Тріфузол (ДЛЯ ТВАРИН) розчин пероральний, 100 мл

Характеристики

Види тварин
коти, велика рогата худоба, свині, домашня птиця, собаки
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Тріфузол (ДЛЯ ТВАРИН) розчин пероральний, 100 мл

Склад

1 мл розчину містить діючу речовину:

 • піперидин 2- [5- (фуран-2-іл) -4-феніл-1,2,4-триазол-3-ілтіо] ацетат - 10,0 мг.

Допоміжні речовини: натрій хлорид, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина - похідне триазолу. Механізм дії активнодіючої субстанції складається в активізації біохімічних процесів в клітинах тканин. Препарат сприяє зростанню показників специфічного і неспецифічного імунітету, підвищенню кількості Т і В лімфоцитів крові.

Діюча речовина через 24 години після останнього застосування виводитися з організму, і її не визначають в сироватці крові.

Показання до використання

Препарат застосовують при гострих і підгострих перебігах вірусних і асоціативних захворювань, як самостійний препарат, а також в комплексній терапії. Для профілактики захворювань пов'язаних з ослабленням імунітету, проходження тваринами критичних моментів вирощування (припинення молочного годування, зміна корму, перевезення, переважування, вакцинація та ін.).

Ефективний проти корона-, рота-, рео-, параміксо-, пікорна-, парво-, цірко-, герпес і інших вірусів.

Препарат застосовується як з профілактичною метою, так і для лікування різних захворювань, як самостійний лікарський засіб, так і в комплексній терапії з іншими препаратами, такими, як антибіотики або вітаміни, але не змішуючи з ними.

У комплексному лікуванні собак, кішок при гнійно-запальних захворюваннях (ранах, абсцесах і т. п.) для прискорення репаративних процесів, одужання тварин, активізації факторів природного захисту організму.

Препарат застосовують курчатам, ремонтному молодняку ​​курей-несучок для підвищення загальної резистентності організму, активізації специфічної імунної відповіді на введення вакцин, ослаблення поствакцинальних ускладнень.

У комплексній терапії при лікуванні корів при гнійно-некротичних процесах шкіри, хірургічних ран і абсцесів.

Новонародженим поросятам з метою попередження виникнення захворювань і для підвищення приросту молодняку.

Спосіб застосування та дози

Застосовується у вигляді в / м, в / в ін'єкцій і випоювання для всіх видів тварин і птиці.

Велика рогата худоба.

У профілактичних цілях препарат застосовують для запобігання захворювань різної етіології молодняку, збільшення схоронності і живої ваги тварин у наступних дозах: першу добу життя - 3 мл препарату в / м, але краще в / в. Десяту добу життя - 3-5 мл в / м або в / в. У 30 днів - 5 мл. У більш старшому віці препарат застосовують за 1-3 дні до критичного періоду (наприклад зняття з молочного годування) або до вакцинації, одноразово, в дозі 1-2 мл на 20 кг живої ваги в / в або в / м.

Для лікування тварин (інфекційний ринотрахеїт, парагрип, коронавірусна інфекція та ін.) препарат застосовують: молодняку ​​в дозі 1 мл на 10 кг живої ваги протягом 3-5 днів в / м або в / в. При необхідності, через 1-2 тижні, курс можна повторити. Дорослим тваринам препарат призначають в дозі 1 мл на 20 кг живої ваги в / м або в / в.

Свині.

Рекомендуються наступні профілактичні схеми:

 • в перші-треті добу життя поросяті одноразово вводиться 1 мл препарату в / м. На сьому-десяту добу - повтор. За два дні перед відбиранням ще 2 мл. Перші дві ін'єкції робляться одночасно (щоб не стресовати зайвий раз тварину) з препаратом заліза - не змішуючи з ним. Така схема дає збільшення приростів: від 300 до 900 грам при відлученні, від 1,5 до 3 кг в 3 місяці, від 5 до 10 кг в 6 місяців під час забою !!! Так само мінімум на 30% збільшується виживаність поросят, поліпшується їх тонус, опірність хворобам і т.д.
 • Також препарат ефективний для подолання критичних періодів у житті тварин, наприклад 20-50 день життя (природне погіршення якості коллострального імунітету, і не до кінця сформований власний імунітет). У цей період рекомендується одноразово застосовувати препарат в дозі 2 мл в / м з інтервалом в 7 днів.

Крім того, тріфузол ефективний для зниження імуносупресивних властивостей вакцин, особливо таких, як КЧС. В цьому випадку його вводять в дозі 1 мл на 10 кг маси для малюків і 1 мл на 20 кг маси для основного стада за 1-3-ю дня до вакцинації, разово.

Лікування хворих тварин.

Препарат застосовують при різних гострих і підгострих течіях хвороб різної етіології, але в першу чергу вірусних. Препарат вкрай ефективний при лікуванні таких захворювань, як шкірно-нефротичний синдром викликаний цирковірусом. (Вся сучасна література стверджує, що захворювання не лікується!) Препарат застосовується в / м в дозі 1 мл на 10 кг живої ваги протягом 3-5 днів одночасно з антибіотиком широкого спектра дії (не змішуючи).

Собаки.

 • Профілактика. 1 мл на 10 кг живої ваги в / м або в / в одноразово. Перед вакцинацією за 1-3 дні, разово.
 • Лікування. 1 мл на 10 кг живої ваги в / м або в / в протягом 3-5 днів.

Кішки.

 • Профілактика. 1 мл на 10 кг живої ваги в / м або в / в одноразово. Перед вакцинацією за 1-3 дні, разово.
 • Лікування. 1 мл на 10 кг живої ваги в / м або в / в протягом 3-5 днів.

Домашня (кури бройлери, несучки, качки, гуси, індики, перепели та ін.) і декоративна птиця (голуби, папуги, канарки).

В якості профілактики вірусних захворювань, особливо в домашніх подвір'ях, де вакцинація не доцільна, а вплив польових штамів таких вірусів, як Ньюкасла, Марека або Гамборо дуже значне, рекомендується давати препарат в наступних дозах.

 • З першого по третій день життя в воду 1 мл препарату на 1 літр води. Не змішуючи з іншими препаратами (антибіотиками, вітамінами або підкислювачами). Після цього 7-10 днів перерви, і курс повторюється. (При застосуванні в перші дні життя інших препаратів - антибіотиків або кокцидіостатиків, застосування тріфузолу можна змістити на 3, 5 або 7 день, але краще почати з нього. При цьому при профілактиці його часто застосовують замість антибіотика.)
 • Препарат рекомендований у дозі 1 мл на 1 літр води за один-три дні до вакцинації протягом одного або двох днів.
 • Препарат рекомендований для зменшення впливу стресуючих факторів (перевезення, переважування, перехід з одного корму на інший). В цьому випадку препарат застосовують в дозі 1 мл на 1 літр води за день і в день події.

Лікування.

При гострих і підгострих станах, викликаних перш за все вірусними захворюваннями (особливо в тих випадках, коли антибіотики широкого спектру дії не допомагають), препарат дають в дозі 2 мл на 1 літр води протягом 3-5 днів (але не більше), не змішуючи його з іншими препаратами.

З профілактичною метою препарат застосовують для:

 • кращої стійкості організмів до вірусних хвороб в критичні періоди життя (припинення молочного годування, вакцинація, перевезення тварини);
 • більш високого збереження молодняка (мінімум на 30%);
 • запобігання відставання в рості і розвитку;
 • збільшення приростів м'язової маси для дорослих тварин (бл. 10%).

Протипоказання

Не знайдено.

Побічна дія

Данних немає.

Передозування

Даних мало. Препарат практично не токсичний.

ЛД 50 становить 980 мг на 1 кг живої ваги. ЛД 100-5300 мг / кг! Тобто передозування в порівнянні зі звичайною дозою - 1 мл на 10 кг повинна бути в 980 разів більше для ЛД 50 і в 5300 разів більше для ЛД 100 !!! Таким чином 10 кг поросяті потрібно ввести 1 літр препарату в / м, для того, що б він загинув з 50% часткою ймовірності або 5 літрів для 100%!

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Не змішувати з іншими препаратами, як при випоюванні, так і в одному шприці при ін'єкції.

Форма випуску

Скляні флакони 10,50,100,1000 мл, закупорені гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Умови зберігання

Сухе, захищене від світла місце. Від 4 до 25 ° С.

Термін придатності

2 роки. Після відкриття флакона 30 днів.

Характеристики

Види тварин
коти, велика рогата худоба, свині, домашня птиця, собаки
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна

Середня ціна по Україні