Спрей Panthenol, 150 мл

Ціни в Україні
від 141.75 до 261.25 грн
в 633 аптеках

Характеристики

Категорія
Призначення
загоювання
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Польща
Показати все

Опис для Спрей Panthenol, 150 мл

Склад

150 мл піни містять: Діюча речовина: 8,00 г декспантенола. Допоміжні речовини г/150 мл: Вода 94,67, пропеленту (пропан-бутан 16,00), Октілстеарат 4,31, Вазелін 4,14, цетеариловий спирт 3,27, Гліцерин 1,72, Гліцерилстеарат 1,38, Цетеарет- 20 1,29, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія 0,86, токоферолу ацетат 0,17, ДМДМ-гідантоїн 0,19.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується при різних ушкодженнях шкіри, в тому числі при саднах, опіках, засмагах.

Пантенол (провітамін В5) в шкірі переходить в пантотенову кислоту, яка належить до групи вітамінів групи В, забезпечує правильний хід обміну речовин в клітинах епідермісу. Він захищає і дбає про суху, подразнену і пошкоджену шкіру, особливо після опіків. Заспокоює, охолоджує, підвищує еластичність і зволожує шкіру і прискорює регенерацію.

Спосіб застосування

Перед використанням струсити флакон. Рівномірно розпилювати декілька разів на добу на відстані 10-20 см від поверхні тіла. Не є лікарським засобом.

Застереження

Дуже легко займистий аерозоль.

Контейнер: при нагріванні може вибухнути. Тримати подалі від тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не палити, не розпорошувати на відкрите полум'я або іншого джерела загоряння.

Контейнер. Не протикати та не спалювати після використання.

Не застосовувати після дати закінчення терміну придатності. Запобігати нагріванню вище 50оС / 122оF.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° С в місці, недоступному для дітей.

Характеристики

Категорія
Призначення
загоювання
Об'єм
150 мл
Країна походження бренду
Польща

Часті питання

Пантенол

Пантенол – препарат для прискорення процесів відновлення клітин епітелію та рубцювання пошкоджених ділянок шкіри. Є попередником пантотенової кислоти, яка бере участь у клітинному метаболізмі та необхідна для регенерації шкіри та слизових оболонок. Пантенол прискорює епітелізацію при мікротравмах: саднах, подряпинах; при догляді за грудьми під час годування для лікування тріщин сосків; при застосуванні для профілактики та лікування попрілостей у дітей грудного віку. Слід зазначити, що препарат ефективний для догляду за сухою огрубілою шкірою. У комплексній терапії запальних захворювань ротоглотки, дефіциті пантотенової кислоти використовують у таблетованій лікарській формі.

Застосовується при порушеннях цілісності покривів шкіри. Ефективний при опіках легкого ступеня, подряпинах, подразненні шкіри, трофічних виразках, пролежнях, в комплексній терапії ерозії шийки матки. Може використовуватися для догляду за сосками молочних залоз у жінок, що годують. Профілактика та лікування попрілостей, пелюшкового дерматиту.

Пантенол не слід наносити на рани, опіки, трофічні та променеві виразки з рясною гнійною ексудацією, оскільки він призначений для застосування у фазі регенерації та для профілактики променевих ускладнень.

Тривалість застосування, залежно від виду патології, може становити від 2-3 днів до 3-4 тижнів.

Середня ціна по Україні