руки потрібно 6 місяців і 9-12 місяців для повної заміни нігтя на пальцях ніг. Олівець Нейлнер 2 в 1 містить досить розчину для нанесення приблизно 400 раз. Застосовуйте Нейлнер один раз в день, для запобігання поширення грибкової інфекції на здорові нігті. Оскільки Нейлер містить компоненти, які борються з грибковою інфекцією, неможливо заразити себе, застосовуючи один і той же і олівець на всіх нігтях.

Склад

Етиллактат, гліцерин, вода, молочна кислота, ресацетофенон, лимонна кислота.

Виробник

YouMedical B.V., Нідерланди.

Характеристики

Бренд
Призначення
проти грибка
Виробник
Об'єм
4мл
Країна походження бренду
Нідерланди

Середня ціна по Україні