Сумавіт матерна капсули №30

Ціни в Україні
від 288.59 до 465.30 грн
в 5140 аптеках

Характеристики

Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів, для вагітних
Виробник
Країна походження бренду
Німеччина
Країна виробництва
Німеччина
Показати все

Опис для Сумавіт матерна капсули №30

Опис

Сумавіт матерна - це комплекс вітамінів та мінеральних речовин, спеціально призначений для задоволення особливих потреб в поживних речовинах майбутніх матерів та їхніх немовлят.

Сумавіт матерна виготовляється в Німеччині.

Фолієва кислота:

Сумавіт матерна містить фолат четвертого покоління - Кватрефолік (Quatrefolic®), який на відміну від фолієвої кислоти, вже є біологічно активною формою фолата. Звичайна фолієва кислота в організмі повинна спочатку трансформуватися в активну форму за допомогою ферментів.

Кватрефолік не потребує додаткової активації в організмі, забезпечуючи необхідний рівень вмісту фолатів під час вагітності та в період годування груддю навіть у тих жінок, організм яких не може повністю засвоювати фолієву кислоту.

Фолати сприяють росту материнських тканин під час вагітності, нормальній роботі імунної системи, а також беруть участь у процесах поділу клітин.

Недостатній рівень фолатів в організмі є фактором ризику для розвитку дефектів нервової трубки плоду.

Оскільки закриття нервової трубки відбувається вже через три-чотири тижні після зачаття, то для ефективної профілактики необхідно розпочати щоденний прийом 400 мкг (mcg) фолієвої кислоти до запланованої вагітності.

Йод:

У період вагітності або годування груддю потреба у йоді підвищена, тому достатнє надходження йоду в організм особливо важливе. При наявності захворювань щитовидної залози слід попередньо проконсультуватися з лікарем.

Йод, крім іншого, сприяє нормальному розвитку когнітивної функції та росту у дітей. Тому, ще до вагітності слід забезпечити достатній запас йоду в організмі.

ДГК (омега-3-жирна кислота):

Докозагексаєнова кислота (ДГК) - є поліненасиченою жирною кислотою, яка є однією з найважливіших під час вагітності ненасичених жирних кислот. Вона бере участь у розвитку головного мозку та формуванні зору у плоду і немовляти під час годування груддю. Під час вагітності і в період годування груддю потреба організму в ДГК зростає і кількість ДГК, що надходить з харчових джерел, є недостатньою. ДГК передається від матері до дитини через плаценту та з материнським молоком.

Вітамін D3:

Рівень вітаміну D в організмі матері безпосередньо впливає на забезпечення вітаміном D організму її дитини. Вітамін D сприяє нормальній роботі імунної системи та збереженню здорових кісток.

З їжею в організм потрапляє незначна кількість вітаміну D, головним чином він утворюється в організмі завдяки сонячним променям, які потрапляють на шкіру. В зимові місяці отримати рекомендовану кількість вітаміну D особливо важко. Слід врахувати, що низькі дози вітаміну D не можуть в повній мірі забезпечити потребу вагітної жінки та дитини. Вихідний рівень в крові вітаміну D та можлива рекомендована доза є індивідуальними та залежать від багатьох факторів (пори року, кольору шкіри, тривалості перебування на сонці, використання сонцезахисних кремів, індексу маси тіла, раціону харчування).

Вітаміни групи В:

Вітаміни В1, В2, В6 та В12 сприяють нормальному обміну енергії та речовин в організмі і нормальній роботі нервової системи. Вітамін В12 також бере участь в процесах поділу клітин.

Вітамін Е:

Вітамін Е належить до жиророзчинних вітамінів і потрібний для забезпечення нормальної структури і функціонування мембран (оболонок) клітин. Вітамін Е має високу антиоксидантну (запобігає окисленню і руйнуванню мембран клітин) дію. Покращує споживання тканинами кисню.

Кальцій:

Найважливіший структурний компонент кісткової тканини. Він також підтримує роботу серця, забезпечує м'язові скорочення, покращує нервову провідність, нормалізує проникність судинної стінки і бере участь у згортанні крові. Потреба в кальції стрімко зростає під час вагітності і лактації.

Склад

 

Добова доза

= 1 капсула

Фолати:

глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолату (Кватрефолік/ QuatrefoІіс ®)

 

400 мкг (mcg)

Йод

100 мкг (mcg)

Вітамін D3

20 мкг (mcg)

Вітамін В12

3,5 мкг (mcg)

Концентрат риб'ячого жиру

з омега-3-жирними кислотами, в тому числі

ейкозапентаєновою кислотою (ЕПК) та

докозагексаєновою кислотою (ДГК)

 

500 мг (mg)

30 мг(mg)

220 мг (mg)

Вітамін В1

1,1 мг(mg)

Вітамін В2

1,4 мг (mg)

Вітамін В6

1,4 мг (mg)

Вітамін Е

12 мг (mg)

Кальцій

120 мг (mg)

Концентрат риб'ячого жиру, желатин, кальцію карбонат, зволожувач гліцерин, D, L-альфа-токоферолу ацетат (вітамін Е), емульгатор моно- та дигліцериди харчових жирних кислот, рапсова олія, стабілізатор кремнію діоксид, ціанокобаламін (вітамін В12), піридоксину гідро- хлорид (вітамін B6), тіаміну мононітрат (вітамін В1), рибофлавін (вітамін В2), холекальциферол (вітамін D3), глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолату (фолієва кислота), калію йодид, барвники титану діоксид, заліза оксиди та гідроксиди.

В цьому препараті використовується коров'ячий желатин.

Поживна (харчова) та енергетична (калорійність) цінність на 100 г (g): білки - 24 г (g), жири - 39 г (g), вуглеводи -16 г (g), сіль - 0,14 г (g), 2142 кДж (kJ)/516 ккал (kcal). Вміст: 42 г (g) (30 капсул).

Дієтичні добавки не можуть замінити збалансоване харчування та здоровий спосіб життя.

Не можна перевищувати вказану рекомендовану добову норму споживання.

Перебіг кожної вагітності є індивідуальним, тому у разі виникнення питань зверніться до Вашого лікаря або провізора.

Спосіб застосування

Приймати по 1 капсулі на день, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Щоб забезпечити своїй дитині оптимальний початок життя, слід починати прийом Сумавіт матерна ще до вагітності, оскільки розвиток багатьох систем і органів відбувається в перші кілька тижнів після зачаття. Прийом слід продовжувати до кінця періоду годування груддю, тому що Ваша дитина отримує важливі для свого життя і розвитку поживні речовини також із материнським молоком.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище +25°С в захищеному від вологи місці.

Не є лікарським засобом! Без ГМО.

Термін придатності

2 роки.

Виробник

мібе Гмбх Арцнайміттель (mibe GmbH Arzneimittel) Мюнхенер Штрассе 15, Брена, Саксонія-Анхальт, 06796, Німеччина.

Представник виробника в Україні, який здійснює функції щодо прийняття претензій від споживачів та несе відповідальність за якість і безпеку продукту:

ТОВ «МІБЕ УКРАЇНА», 01021, Україна, м. Київ, вулиця Кповський узвіз, будинок 13.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону імпортера:

ТОВ «МІБЕ УКРАЇНА», 01021, Україна, м. Київ, вулиця Кповський узвіз, будинок 13.

Характеристики

Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів, для вагітних
Виробник
Країна походження бренду
Німеччина
Країна виробництва
Німеччина

Середня ціна по Україні