Сірка кормова (ДЛЯ ТВАРИН), 3 г

Характеристики

Бренд
Види тварин
собаки, кози, домашня птиця, вівці, велика рогата худоба, коти
Форма випуску
порошок
Вага
3 г
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Сірка кормова (ДЛЯ ТВАРИН), 3 г

Склад

Сірка кормова – очищена натуральна кормова добавка для сільськогосподарських тварин та птахів.

Опис

Кормова добавка на вигляд є дрібно гранульований порошок лимонного кольору.

Фармакологічні властивості

Сірковмісні органічні сполуки відіграють важливу роль у процесах вироблення енергії, зсіданні крові, у синтезі колагену шкіри, волосся і копит, а також у освіті ферментів. Сірка входить до складу інсуліну (гормону підшлункової залози) і є складовим елементом вітаміну В1 та метіоніну. Додаткове внесення сірки до щоденного раціону тварин і птахів сприяє поліпшенню стану шкірно-волосяного покриву та оперення, активному процесу формування копитного рогу у тварин, додатковому утворенню білка при згодовуванні грубих кормів у зимовий період, збільшенню надоїв на 10 – 15% та жирності молока.

Сірка має властивість пов'язувати важкі метали, нейтралізуючи тим самим їх токсичний вплив на клітини печінки та нирок.

Сірка кормова відноситься до малотоксичних для теплокровних тварин сполук, не володіє сенсибілізуючою, ембріотоксичною, тератогенною та мутагенною дією.

Показання до використання

Призначають сільськогосподарським тваринам, хутровим звірам та птиці для поліпшення стану шерстяного та пухового покриву. Для лікування шкірних захворювань. Для підвищення кількості та якості тваринницької та птахівничої продукції.

Спосіб застосування та дози

Кормову добавку задають тваринам та птиці щодня, перед ранковим годуванням відміряну кількість сірки ретельно змішують зі свіжоприготовленим та охолодженим кормом у розрахунку на голову (грам):

Норми витрати:

 • Корови дійні 12-18 г;
 • Корови стільні сухостійні 7-12 г;
 • Молодняк ВРХ віком 6-18 місяців 4-8 г;
 • Лактуючі кози та вівці;
 • Дорослі вівці та барани на відгодівлі 1,5-3 г;
 • Молодняк овець на відгодівлі 1-1,5 г;
 • Кози пухових порід 1,5-2 г;
 • Молодняк кіз віком від 4-х місяців 0,7-1,4 г;
 • Кішки 0,05 г;
 • Собаки 0,05-0,2 г;
 • Кури 0,05-0,1.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість тварин до сірковмісних препаратів. Не рекомендується застосовувати молочному молодняку.

Застереження

Продукцію від тварин та птиці, яким застосовували кормову добавку, використовують без обмежень.

Умови зберігання

У сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей та тварин, місці при температурі від 0 до 25 °С.

Термін придатності

1 рік.

Виробник

Україна, УКРВЕТБІОФАРМ.

Характеристики

Бренд
Види тварин
собаки, кози, домашня птиця, вівці, велика рогата худоба, коти
Форма випуску
порошок
Вага
3 г
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Сірка

Сірка має антисептичну та протипаразитарну дію. Може бути рекомендована при порушеннях гормонального балансу, при різних паразитарних та гнильних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, а також при хворобах шкіри, таких як псоріаз, рожеві вугрі, акне, дерматит, екзема, алергія, лупа. Може бути корисною для жирного типу шкіри.

Сірка має антибактеріальні та протигрибкові властивості, тому вона рекомендується для очищення жирної, змішаної та проблемної шкіри.

При акне сірка використовується як антисептик, кератолітик, а також вона запобігає росту бактерій P. acnes, які викликають запалення на шкірі.

Сірка здатна швидко регенерувати шкіру, уповільнюючи при цьому процеси старіння.

Сірку рекомендується приймати дорослим та дітям старше 12 років по 2 капсули 2 рази на день під час їжі 10 днів. Після цього зробити перерву на 10 чи 20 днів. Потім проводять повторні курси.

В організмі дорослої людини міститься близько 0,16% сірки. Сірка є у всіх тканинах людського тіла. Найбільше її міститься у м'язах, скелеті, печінці, нервовій тканині, крові.

В організмі людини сірка виконує багато важливих функцій. Вона бере участь у процесі згортання крові, захищає протоплазму від шкідливих бактерій, є важливим елементом у синтезі колагену, тому благотворно впливає на стан шкіри, волосся та нігтів, уповільнює процеси старіння організму, а також надає протиалергічну дію.

Ціна на Сірка кормова (ДЛЯ ТВАРИН), 3 г починається від 3.00 грн.
Сірка кормова (ДЛЯ ТВАРИН), 3 г є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні