Іонізатор Супер Плюс Еко-С сірий 2008

Ціни в Україні
Немає в наявності у Україні
знайдено у 0 аптеках інших міст

Характеристики

Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Опис для Іонізатор Супер Плюс Еко-С сірий 2008

Опис

Прилад "Супер Плюс Еко-С" складається з двох основних частин: корпусу і касети. Електронна система інформує про необхідність помити касету відключенням приладу і миготінням червоного індикатора.

Касета вставляється в прилад зверху. У нижній частині приладу розташовані кнопка включення (виключення) приладу і індикатор режимів роботи. Світіння індикатора означає, що прилад включений і працює.

Робота приладу заснована на принципі «іонного вітру», який виникає в результаті коронного розряду і забезпечує рух повітря через касету приладу. Частинки пилу і аерозолю, що знаходяться в повітрі і невидимі неозброєним оком, прокачуються разом з повітрям через касету, іонізуються, тобто набувають електричного заряду, і під дією електростатичного поля прилипають до пластин, розташованих всередині касети.

Повітря, що проходить через касету, також збагачується озоном. Але кількість озону, що утворюється в зоні коронного розряду, помітно менше гранично допустимої концентрації (ГДК). І все ж його досить для того, щоб в приміщенні, в якому працює прилад, знищувалися неприємні запахи, придушувалася життєдіяльність хвороботворних мікробів, бактерій, спор грибків, цвілі.

Одночасно з очищенням відбувається іонізація повітря. Але в цьому приладі, що дуже важливо, іонами кисню збагачується повітря, вже очищене від пилу! Очисник повітря створює оптимальний рівень іонізації повітря в приміщенні відповідно до природних показниками і вимогами санітарно-гігієнічних норм.

Технічні характеристики

 1. Тип: Очисник повітря.
 2. Площа приміщення: 24 кв.м.
 3. Продуктивність очистки повітря: 70 мл / год.
 4. Рівень шуму: 40 дБ.
 5. Система фільтрації: багатоступінчастий фільтр.
 6. Споживана потужність: 9,5 Вт.
 7. Wi-Fi: немає.
 8. HEPA-фільтр: ні.
 9. Вугільний фільтр: ні.
 10. Ароматизація: ні.
 11. Іонізація: так.
 12. Пульт Д / У: немає.
 13. Колір сірий.
 14. Габарити: 280х195х60.

Характеристики

Виробник
Країна походження бренду
Російська Федерація

Товарні рекомендації