Олідетрим Кідс краплі по 600 МО по 10 мл у флак.

Ціни в Україні
від 115.40 до 287.50 грн
в 8639 аптеках

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
краплі
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Польща
Показати все

Опис для Олідетрим Кідс краплі по 600 МО по 10 мл у флак.

Склад

1 крапля містить: основну речовину: вітамін D3 (холекальциферол) – 15 mkg (мкг); допоміжні речовини: рослинна олія (кокосова та пальмова).

Опис

Найважливішою функцією вітаміну D3 є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів, що сприяє правильній мінералізації кісток. Встановлена чітка залежність між забезпеченістю організму вітаміном D і розвитком рахіту у дітей раннього віку, порушенням мінеральної щільності кісткової тканини у підлітків і дорослих, а також ризиком виникнення ряду хронічних інфекційних і запальних захворювань. У звʼязку з цим особливу актуальності набуває діагностика недостатності і дефіциту вітаміну D у дітей та підлітків і організація профілактики і лікування вітамін-D-дефіцитного стану.

Також вітамін D необхідний для функціонування паращитовидних залоз, кишечнику, нирок і кісткової системи. Відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечнику, у транспорті мінеральних солей і в процесі кальцифікації кісток, регулює виведення кальцію і фосфатів нирками. Концентрація іонів кальцію впливає на ряд важливих біохімічних процесів, що зумовлюють підтримку тонусу мʼязів скелетної мускулатури, беруть участь у проведенні нервового збудження та впливають на згортання крові. Вітамін D3 також бере участь у функціонуванні імунної системи, що впливає на виробництво лімфокінів.

Нестача вітаміну D3 в їжі, послаблення його всмоктування, дефіцит кальцію, а також відсутність експозиції на сонячному світлі призводять у дорослих – до остеомаляції, у вагітних жінок – до появи симптомів тетанії і неутворення зубної емалі у немовлят. У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму в необхідній кількості.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітаміну D3 для дітей віком від народження та старше з метою профілактики та корекції вітамін-D-дефіцитних станів, регулювання всмоктування та засвоєння кальцію і фосфору в організмі, для підтримки нормального рівня кальцію у сироватці крові, забезпечення нормального росту та розвитку кісток та зубів у дітей, функціонування м’язової та імунної систем.

Спосіб застосування та дози

Для застосування крапель необхідно з флакону зняти ковпачок із захисним кільцем-контролем першого розкриття, вставити дозатор у флакон та прикрутити його до флакону.

Доношеним здоровим дітям від народження до шести років та старше щоденно впорскувати по 1 дозі (одне натискання дозатора) на добу (за виключенням трьох літніх місяців). 1 доза містить 15 mkg (мкг) вітаміну D3 (холекальциферолу), що відповідає 600 МО вітаміну D3.

Застосовувати дієтичну добавку, в залежності від віку дитини та способу яким вона може вжити дієтичну добавку:

  • впорскувати безпосередньо в ротову порожнину дитини, перед годуванням; 
  • додати у чайну ложку питної води, молока чи дитячого харчування; 
  • нанести на пустушку та дати її дитині на 20-30 хв; 
  • нанести на сосок грудної залози матері-годувальниці перед годуванням дитини.

Примітка. Під час впорскування дієтичної добавки «Олідетрим Кідс» слід уникати контакту дозатора з питною водою, молоком, дитячим харчуванням чи ротовою порожниною дитини.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 g (г): білки – 0 g (г), вуглеводи – 0 g (г), жири – 94,5 g (г); 3496 kJ (кДж)/850 kcal (ккал).

Особливості застосування

Перед застосуванням та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов’язкова консультація лікаря. Дітям грудного віку, котрі вигодовуються із застосуванням адаптованих сумішей, що містять вітаміни групи D, у кількостях добової фізіологічної потреби, давати додаткову дієтичну добавку «Олідетрим Кідс» не потрібно. При змішаному вигодовуванні, лікар призначає індивідуальну добову дозу дієтичної добавки «Олідетрим Кідс», виходячи із розрахунку вмісту вітаміну D у адаптованих сумішах та грудному молоці, а також у продуктах харчування. Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітаміни групи D. Перед застосуванням та в процесі застосування необхідно контролювати вміст кальцію в сечі.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовувати дієтичну добавку «Олідетрим Кідс» після закінчення строку придатності.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів.

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Форма випуску

Краплі для перорального застосування у флаконі з ковпачком із захисним кільцем-контролем першого відкриття. До флакону додається дозатор для забезпечення комфортного використання.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 15°C дo 25°C.

Характеристики

Категорія
Серія/Лінійка
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Форма випуску
краплі
Об'єм
10 мл
Країна походження бренду
Польща

Часті питання

Ціна на Олідетрим Кідс краплі по 600 МО по 10 мл у флак. починається від 115.40 грн.
Олідетрим Кідс краплі по 600 МО по 10 мл у флак. є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні