Бронюйте товари в аптеках, економте до 30%. Дізнатися більше
Категорія Для щитовидної залози
Торгова назва Тиреофарм
Кількість в упаковці №60
Виробник Фармаком, ПТФ, ТОВ
Вид товару капсули
Призначення підтримка функцій щитовидної залози
Країна походження бренду Україна

Опис для Тиреофарм PRO капсули по 400 мг №60

Склад

Екстракт кореня перстачу білого – 250 мг, селену оксид (еквівалентно Se++ – 55 мкг), цинку оксид (еквівалентно Zn++ – 10 мг), допоміжні компоненти.

Властивості

Перстач білий (Potentilla alba L.) має помітну ефективність в нормалізації структури і функції щитовидної залози. Біологічно активна сполука альбінін, яка міститься в підземній частині рослини, проявляє тиреотропну і гонадотропну активність, впливає на вироблення тиреотропного гормону (ТТГ) в передній долі гіпофізу, який за механізмом зворотного зв’язку впливає на синтез гормонів щитовидної залози. Кореневище перстачу білого містить елементарний йод і аніон йодистої кислоти, є природним концентратом мікро- і макроелементів (Mn, Cu, Zn, Se, Co, Fe, Si та ін.), біологічно активних компонентів, таких як флавоноїди, фенолкарбонові кислоти і сапоніни, які нормалізують обмінні процеси в організмі, регулюють гормональний баланс і є необхідними для здорової роботи щитовидної залози. Завдяки біофлавоноїду кверцетину, який має виражену антиоксидантну і мембраностабілізуючу активності, забезпечується ефект стабілізації мембран тиреоцитів, регулюється проникність клітин щитовидної залози, забезпечується їх захист від шкідливої дії аутоантитіл і вільних радикалів, відновлюється рецепторна і гормонвидільна функції. Основні біологічні діючі речовини перстачу білого мають виражену антиоксидантну, протизапальну, цитостатичну, імуномодулюючу дії, а також покращують мікроциркуляцію крові в тканинах.

Селен – мікроелемент, що входить до складу ферментів, які відіграють важливу роль у роботі щитовидної залози, репродуктивної, імунної систем. Селен входить до складу селеновмісних дейодіназ, які переводять гормон щитовидної залози тироксин (Т4) в активну форму трийодтиронін (Т3). Селен приймає участь в антиоксидантному захисті організму, активації тиреоїдних гормонів, інгібує процеси апоптозу, моделює імунітет, має захисний вплив на цитоплазматичні мембрани, перешкоджає порушенню хромосомного матеріалу. Дефіцит селену супроводжується ризиком розвитку тиреоїдних аутоімунних процесів, таких як аутоімунний тиреоїдит (АІТ) і дифузний токсичний зоб (ДТЗ). Селен ефективно знижує рівень антитіл до тиреопероксидази у хворих з аутоімунним тиреоїдитом, покращує якість життя пацієнтів з ендокринною офтальмопатією. Мікроелемент входить до складу білкових сполук – селенопротеїнів, які забезпечують адекватне функціонування щитовидної залози.

Цинк входить до складу білкових сполук, що надають різноманітні молекулярні механізми впливу на щитовидну залозу, в тому числі є компонентом ядерного рецептора гормону трийодтироніну (входить до складу рецептора до Т3), що пояснює необхідність даного мікроелемента для реалізації біологічного ефекту тиреоїдних гормонів. Фермент супероксиддисмутаза, який містить цинк, забезпечує антиоксидантний захист щитовидної залози.

Рекомендації щодо застосування

Додаткове джерело біологічно активних речовин, цинку і селену. Сприяє нормалізації функціонального стану і збереженню балансу гормонів щитовидної залози.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 капсулі на добу під час вживання їжі. Не перевищувати рекомендовану добову норму вживання. Курс прийому — до 3 місяців

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітні, жінки, що годують немовля (період лактації).

Застереження

Не допускається одночасний прийом з іншими тиреотропними препаратами без контролю лікаря.

Форма випуску

Капсули 400 мг № 60

Термін придатності

24 місяці.

Опис продукту Тиреофарм PRO капсули по 400 мг №60 представлений виключно з ознайомчою метою і не є приводом для самолікування.

Новинки реклама

Пекучий біль в ногах?
Пекучий біль в ногах? Дізнайся про лікування та профілактику! Детальніше
Вірусні захворювання?
Вірусні захворювання? Дізнайся більше про профілактику та лікування! Детальніше
Закреп через стрес?
Закреп через стрес? Нехай все буде Гут! Детальніше
ГРВІ та грип?
ГРВІ та грип? Що варто знати про профілактику і лікування захворювань у дітей та дорослих! Детальніше
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання?
Відчуття втоми, важкості в ногах та розпирання? Миттєве охолодження, яке приносить полегшення! Детальніше
Хворієте?
Хворієте? Комплексне лікування грипу та застуди для всієї сім'ї! Детальніше
Синдром сухого ока?
Синдром сухого ока? Ефективне лікування незалежно від причин! Детальніше
Top