Шампунь Сульсена проти лупи, 150 мл

Ціни в Україні
від 43.68 до 107.00 грн
в 10263 аптеках

Характеристики

Категорія
Тип волосся
всі типи
Призначення
проти лупи
Об'єм
150мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Шампунь Сульсена проти лупи, 150 мл

Опис

Дія шампуню:
Формула шампуню СУЛЬСЕНА проти лупи створена на основі активного дерматологічного компонента - дисульфіду селену (SeS2), що володіє унікальною здатністю надавати спрямовану дію на основну причину утворення лупи - дріжджовий грибок Pityrosporum Ovale. Дисульфід селену - єдиний компонент проти лупи, що володіє потрійну дію:

  • цитостатична - регулює процес оновлення клітин епідермісу шляхом приведення в норму функції сальних залоз;
  • фунгіцидна - пригнічує ріст дріжджових грибків роду Pityrosporum Ovale і знищує середовище, сприятливе для їх надмірного розмноження;
  • кератолітична - нормалізує відлущування відмерлих клітин епідермісу і попереджає появу лупи.

Тому шампунь СУЛЬСЕНА проти лупи одночасно бореться з п'ятьма причинами освіти лупи:

  • порушенням функції сальних залоз, а саме, посиленим виробленням себума;
  • зниженням захисних властивостей шкіри волосистої частини голови і розвитком сприятливих умов для надмірного розмноження дріжджових грибків роду Pityrosporum Ovale;
  • розкладанням себума під дією ферментів, що виділяються в процесі життєдіяльності грибків, і утворенням екзогенних токсинів;
  • прискореним утворенням клітин епідермісу, скороченням їх життєвого циклу і передчасним відмиранням;
  • і, як наслідок, з інтенсивним відлущенням відмерлих клітин епідермісу - лупою.

Механізм дії дисульфіду селену: молекула дисульфіду селену, приєднуючись до клітинної стінки грибка, перешкоджає його поділу і, отже, розмноженню. А фіксація частинок активного компонента на шкірі волосистої частини голови після змивання шампуню попереджає повторну появу лупи, нормалізує функцію сальних залоз, регулює процес оновлення клітин епідермісу. Шампунь СУЛЬСЕНА - це перший крок у вирішенні проблем лупи і її наслідків, глибоке очищення волосся з ознаками жирної себореї і наявністю жирної лупи, оптимальна підготовка шкіри волосистої частини голови для активного догляду засобами проти лупи пастою СУЛЬСЕНА 1% і пастою СУЛЬСЕНА 2%.

Збалансована формула шампуню усуває подразнення і неприємний свербіж, оздоровлює шкіру волосистої частини голови, надає волоссю здоровий блиск і доглянутий вигляд.

Інновація: шампунь виготовляється на основі технології, яка надовго запобігає повторне появі лупи. Комфортна у використанні формула шампуню з приємним ароматом запашних лугових трав відмінно очищає шкіру голови і волосся від різного роду забруднень, перетворюючи процес миття в задоволення.
рН - нейтральний.

Результат: уже після першого тижня застосування видимий результат - зниження вироблення шкірного сала, здорові і блискуче волосся без лупи сьогодні, завтра, завжди! Для досягнення максимального результату шампунь рекомендується використовувати регулярно в комплексі з пастою СУЛЬСЕНА 1% або пастою СУЛЬСЕНА 2%.

Використання активних компонентів, схвалених Міністерством охорони здоров'я України, мінімізує ризик виникнення алергічних реакцій.

Спосіб застосування

Нанести на вологе волосся і спінити. Легкими рухами втирати шампунь в шкіру волосистої частини голови біля коренів волосся і залишити на 3 хвилини, потім ретельно змити теплою проточною водою.

Процедуру повторити.

Показання до використання

Підходить для частого регулярного застосування як в комплексі з пастою СУЛЬСЕНА, так і самостійно.
Для очищення волосся дозволяється застосовувати самостійно.
Для усунення себореї і її наслідків рекомендується застосовувати в комплексі з пастою СУЛЬСЕНА 1% або пастою СУЛЬСЕНА 2%.
 

Застереження

Берегти очі від потрапляння шампуню. При попаданні рясно промити очі теплою проточною водою.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання

Не виявлені. Шампунь не слід застосовувати при індивідуальній непереносимості або підвищеній чутливості до окремих компонентів.

Склад

Вода, натрій лаурет сульфат, акрілатес кополімер, кокамідопропілбетаїн, ПЕГ-7 гліцерил кокоат, діметіконол, ТЕА -додецілбензенесульфонат, віддушка, дисульфід селену, гліколь дистеарат, коко-глюкозид, гліцерил олеат, гліцерил стеарат, саліцилова кислота, лимонна кислота, триетиленгліколь, бензиловий спирт, пропіленгліколь, метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон, натрію гідроксид.

Характеристики

Категорія
Тип волосся
всі типи
Призначення
проти лупи
Об'єм
150мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні