Селен таблетки №80 (10х8)

Ціни в Україні
від 26.70 до 50.00 грн
в 839 аптеках

Характеристики

Бренд
Призначення
антиоксидантний ефект
Країна походження бренду
Україна

Опис для Селен таблетки №80 (10х8)

Склад

Дріжджі пивні – 144,95 мг, вітамінний премікс (вітамін Е – ацетат, тіаміну мононітрат, рибофлавін, піридоксину гідрохлорид, аскорбінова кислота, кальцію D-пантотенат, нікотинамід, фолієва кислота) – 0,05 мг, оксид селену – 0,00275 мг, допоміжні речовини.

Властивості

Селен – мікроелемент, що є одним з найважливіших елементів для людського організму, більша частина якого сконцентрована в печінці, нирках, селезінці, серці, яєчках і насіннєвих канатиках у чоловіків.
Селен бере участь у багатьох життєво важливих процесах, що протікають в організмі: у регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окисно-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами.

Він проявляє потужні антиоксидантні властивості, захищаючи клітинні мембрани і попереджаючи утворення вільних радикалів, тим самим знижуючи ризик виникнення онкологічних захворювань.
Нестача селену призводить до зниження імунітету, уповільнення зростання, хвороб шкіри, волосся, нігтів, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, алергічних захворювань, порушення функціонування статевої сфери, передчасного старіння організму. Також селен сприяє утворенню гормону щитовидної залози трийодтироніну, виведенню важких металів з організму.

Дріжджі пивні – продукт з високим вмістом необхідних для організму речовин. Наявність в пивних дріжджах високої кількості вітамінів групи В, легкозасвоюваного білка, незамінних для людського організму амінокислот, мікро- і макроелементів роблять їх джерелом збалансованого поживного комплексу.

Комплекс вітамінів вітамінного преміксу виконує функцію каталізатора багатьох біохімічних процесів в організмі людини, сприяє підвищенню захисних сил організму, зниженню агресивного впливу чинників навколишнього середовища.

Рекомендації щодо застосування

Вітамінно-мінеральний комплекс з селеном – додаткове джерело комплексу вітамінів і селену, сприяє підвищенню імунітету та працездатності організму, має антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1-2 таблетки три рази на день під час їжі. Курс прийому — до 1 місяця. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти до 12 років.

Характеристики

Бренд
Призначення
антиоксидантний ефект
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні