Пробімакс Форте капсули №20

Ціни в Україні
від 279.90 до 315.00 грн
в 390 аптеках

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Пробімакс Форте капсули №20

Склад

1 капсула містить штами бактерій:

Lactobacillus helveticus R0052

 

 

 

 

≥ 4.5 x109 КУО*

Bifidobacterium lactis B94

Bifidobacterium longum HA-135

Bifidobacterium breve HA-129

Lactobacillus rhamnosus HA-111

Streptococcus thermophilus HA-110

Bifidobacterium bifidum HA-132

Lactobacillus casei HA-108

Lactobacillus plantarum R1012


*КУО - колонієутворюючі одиниці

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, магнію стеарат, аскорбінова кислота, гідроксипропілметилцелюлоза (Е464); діоксид титану (Е171).

Продукт містить лактозу та продукти сої.

Фармакологічні властивості

Дієтична добавка Пробімакс Форте містить живі ліофілізовані штами 9 бактерій, виробництва Канади: Lactobacillus helveticus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, які забезпечують підтримку балансу нормальної мікрофлори кишечника людини та не проявляють патогенної активності.

 • Лактобактерії (Lactobacillus) пригнічують ріст патогенної мікрофлори, продукуючи молочну кислоту, спирт, лізоцим, перекис водню, інтерферони, а також позитивно впливають на розвиток біфідобактерій, які є основною складовою мікрофлори здорового кишечника. Лактобактерії виробляють речовини з природними антибактеріальними властивостями, що сприяє очищенню організму від шкідливих бактерій і грибів.
 • Біфідобактерії (Bifidobacterium) беруть участь в утворенні молочної і оцтової кислот, синтезі амінокислот, білків і вітамінів, посилюють всмоктування іонів кальцію, заліза і вітаміну D, пригнічують ріст патогенної мікрофлори, підтримують процеси пристінкового травлення, сприяють зниженню pH живильної маси в товстому кишечнику.
 • Термофільний стрептокок (Streptococcus thermophilus) розщеплює лактозу і полісахариди, зменшує алергічні прояви при непереносимості лактози, сприяє пригніченню росту патогенної мікрофлори.

Саме завдяки такій комбінації бактерій Пробімакс Форте проявляє підвищену ефективність в порівнянні з продуктами, що містять один або декілька видів бактерій.

Тому 1 капсула на добу допоможе підтримати і збалансувати мікрофлору шлунково-кишково-го тракту.

Пробімакс Форте призначений для підтримки і відновлення шлунково-кишкової мікрофлори - потужної екосистеми, яка виконує в організмі людини захисну, імуностимулюючу, детоксикаційну та інші функції, а також формує захисний бар’єр, що перешкоджає проникненню і розвитку сторонніх мікроорганізмів, в тому числі збудників інфекційних хвороб.

Комбінація бактерій, що входить до складу добавки дієтичної Пробімакс Форте, сприяє підтримки структури та бар’єрної функції епітелію кишечника, кислотно-лужного балансу, що необхідний для нормального функціонування травних ферментів, запобігають надмірному росту патогенних бактерій.

Рекомендації по вживанню

Пробімакс Форте рекомендований як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело живих штамів бактерій з метою регуляції діяльності шлунково-кишкового тракту при порушенні балансу мікрофлори кишечника (дисбактеріоз):

 • внаслідок кишкових інфекцій бактеріального та вірусного походження, функціональних розладів кишечника (діареї, запорах);
 • під час або після антибіотикотерапії;
 • при пригніченні імунітету, порушеннях обміну речовин, алергічних проявах;
 • при вживанні неякісних харчових продуктів і питної води, незбалансованому харчуванні і переїданні, дії несприятливих чинників навколишнього середовища, фізичному та емоційному стресі, різкій зміні кліматичних і часових поясів, при перебуванні в екстремальних умовах.

Кислотостійка капсула Пробімакс Форте забезпечує життєздатність пробіотичних бактерій в кишечнику і зберігає їх високу біологічну активність протягом тривалого часу.

Може бути рекомендована як додаткове джерело культурибактерій для підтримки балансу мікрофлори кишечника.

Спосіб застосування та дози

Для дорослих та дітей віком з 6 років рекомендовано по 1 капсулі на добу. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного вживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом. Добавка дієтична.

Застереження

Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, непереносимість молочних продуктів, вагітні та жінки в період лактації, діти до 6 років.                                                   

Форма випуску

Непрозора капсула білого кольору, масою 545 mg (мг) (± 10%) (20 капсул в упаковці у ПВХ блістері).

Маса нетто: 20 капсул – 10,9 g (г).

Умови зберігання

При температурі 20°C - 25°C в оригінальній упаковці, сухому, захищеному від прямого сонячного проміння та недоступному для дітей місці.

Характеристики

Серія/Лінійка
Призначення
для мікрофлори
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Пробімакс Форте капсули №20 починається від 279.90 грн.
Пробімакс Форте капсули №20 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні