Нуклеопептид (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл

Ціни в Україні
від 220.00 до 279.00 грн
в 3 аптеках

Характеристики

Види тварин
велика рогата худоба, свині, коти, собаки
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Нуклеопептид (ДЛЯ ТВАРИН) розчин для ін'єкцій, 100 мл

Склад

Основна діюча речовина - низькомолекулярні пептиди, допоміжна - вода для ін'єкцій.

Опис

Нуклеопептид (Nucleopeptid) - торгова марка препарату, який має міжнародне найменування - низькомолекулярні пептиди. Препарат являє собою екстракт, отриманий за допомогою автолізу з селезінки ВРХ.

Нуклеопептид - непрозора рідина, колір якої може змінюватися від світло-жовтого до жовто-коричневого. При струшуванні рідина спінюється. Після відстоювання утворюється осад, який легко розбивається.

Лікарська форма:
розчин, призначений для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості

Нуклеопептид - натуральний ветеринарний препарат групи біогенних стимуляторів.

У складі лікарського засобу міститься продукт автолізу селезінки ВРХ - термостабільні пептиди, що володіють біологічною активністю. Ці сполуки надають стимулюючу дію на клітинний і гуморальний імунітет, а також покращують резистентність організму, розвиток і набір маси тваринами.

Нуклеопептид - малонебезпечна речовина, яка відноситься до 4 класу небезпеки. Його застосування в дозах, рекомендованих виробником, не викликає місцевих подразнень і не стає причиною алергічних реакцій.

Спосіб застосування

Для новонароджених поросят ветеринарний засіб призначають перорально. Дозування становить 25-30 мл на кожну голову.

Для новонароджених телят дозування препарату становить 100-150 мл на голову. Його дають тваринам в перші 3 дні життя за одну годину до випоювання молозива.

Для відгодівлі тварин препарат вводиться під шкіру в область середньої частини шиї 4 рази з інтервалом 15 діб. Дозування становить 0,1-0,2 мл на 1 кг маси. Максимальна доза - 30 мл.

Для кішок і собак ветеринарний засіб вводиться перорально або підшкірно один раз в день. У першому випадку дозування становить 0,2-0,3 мл на 1 кг маси тварини, в другому - 0,1-0,2 мл. Курс триває 3-5 днів.

Перед вживанням рідину слід збовтати.

Побічна дія

При прийомі нуклеопептіда відповідно до інструкції по застосуванню і при передозуванні побічні ефекти і ускладнення не спостерігаються.

Прийом ветеринарного засобу з іншими препаратами не приводить до появи побічних ефектів.

Особливості застосування

Перше застосування і припинення прийому ветеринарного засобу не має негативних наслідків для здоров'я тварин.

Препарат не рекомендується вводити вагітним тваринам і в період лактації.

При пропуску прийому лікарського засобу курс лікування продовжують відповідно до рекомендацій виробника.

Тваринницька продукція при прийомі нуклеопептіда придатна до вживання в їжу без обмежень.

Застереження

Робота з препаратом вимагає дотримання правил особистої гігієни та безпечного поводження з ветеринарними засобами.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизову оболонку очей місце контакту слід промити проточною водою. При індивідуальній непереносимості його компонентів слід вжити додаткових заходів безпеки, щоб виключити контакт.

Якщо препарат випадково потрапив в організм або з'явилися ознаки алергічної реакції, необхідно якомога швидше звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Рекомендується мати при собі інструкцію по застосуванню нуклеопептиду.

Умови зберігання

В упаковці в сухому місці, в яке не проникають прямі сонячні промені. Не дозволяється перебування лікарського засобу по сусідству з продуктами харчування та кормами. Рекомендована температура зберігання - + 2 ° С + 20 ° С.

Ветеринарний препарат слід берегти від дітей.

При відсутності маркування на ампулах і флаконах, закінчення терміну придатності, розгерметизації, наявності у вмісті сторонніх домішок і зміні його кольору препарат підлягає утилізації. Невикористаний протягом 12 годин залишок також має бути утилізований.

Термін придатності

До 2 років з моменту виробництва при відсутності порушень умов зберігання. Прострочений лікарський засіб використовувати забороняється.

Форма випуску

Герметично запаяні ампули, об'ємом 1 мл, а також скляні флакони, що містять 5, 10 і 100 мл препарату. Флакони герметично закупорені за допомогою гумових пробок, для зміцнення яких використовують алюмінієві ковпачки.

Для упаковки ампул по 1 або 5 штук використовують картонні пачки, які забезпечуються гофрованим вкладишем, виготовленим з пачечной паперу. Кожна упаковка містить інструкцію по застосуванню лікарського засобу.

Виробник

Власник реєстраційного посвідчення та виробник:

ТОВ "ЕКОХІМТЕХ", Росія.

Характеристики

Види тварин
велика рогата худоба, свині, коти, собаки
Об'єм
100мл
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні