Споровіт (ДЛЯ ТВАРИН) пробиотик, 5 г

Характеристики

Види тварин
собаки, домашня птиця, кролики, кози, вівці, свині, коти, велика рогата худоба
Вага
Країна походження бренду
Російська Федерація
Показати все

Опис для Споровіт (ДЛЯ ТВАРИН) пробиотик, 5 г

Склад

Лікувально-профілактичний пробіотик Споровіт містить завись живих бактерій Bacillus subtilis штаму 12В та допоміжні компоненти.

Опис

Препарат на вигляд являє собою однорідну суспензію від бежевого до жовто-коричневого кольору, при зберіганні утворюється осад, що легко розбивається при струшуванні.

Фармакологічні властивості

Препарат Споровіт містить унікальну за своєю активністю культуру сапрофітних мікроорганізмів (сінної палички) спеціально виділеного штаму 12В. При попаданні в організм тварини бактерії Bacillus subtillis продукують антибіотичні речовини та ферменти (протеазу, амілазу, геміцелюлазу та ін.). Механізм дії препарату полягає у високій антагоністичній активності по відношенню до чужорідних патогенів (вірусів, аеробних бактерій і грибів). Препарат нейтралізує руйнівну дію токсинів на організм тварин, надає комплексну протизапальну та імуностимулюючу дію. Прийом препарату нормалізує та відновлює травні процеси у тварин, покращує апетит, підвищує засвоюваність мікро- та макроелементів з раціону.

Препарат стійкий та активний також при низьких значеннях рН. Повністю виводиться з організму протягом 7 – 11 днів після останнього застосування. Споровіт за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної та сенсибілізуючої дії.

Показання до використання

Призначають сільськогосподарським та дрібним свійським тваринам, а також птиці з метою профілактики та лікування бактеріальних, вірусних та грибкових захворювань (трихофітії, мікроспорії та кандидозів).

При гострих та хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки, сечостатевої та дихальної системи, гнійно-септичних інфекціях (маститах, ендометритах, отитах, стафіло- та стрептококозах тварин). З метою профілактики та лікування дисбактеріозів у тварин, у т. ч. обумовлених тривалим прийомом антибіотиків, після отруєння та виникаючих на тлі кормового стресу.

Для стимулювання зростання та розвитку молодняку, зміцнення імунітету у тварин.

Спосіб застосування та дози

Лікувально-профілактичний препарат Споровіт задають тварині перорально перед годуванням або разом із кормом та питною водою, попередньо збовтавши флакон із препаратом. Рідку суспензію призначають у дозі по 1 мл на 10 кг ваги тварини, для птахів (голубів, курей, курчат та ін.) по 0,2-, 0,3 мл на голову, для добових пташенят по 0,2 мл на 100 голів. З лікувальною метою препарат застосовують тваринам та птиці двічі на добу вранці та ввечері протягом 10 днів. У тяжких випадках у перші три дні лікування необхідно збільшити у 10 разів терапевтичну дозу. З профілактичною метою суспензію задають один раз на день протягом 7 днів, а потім, при необхідності, особливо в неблагополучних за інфекційними захворюваннями регіонах 2 рази на тиждень протягом 2 місяців. Споровіт також може застосовуватися аерозольно з використанням спеціальних технічних засобів для обробки тварин у тваринницьких агропромислових комплексах, рибгоспах та птахофабриках відповідно до схем вирощування та планів протиепізоотичних заходів.

Побічна дія

При правильному використанні та дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Застереження

Особливих запобіжних заходів не передбачено. Забій та використання тваринницької продукції проводиться без будь-яких обмежень.

Форма випуску

Препарат розфасовують у флаконах по 10, 20, 100, 250 та 400 мл.

Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла, прохолодному, недоступному для дітей та тварин, місці при температурі не більше 15 °С.

Термін придатності

1 рік. Розкриті флакони з препаратом можна зберігати при температурі від 2 до 15 °С протягом 7 – 10 діб, при транспортуванні та зберіганні допускається температура до 25 °С, але не більше 30 діб та заморожування (при температурі менше 0 °С) не більше 3 діб.

Характеристики

Види тварин
собаки, домашня птиця, кролики, кози, вівці, свині, коти, велика рогата худоба
Вага
Країна походження бренду
Російська Федерація

Середня ціна по Україні