Супер Енержекс розчин по 10 мл №20 (5х4) в амп. пласт.

Ціни в Україні
від 300.70 до 347.42 грн
в 4 аптеках

Характеристики

Призначення
загальнозміцнювальна дія
Виробник
Країна походження бренду
Канада

Опис для Супер Енержекс розчин по 10 мл №20 (5х4) в амп. пласт.

Склад

Активних компонентів у 1 капсулі

Вітамін B1 (тіаміну гідрохлорид) - 4.5 мг

Вітамін B2 (рибофлавін-5-натрій фосфат) - 7.5 мг

Вітамін B3 (d-пантотенова кислота) - 15мг

Вітамін В5 або РР (нікотинамід) - 45 мг

Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) - 3 мг

Вітамін B12 (ціанокобаламін) - 14 мкг

Кола блискуча (Cola nitida) 4:1 (еквівалентно 200 г цілих горіхів) - 50 мг

Елеутерокок колючий (Eleutherococcus senticosus) 45:1 (еквівалентно 2025 мг висушеного коріння) -  45 мг

Женьшень китайський (Panax ginseng) 6:1 (еквівалентно 50 мг висушеного коріння) -  8.33 мг

Сума (Hebanthe eriantha) 4:1 (еквівалентно 50 мг висушеного коріння) - 12.5 мг

Ашваганда (Withania somnifera) 4:1 (еквівалентно 50 мг висушеного коріння) - 12.5 мг

Мака перуанська (Lepidium meyenii) 4:1 (еквівалентно 50 мг висушеного коріння) - 12.5 мг

Допоміжні компоненти

очищена вода, карамель, етанол, етилванілін, гліцерол, метилпарабен, апельсинова олія, пропилпарабен, натрію гідроксид, сахароза

Властивості

Супер Енерджекс – засіб, компоненти якого сприяють підвищенню фізичної витривалості та зменшенню проявів розумової і психоемоційної втоми.

Вітамінно-рослинний комплекс Супер Енерджекса активізує енергетичний обмін і нормалізує обмін білків, жирів, вуглеводів і нуклеїнових кислот, тонізує й підвищує стійкість до стресів, зміцнює імунітет і сприяє швидкому одужанню.

Вітаміни групи В у якості коферментів беруть участь у найважливіших процесах обміну речовин: вітаміни В12, РР – в енергетичному обміні, вітаміни В6, В12 – у біосинтезі й обміні амінокислот, пуринових і піримідинових основ, вітамін В3, В1 – у біосинтезі жирних кислот і сполук стероїдної природи.

Вітамін В1 під дією ферменту тіамінфосфокінази перетворюється в печінці на тіамінфосфат, тіаміндифосфат, відомий більше як кокарбоксилаза, і тіамінтрифосфат. Кокарбоксилаза є коферментом декількох важливих ферментів, що беруть участь в окисненні органічних речовин і, відповідно, є безпосереднім учасником вивільнення енергії з продуктів розщеплення вуглеводів, ліпідів, білків. Вітамін В1 необхідний для синтезу жирних кислот, холестерину, стероїдних гормонів, знешкодження ліків і токсичних речовин. Тіамінтрифосфат накопичується у клітинах головного мозку, де бере участь у синаптичній передачі нервових імпульсів.

Вітамін В2 у тканинах перетворюється на коферментні форми ФАД і ФМН, що входять до складу ферментів, які беруть участь у окисно-відновних реакціях, таких як окиснення жирних кислот, біогенних амінів, пірувату, забезпечують роботу дихального ланцюга мітохондрій.

Вітамін В3 є компонентом коферменту А, без якого неможливий обмін вуглеводів, ліпідів і білків у клітинах і тканинах. Пантотенова кислота також входить до складу ферментів, що каталізують реакції обміну жирних кислот, холестерину, статевих гормонів, ацетилхоліну.

Вітамін В5 або РР у клітинах перетворюється на НАД і НАДФ – коферменти, що присутні в усіх типах клітин, так як входять до складу ферментів, що забезпечують енергетичний обмін в клітині. Ці коферменти приймають участь в аеробному та анаеробному окисненні вуглеводів, в утворенні глікогену в печінці, синтезі жирних кислот і фосфоліпідів, обміні амінокислот, регуляції обміну холестерину.

Вітамін В6, так само, як і пантотенова кислота, є обов’язковим компонентом усіх типів клітин, тому що входить до складу ферментів, які забезпечують протікання реакцій біосинтезу білка і обміну амінокислот, бере участь у регуляції вуглеводного і холестеринового обміну, необхідний для синтезу НАД, гемоглобіну, гамма-аміномасляної кислоти.

Вітамін В12 чинить сильний анаболічний ефект, який проявляється в активації процесів синтезу нуклеїнових кислот і білка, і нейропротекторний ефект, який проявляється в участі у метаболізмі метилмалонової кислоти, яка при дефіциті вітаміну В12 чинить токсичну дію на клітини нервової тканини. Вітамін В12 необхідний для реакцій метилування, забезпечує синтез метіоніну, креатину, пуринових і піримідинових основ, ДНК. Сприяє проліферації і дозріванню клітин крові.

Найбільшої потреби у вітамінах групи В зазнають люди, що займаються виснажливою, важкою фізичною працею або напруженою розумовою діяльністю, часто опиняються у стресових ситуаціях.

Діючими речовинами коли блискучої є похідні пурину – алкалоїди кофеїн, колатин і теотромбін. Саме комбінація цих речовин визначає збудливу і тонізуючу дію коли блискучої, її здатність підсилювати фізичну витривалість і прискорювати відновлення після виснажливих навантажень. Теотромбін у поєднанні з колаїном сприяє розщепленню жирів, кофеїн стимулює активність кори головного мозку й покращує розумову діяльність, зменшує прояви втоми, розширює судини мозку, серця, нирок, шкіри, бронхів, скелетних м’язів, але сприяє звуженню судин черевної порожнини, є антагоністом алкоголю та наркотичних речовин.

Елеутерокок колючий називають «сибірським женьшенем» і вважають повноцінним замінником справжнього женьшеню. Він є класичним адаптогеном і за біологічною активністю не поступається женьшеню, а у деяких випадках навіть перевершує його. Фізіологічно активними речовинами елеутерокока є вісім глікозидів, які називають елеутерозидами. Елеутерозиди (позначаються A, B, B1, C, D, E, F, G) – є різнорідними у хімічному плані речовинами, які проявляють антиоксидантну, гіпохолестеринемічну, протизапальну, імуномоделюючу, стресопротекторну активність. Підвищення м’язової діяльності відбувається за рахунок зменшення використання вуглеводних джерел енергії і ранньої мобілізації ліпідів. Мобілізація енергетичних ресурсів, спричинених елеутерококом, не приводить до глибокого виснаження, як це характерно для синтетичних стимуляторів. Стимулюючий ефект елеутерокока проявляється при разовому застосуванні, а його багаторазовий прийом чинить тонізуючий ефект. Стимулюючий і тонізуючий ефекти вигідно поєднуються при тривалому застосуванні елеутерокока, що приводить до збільшення життєвої ємності легень, підвищення рівня гемоглобіну, нормалізації рівня глюкози в крові, покращення роботи сенсорних систем. Як і женьшень, елеутерокок чинить виражений анаболічний ефект, що виражається в активізації процесів біосинтезу білка і нуклеїнових кислот, через його вплив на ключові ферменти енергетичного забезпечення цих процесів. Тривале застосування препаратів елеутерокока приводить до збільшення м’язової маси і фізичної сили та витривалості. Усі ефекти елеутерокока наростають поступово, але й зберігаються протягом місяця після завершення прийому препарату.

Женьшень звичайний володіє імуномоделюючою, кардіопротекторною, стресопротекторною, гіполіпідемічною, ноотропною, гіпотензивною, антиоксидантною дією. Такий широкий спектр фармакологічних властивостей женьшеню обумовлений головними діючими речовинами – гінзенозидами, які є похідними протопанаксадіолу (позначаються Rb1, Rb2, Rc, Rd, Rg3, Rh2), протопанаксатриолу (позначаються Re, Rf, Rg1, Rh1, F1) й олеанової кислоти (позначаються Ro, Z-R1). Окрім гінзенозидів, корені женьшеню багаті на Mn, К, Ca, Fe, Mg и Sі, вітаміни групи В, ненасичені жирні кислоти, ефірні олії, різноманітні полісахариди. Біологічно активні речовини женьшеню здатні активізувати метаболічні процеси у нервовій, ендокринній, серцево-судинній, імунній і статевій системі і сприяти відновленню організму після виснажливого фізичного та/або емоційного навантаження, перебування у стресових ситуаціях або після перенесеного захворювання. Женьшень має чітко виражену сезонність дії. Його застосування найбільш ефективне в осінньо-зимовий період, у весняно-літній період його слід приймати у зменшених дозах.

Ашваганда, завдяки своїм вираженим адаптогенним властивостям і мінімуму побічних ефектів, отримала назву «індійського женьшеню». Основними діючими речовинами ашваганди є група фітостероїдів – вітанолідів, які мають виражену протизапальну, стресопротекторну, імуномоделюючу, антиоксидантну і протипухлинну властивість. Вітаноліди блокують фермент ЦОГ-1, що каталізує синтез медіаторів запалення із арахідонової кислоти у тканинах, чинять нейропротекторний ефект, відновлюючи аксони нейронів, покращують метаболізм у клітинах головного мозку і синаптичну передачу нервового імпульсу.

Адаптогенні властивості суми, або «бразильського женьшеню», забезпечуються основними діючими речовинами фітоекдистероїдами. Крім того, сума багата амінокислотами, вітамінами С, А, Е, В1, В2, мукроелементами Mg, Zn, Ge (переважає), терпенами, фітостеролами. Фітоекдистероїди виявляють анаболічний ефект шляхом індукції синтезу білка, але не виявляють гормональної дії. Біологічно активні речовини суми сприятливо впливають на ліпідний і вуглеводний обмін, знижують рівень «поганого» холестерину і нормалізують ліпідний профіль крові, що надає сумі протидіабетичної і гіполіпідемічної активності.

Мака перуанська зростає у високогір’ях Анд і має виражений тонізуючий і адаптогенний вплив на організм людини, за що її називають «перуанським женьшенем». У своєму корінні мака перуанська накопичує велику кількість різноманітних біологічно активних речовин, серед яких Fe, Cu, Mn, Zn, Mg и Se, комплекс різноманітних полісахаридів, вітаміни групи В, суміш алкалоїдів, фитостеринів і ненасичених кислот (олеїнової, лінолевої й ліноленової), усі протеїногенні амінокислоти. Завдяки своєму унікальному хімічному складу мака перуанська позитивно впливає на обмін речовин, в тому числі обмін холестерину, симулює роботу імунної системи, підвищує стійкість до стресу, знижує тривожність і відчуття страху, попереджує розвиток хронічної втоми і психоемоційного виснаження, покращує фізичну витривалість і сприяє нарощуванню м’язової маси, уповільнює процеси старіння.

Показання до використання

Застосовують при:

  • синдромі хронічної втоми, депресії, стресах;
  • виснажливих тренуваннях/важкій фізичній роботі;
  • емоційному, психічному і розумовому виснаженні.

Спосіб застосування

Дорослим рекомендовано вживати 1 капсулу під час сніданку, розчиняючи вміст капсули у половині склянки води чи фруктового соку.

Протипоказання

  • вагітність і період годування груддю;
  • захворювання печінки;
  • артеріальна гіпертензія;
  • будь-який психічний розлад.

Особливості застосування

Отримайте консультацію лікаря щодо використання засобу більше одного місяця.

Передозування

Випадки невідомі.

Побічні ефекти

У разі виникнення безсоння, безпідставної тривоги, головного болю або алергічної реакції необхідно припинити застосування засобу.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Не застосовуйте засіб разом із розріджувачами крові, замінниками факторів згортання крові, антидепресантами, протисудомними ліками та засобами для лікування діабету, імунодепресантами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі до 25°C.

Категорія відпуску

Відпускається без рецепта.

Характеристики

Призначення
загальнозміцнювальна дія
Виробник
Країна походження бренду
Канада

Середня ціна по Україні