Уропак-36 капсули №30

Ціни в Україні
від 409.44 до 781.58 грн
в 2939 аптеках
Кількість в упаковці:

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
поліпшення функції нирок
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна
Показати все

Опис для Уропак-36 капсули №30

Опис

Функціональні властивості УроПак-36 обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту ягід журавлини (Vaccinium macrocarpon):

  • флавоноїдів - проантоцианидина А, флавонолів, флавононів і їх глікозидів: кверцетину, кемпферолу, мірицетину, гесперидину;
  • цукрів;
  • органічних кислот (бензойної, урсулової, хінної) дубильних речовин;
  • вітамінів: А, С, Е, РР, групи В;
  • пектинів;
  • макро- і мікроелементів: калію, магнію, фосфору, заліза.

У кожній капсулі УроПак-36 міститься 144 мг сухої речовини екстракту журавлини, що відповідає 36 мг проантоцианидина А. Проантоцианидини (РАС) - це природні речовини, що викликають пошкодження бактерійної оболонки, перешкоджають розмноженню і прилипанню (адгезії) бактерій на епітелію сечовивідних шляхів. Проантоцианидин А, який входить до складу УроПак-36, перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів на поверхні епітелію сечовивідних шляхів. Здатність екстракту журавлини блокувати адгезію патогенних мікроорганізмів до уроепітелію (слизових оболонок сечовивідних шляхів) стосується не тільки E. сoli, яка є причиною близько 90% випадків інфекцій сечовивідних шляхів, а й інших, широко поширених збудників інфекцій сечових шляхів. Даний ефект сприяє швидкому вимиванню збудників, запобігаючи колонізації сечовидільної системи мікроорганізмами і, як наслідок, розвитку запалення.

Одна капсула УроПак-36 містить 36 мг РАС, що є достатньою добовою дозою, згідно з Рекомендаціями Європейської Асоціації урологів, 2011.

Біологічно активні речовини, що входять до складу УроПак-36, сприяють посиленню дії антибіотиків і антисептиків, що застосовуються при інфекціях сечовивідних шляхів, запобігають розвитку рецидивів при запаленнях сечового міхура (цистит).

УроПак-36 також окисляє сечу, створюючи таким чином несприятливе середовище для росту і розмноження патогенних бактерій. Підвищення рівня кислотності сечі також перешкоджає з'єднанню іонів кальцію і фосфатів, що беруть участь у формуванні нерозчинних каменів, таким чином запобігають розвитку сечокам'яної хвороби.

УроПак-36 рекомендований з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи при гострих і хронічних запальних захворюваннях (при загостренні рецидивуючого хронічного бактеріального циститу, гострому бактеріальному циститі, пієлонефриті, неспецифічному бактеріальному уретриті, безсимптомної бактеріурії у вагітних, інфекціях сечовивідних шляхів після урологічних маніпуляцій і операційного втручання) за рахунок протидії адгезії мікроорганізмів на поверхні епітелію сечовивідних шляхів і бактеріостатичними властивостями біологічно активних речовин екстракту ягід журавлини.

Біологічно активні компоненти, що входять до складу УроПак-36 сприяють зменшенню ризику виникнення інфекцій сечовивідних шляхів у осіб з рецидивуючими інфекціями сечовивідних шляхів (у тому числі, при впливі стресових факторів, зміні клімату, несприятливих гігієнічних умовах), при постменопаузі, цукровому діабеті, а також у жінок, які ведуть активне статеве життя і / або використовують механічні пристрої для контрацепції.

Рекомендації по вживанню

Вживати по рекомендації лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою нормалізації функціонального стану сечовидільної системи при гострих і хронічних запальних захворюваннях (в т.ч. при безсимптомній бактеріурії у вагітних).

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування

Вживати дорослим і дітям старше 7 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.

Термін вживання

До 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Особливості застосування

Рекомендується застосовувати повноцінний і збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь. Для збільшення діурезу доцільно випивати не менше 2 літрів рідини на добу, особливо особам з сечокам'яною хворобою.

Застереження

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів.

Будь ласка, ознайомтеся з повним текстом інструкції.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г: білки - 0,39 г, вуглеводи -187,2 г, жири - 0,13 г

Калорійність: 3142 кДж / 751 ккал.

Форма випуску

30 капсул у блістерах по 10 капсул, упакованих у картонну коробку.

Характеристики

Бренд
Серія/Лінійка
Призначення
поліпшення функції нирок
Виробник
Форма випуску
капсули
Країна походження бренду
Україна

Часті питання

Ціна на Уропак-36 капсули №30 починається від 409.44 грн.
Уропак-36 капсули №30 є безрецептурним препаратом, та відпускається без рецепту.

Середня ціна по Україні