Пантенол San Farma спрей по 130 мл у флак.

Ціни в Україні
від 89.00 до 135.00 грн
в 209 аптеках

Характеристики

Категорія
Призначення
загоювання
Об'єм
130 мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Пантенол San Farma спрей по 130 мл у флак.

Склад

Aqua, Propylene Glycol, Tetrafluoroethane, Panthenol, Cetearyl Alcohol (and) Sodium Lauryl Sulfate (and) Sodium Cetearyl Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol (and) Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and) Ceteareth-20, Disodium EDTA, Sodium Laureth Sulfate, Methylparaben, Trilaureth-4 Phosphate, Allantoin, C10-18 Alcohol Ethoxylate EO, Disodium Phosphate, Melaleuca Altemifolia Oil, Aethonium.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендований як допоміжний у комплексній терапії в стадії регенерації при різних ушкодженнях шкіри – сонячних та термічних опіках, дерматозах, тріщинах, для профілактики герпесу, що виникає після ультрафіолетового опромінювання.

Спосіб застосування

Перед застосуванням балончик струсити, натиснути на клапан до появи піни, після чого наносити на уражені ділянки шкіри з відстані 10-20 см один або декілька разів на добу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів.

Умови зберігання

В захищеному від прямого попадання сонячного світла місці при температурі від 5 0С до 25 0С.

Термін придатності

Три роки від дати виготовлення (див. на упаковці).

Виробник

Виробник: ООО ПТФ «Фармаком», Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17.

тел./факс: +380 57 717-73-96, www.farmakom.ua

Замовник: ТОВ «Аптека Гаєвського» 65023, Україна, м. Одеса, вул. Ніжинська, 65. тел.: (048) 752-99-76

ТУ У 24.5-32947402-001:2006

Характеристики

Категорія
Призначення
загоювання
Об'єм
130 мл
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Пантенол

Пантенол – препарат для прискорення процесів відновлення клітин епітелію та рубцювання пошкоджених ділянок шкіри. Є попередником пантотенової кислоти, яка бере участь у клітинному метаболізмі та необхідна для регенерації шкіри та слизових оболонок. Пантенол прискорює епітелізацію при мікротравмах: саднах, подряпинах; при догляді за грудьми під час годування для лікування тріщин сосків; при застосуванні для профілактики та лікування попрілостей у дітей грудного віку. Слід зазначити, що препарат ефективний для догляду за сухою огрубілою шкірою. У комплексній терапії запальних захворювань ротоглотки, дефіциті пантотенової кислоти використовують у таблетованій лікарській формі.

Застосовується при порушеннях цілісності покривів шкіри. Ефективний при опіках легкого ступеня, подряпинах, подразненні шкіри, трофічних виразках, пролежнях, в комплексній терапії ерозії шийки матки. Може використовуватися для догляду за сосками молочних залоз у жінок, що годують. Профілактика та лікування попрілостей, пелюшкового дерматиту.

Пантенол не слід наносити на рани, опіки, трофічні та променеві виразки з рясною гнійною ексудацією, оскільки він призначений для застосування у фазі регенерації та для профілактики променевих ускладнень.

Тривалість застосування, залежно від виду патології, може становити від 2-3 днів до 3-4 тижнів.

Середня ціна по Україні